POWRÓT DO SIEBIE - sesja indywidualna z "Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR©

Rzeczywistość wokół Siebie filtrujesz wyłącznie poprzez swoją percepcję, inaczej przekonania.

Są one w Tobie zapisane i według nich funkcjonujesz, sekunda po sekundzie. Nieświadomie, automatycznie…do czasu, aż nie przyjrzysz się swojej mentalności bliżej.

Twój stosunek do otaczających Cię ludzi, wydarzeń, zmian objawi Ci się w ciele poprzez emocje i uczucia…komfort, bądź dyskomfort. W materii jako zysk, bądź strata. W relacjach jako spełnienie, bądź samotność.

Uczucia i emocje to Twój GPS, system nawigacji w życiu.

Niestety nikt nas nie uczy jak z niego korzystać, by prowadził  tam, gdzie pragniemy dotrzeć. Życie jest totalnie neutralne, to my sami zabarwiamy je swoimi uczuciami, prowadzącymi do określonych doświadczeń.

Zdobywałam tę wiedzę latami, by wyłuskać z niej doświadczalnie to, co najbardziej przydaje się w życiu. Szukałam najpierw dla Siebie tego, co sprawia, że pojawia się wreszcie ulga w ciele, klarowność myślenia i możliwość dokonania nowych, już świadomych wyborów. Szukałam rozwiązań, które pozwolą mi panować nad emocjami. Bowiem to właśnie one, na prawie rezonansu, przyciągają nam sukcesy, bądź porażki.

Stworzyłam „ Terapeutyczną Grę Umysłową AWATAR©” łączącą kilka skutecznych technik mentalnych opartych na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson czy C. Sabbah i innych, a przede wszystkim moim własnym.

AWATARY to nieuświadomione projekcje naszego umysłu, czasami inne byty. Wyparte do podświadomości nieuznane części Ja, które żyją w polu informacyjnym każdego z nas, manifestując niechciane. Pobierają naszą energię. Łączą nas z przestrzeniami różnych światów poprzez myśli, których następnie doświadczamy poprzez ciało.

Jeżeli Twoje życie to pasmo udręki i ciężar; relacje z ludźmi czy Rodziną pozostawiają wiele do życzenia; odczuwasz beznadzieję; miotają Tobą lęki; poczucie niespełnienia, robisz długi, chorujesz…to znak, że Twoja mentalność jest podlinkowana do światów, w których z jakiegoś powodu nie ma harmonii. Powielasz los swojej Rodziny, realizując skrypty wyniesione z domu rodzinnego i środowiska. Czasami z innych wcieleń.

Wyobraź sobie, że Twój umysł to internet, a Ty wciąż korzystasz z określonych linków, ponieważ tylko takie adresy znasz.

Zabierając Cię w proces z „Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR©” odlinkuję Cię z niepożądanych światów…byś mogła/mógł doświadczać bieżącej rzeczywistości i świadomie dokonywać lepszych wyborów w swoim tu i teraz.

To gra Cieni, spotykasz się z nimi w pełni świadomie, łatwo…żegnając to, co Ci emocjonalnie szkodzi.

Ustawię Cię na Twoje miejsce w systemie rodzinnym, a Twój umysł praktykując techniki, będzie się uczył uwalniania trudnych uczuć z przestrzeni ciała, odpuszczenia…aż do ulgi.

To praca na matrycy energetycznej, nie znam skuteczniejszej.

Krok po kroku dojdziesz do zintegrowania pooddzielanych części swojego Ja.

Elementy Ciebie: niekochane, niewysłuchane, niewidziane, odrzucone… zostaną obdarzone uwagą, docenione i włączone do Twoich zasobów życiowych jako sprzymierzeńcy, zamiast wrogowie. 

Dzięki temu wzrośnie Twoja energia życiowa, ciało zacznie harmonijniej pracować. Ty zaś uwolniony/a z balastu emocjonalnego, z ofiary losu staniesz się świadomym Twórcą własnego życia.

Era Wodnika to era Nowego Człowieka. To czas, w którym wracamy do Siebie i swojej boskości.

Ja i moi Klienci wiedzą, że w tej „grze” grasz o Siebie i swój lepszy los. Gramy dzień, po dniu.

Zagrasz?  

 

Pracuję z:

niskim poczuciem wartości,

brakiem akceptacji ciała,

wewnętrznym brakiem atrakcyjności, często pomimo obiektywnie świetnego wyglądu

poczuciem winy,

poczuciem bycia gorszą/ym, inną, dziwną

wyalienowaniem ze środowiska, świata,

poczuciem niezasługiwania,

lękami: przed odrzuceniem, samotnością, egzystencjalnymi,

brakiem poczucia kobiecości - problemy w związkach, oziębłość seksualna, nadużycia, bolesne miesiączki, choroby kobiece itp.,

brakiem poczucia męskości - problemy w związkach, zaburzenia seksualne, impotencja itp.

problemami z nadwagą - bulimia, obsesja na punkcie wagi,

anoreksją,

kontrolowaniem w każdej odsłonie,

bólami niewiadomego pochodzenia,

chorobami przewlekłymi i nagłymi ( współpracę uzależniam od kondycji ciała i postawy chorego),

„nie wiem” w każdym obszarze życia, zamrożeniem w działaniu, brakiem decyzyjności

raniącymi relacjami z Rodzicami, Rodzeństwem, bądź brakiem relacji,

trudnymi kontaktami z Dziećmi w każdym wieku,

zagubieniem życiowym,

problemami finansowymi,

etc.

