Zaznacz stronę

Powrót do siebie - sesja indywidualna

Żyjesz sekunda po sekundzie w swoim umyśle,

a rzeczywistość wokół Ciebie filtrujesz wyłącznie poprzez swoją percepcję, poprzez przekonania.

Każdy Twój stosunek do rzeczywistości objawia Ci się w ciele poprzez emocje i uczucia. To Twój GPS, system nawigacji w życiu.

Dzięki temu wiesz, którą drogą iść, z kim i po co.

Jeżeli droga Ci się podoba, masz dobre relacje  z bliskimi, Twoje ciało jest sprawne, zdrowe i pełne energii, a cele do jakich dążysz, realizujesz z satysfakcją odczuwając święto Duszy to jesteś Sprawcą swojej rzeczywistości.

Twój system mentalno – emocjonalno- duchowy działa świetnie, podobnie jak ciało, które jest wynikiem tego systemu. Pewnie nie skorzystasz z moich usług, chyba, że…sam/a znajdziesz swój powód.

Jeżeli zaś jest odwrotnie…życie to pasmo udręki, ciężar, fatalne relacje z ludźmi, Rodziną, brak satysfakcji, lęki, poczucie niespełnienia, długi, choroby…to znak, że Twoja mentalność jest podlinkowana do światów, w których nie chcesz funkcjonować, ale uwikłanie emocjonalne nie pozwala Ci z niego wyjść. Żyjesz w pułapce mentalnej.

Odlinkuję Cię z niej…byś mogła/mógł być w świecie w jakim pragniesz żyć.

Wyobraź sobie, że Twój umysł to internet, a Ty wciąż korzystasz z określonych linków, ponieważ tylko takie adresy znasz. Twój umysł tak się uwarunkował, szczególnie przez wszelkiego rodzaju dysfunkcje w relacjach z Rodzicami, Rodzeństwem, Krewnymi, choć nie tylko…całe Twoje środowisko miało znaczenie. Początki często sięgają dużo dalej, choć zwykle ustawienie Siebie w relacji z Mamą i Tatą jest kluczowe. Ja wprowadzam Cię w proces i Ci towarzyszę, a Ty działasz jednocześnie na każdej swojej warstwie: mentalnej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej docierając do zakamarków podświadomości poprzez grę z samym sobą.

To gra Cieni, spotykasz się z nimi w pełni świadomie, żegnając to, co Ci emocjonalnie szkodzi poprzez ulgę i akceptację uczuć. Tego nie da się opowiedzieć, bo umysł nie czuje, tylko nazywa. Kluczowe w procesie są zawsze uczucia…szczególnie odpuszczenia, którego rdzeniem jest miłość i wdzięczność…nasza naturalna, harmonijna wibracja ciała. 

Stworzyłam bardzo prostą, Terapeutyczną Grę Umysłową – Awatar©, opartą na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson czy C. Sabbah i innych, a przede wszystkim moim własnym.

Dzięki tej grze, następuje szybkie uświadomienie sobie problemu i uwolnienie z ciała nieprzeżytych emocji, co równoważy energetykę ciała i przynosi spokój Duszy. Elementy…niekochane, niewysłuchane, niewidziane, wyparte do podświadomości, tzw. Cień, nazwałam go Awatarami, zostają obdarzone uwagą, docenione i włączone do zasobów życiowych jako sprzymierzeńcy, zamiast wrogowie. Wzrasta wtedy energia życiowa, ciało zaczyna harmonijniej pracować, a człowiek uwolniony z balastu emocjonalnego z ofiary losu staje się świadomym Twórcą własnego życia.

Taki przywilej ma każdy z nas, choć niewielu ma jego  świadomość i pozwala sobie z niego korzystać.

Równolegle pracę terapeutyczną przeplatam wiedzą, ucząc zasad zarządzania własną energią poprzez umysł i emocje, a wszystko po to, byś coraz lepiej radził/a sobie w bieżącej rzeczywistości.

Pracuję z:

niskim poczuciem wartości,

brakiem akceptacji ciała,

wewnętrznym brakiem atrakcyjności, pomimo świetnego wyglądu

poczuciem winy,

poczuciem bycia gorszą/ym, inną,

wyalienowaniem ze środowiska, świata,

niezasługiwaniem,

lękami przed odrzuceniem, samotnością, egzystencjalnymi,

brakiem poczucia kobiecości - problemy w związkach, oziębłość seksualna, nadużycia, bolesne miesiączki, choroby kobiece itp.,

brakiem poczucia męskości - problemy w związkach, zaburzenia seksualne, impotencja,

problemami z nadwagą - bulimia, obsesja na punkcie wagi,

anoreksją,

kontrolą w wielorakich przejawieniach,

bólami w ciele niewiadomego pochodzenia,

chorobami przewlekłymi i nagłymi ( uzależniam od kondycji ciała i postawy chorego),

niemożnością podejmowania decyzji - „nie wiem” w każdym obszarze życia, zamrożeniem w działaniu,

raniącymi relacjami z Rodzicami, Rodzeństwem, bądź ich brakiem,

trudnymi kontaktami z dziećmi i nastolatkami,

zagubieniem życiowym,

problemami finansowymi,

itp.