 

“Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.”

~ Carl G. Jung

Warianty usługi.

 

Pojedyncza sesja - inwestycja 450zł /2 godz. pracy
Udział w „Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR©”.
Czas trwania: 2 godziny
Możliwe, że uda się rozwiązać Twój problem w czasie jednej sesji. Jeżeli okaże się, że jedna sesja nie wystarczy, albo poczujesz, że chcesz rozwiązać więcej swoich problemów, możesz skorzystać z Pakietu 5 sesji i wtedy zaliczę Ci tę sesję do pakietu. Warunek – resztę środków musisz dopłacić w ciągu 3 dni licząc od dnia odbytej sesji włącznie. Możesz też korzystać z pojedynczych sesji. Wybór należy do Ciebie.
Pakiet 5 sesji - inwestycja 2.000zł/ 10 godz. pracy
Udział w „Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR©”. Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.
To pakiet 5 sesji dwugodzinnych, płatny jednorazowo.
Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość. Pakiet do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia wykupienia. Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję. O wykupieniu pakietu decydujemy na pierwszym spotkaniu. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz więcej sesji, koszt każdej kolejnej to 350zł ( licząc od 6 sesji ).
 
 

Od 6 sesji cena dla wszystkich wynosi 350zł /2 godz.

Zasady współpracy ze mną.

Stworzyłam je po to, by nasza współpraca była przejrzysta i nie absorbowała niepotrzebnie uwagi sprawami organizacyjnymi. Jeżeli masz dodatkowe pytania zachęcam Cię do kontaktu ze mną.

 

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla przebiegu procesu forma kontaktu nie ma znaczenia, a wręcz uważam, że online ma więcej korzyści dla Ciebie.
Wybór pozostawiam Tobie. Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
W niedzielę odpoczywam. 

 

Sesja online

Przygotuj sobie kartki A4 lub zeszyt, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki. Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Miejsce do siedzenia wybierz takie, by Twoje ciało siedziało swobodnie z nogami na podłodze. Krzesło z oparciem to dobry wybór. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – Skype, Messenger, Wats up, Face Time. Muszę Cię widzieć.

Sesja stacjonarna

Ze względu na brak poczekalni, proszę o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet.

Spóźnienia zostają odliczone z Twojego wykupionego czasu.

 

Jeżeli wykupisz Pakiet 5

i zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania wyznaczonego okresu na pracę ( są to 3 miesiące licząc od daty 1 sesji ) , nie zwrócę Ci opłaty za niewykorzystany czas na sesje, za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych. Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części.

 

Nie umawiam się na „próbne” spotkania

Pracuję z każdym problemem od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu. Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia. Procesu nie da się opisać, można go tylko doświadczyć.
 

 

Każda sesja jest inna,

do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej. Raz robisz „skok kwantowy”, innym razem masz uczucie, że cofasz się w rozwoju.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu terapeutycznego, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania.

 

Zapewniam całkowitą dyskrecję.

Pracuję z Parami, ale spotykam się z każdym indywidualnie. Pracuję też z członkami jednej Rodziny.  

 
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty poniesiesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.
 
 

 

Umówienie się ze mną na sesję skutkuje tym,

że rezerwuję dla Ciebie 2 godziny ze swojego życia. Jestem gotowa, by służyć Ci moją wiedzą, doświadczeniem i unikalnymi umiejętnościami.
Wiem, że Twoje życie i Twoje problemy są dla Ciebie najważniejsze, tak jak moje dla mnie, a zwłaszcza mój czas.
Kiedy odwołujesz sesje w dniu, w którym ma się odbyć, obowiązuje Cię uregulowanie stawki za sesję w wysokości 350zł. Wyjątkiem jest tylko udokumentowane zdarzenie losowe. Zasada ta dotyczy sesji pojedynczej oraz w pakiecie.
Jeśli masz z tym problem, nie możemy współpracować.

 

Za sesję online płacisz z góry,

dokonując przelewu wcześniej, by w dniu sesji pieniądze były już na moim koncie lub przesyłasz mi dowód przelewu jakąkolwiek drogą elektroniczną.
Zasada ta obowiązuje zawsze i Wszystkich. Jakiekolwiek odstępstwo od tej zasady jest możliwe wyłącznie za wcześniejszym uzgodnieniem tego ze mną. Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y.
Tak pracuję od początku swojej działalności i jeżeli masz z tym problem, nie możemy współpracować.
W przypadku sesji stacjonarnej formę płatności ustalamy podczas umówienia się.

 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz fakturę, proszę poinformuj mnie o tym podczas umówienia się.

 

DANE DO PRZELEWU

 

Małgorzata Gąska

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132 ( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja lub Pakiet 5

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP,

IBAN : PL97109014630000000046049132