Masz w sobie cień

Każdy go ma, różnice są w proporcjach u poszczególnych osób.

Kiedy Twoje oczy zwrócą się ku światłu, cień będzie tam, gdzie jego miejsce.

Za Tobą.

Pamiętaj, że gwiazdy najpiękniej błyszczą na ciemnym niebie.

Warianty usługi.

 

Pojedyncza sesja - inwestycja 450zł /2 godz. pracy
Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej Awatar©. Czas trwania: 2 godziny
Możliwe, że uda się rozwiązać Twój problem w czasie jednej sesji. Jeżeli okaże się, że jedna sesja nie wystarczy, albo poczujesz, że chcesz rozwiązać więcej swoich problemów, zaliczę Ci tę sesję do Pakietu 5 sesji. Warunek – resztę środków musisz dopłacić w ciągu 3 dni licząc od dnia odbytej sesji włącznie. 
Pakiet 5 sesji - inwestycja 2.000zł
Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej Awatar©. Czas trwania: 2 godziny/każda sesja. Najbardziej optymalna forma pracy nad Sobą. Pakiet płatny jednorazowo.
To pakiet 5 sesji dwugodzinnych ( łącznie 10 godzin pracy) , który pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych, ustawić na swoim miejscu w systemie rodzinnym i znacznie poszerzyć swoją świadomość. Pakiet do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia wykupienia. Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz więcej sesji, koszt każdej kolejnej to 350zł ( licząc od 6 sesji )
 
Przez cały okres współpracy ( od 1 do ostatniej sesji)  masz dodatkowo do wykorzystania 1 godzinę ( w całości lub podzieloną) w postaci rozmowy telefonicznej, wiadomości tekstowej jako wsparcie w trudnych sytuacjach lub dopytanie o cokolwiek. Odpowiadam na kontakt najszybciej jak to możliwe. 

Cennik zaktualizowany 14 kwietnia 2020. Osoby, z którymi rozpoczęłam współpracę wcześniej pozostają na poprzednich warunkach.  

Ważne zasady

 

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla przebiegu procesu nie ma to absolutnie znaczenia, a wręcz uważam, że online ma więcej korzyści dla Ciebie.
Wybór kontaktu pozostawiam Tobie. Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
W niedzielę nie pracuję. 

 

Sesja online

Przygotuj sobie kartki A4, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki. Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – skype, messenger, wats up, face time. Muszę Cię widzieć.

Sesja stacjonarna

Ze względu na brak poczekalni, proszę o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet.

 

Jeżeli wykupisz Pakiet 5

i zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania wyznaczonego okresu na pracę ( licząc od daty 1 sesji) , nie zwrócę Ci opłaty za niewykorzystany czas na sesje, za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych. Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części.

 

Nie umawiam się na „próbne” spotkania,

ani „kawy na mieście”. Pracuję od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu.
Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia. Procesu nie da się opisać, można go tylko doświadczyć.
Pracuję z każdym problemem.

 

Każda sesja jest inna,

do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej. Raz robisz „skok kwantowy”, innym razem masz uczucie, że cofasz się w rozwoju.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania 😉

 

Pracuję z Parą, ale zawsze spotykamy się indywidualnie.

Pracuję też z członkami jednej Rodziny. Zapewniam całkowitą dyskrecję.
 
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty odczujesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.
W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji.
 

 

Umówienie się ze mną na sesję skutkuję tym,

że rezerwuję dla Ciebie 2 godziny ze swojego życia. Jestem gotowa, by służyć Ci moją wiedzą, doświadczeniem i unikalnymi umiejętnościami.
Wiem, że Twoje życie i Twoje problemy są dla Ciebie najważniejsze, tak jak moje dla mnie, a zwłaszcza mój czas.
Kiedy odwołujesz sesje w dniu, w którym ma się odbyć, obowiązuje Cię uregulowanie stawki za sesję w wysokości 350zł. Wyjątkiem jest tylko udokumentowane zdarzenie losowe.
Jeśli masz z tym problem, nie możemy współpracować.

 

Za sesję online płacisz z góry,

czyli w dniu sesji opłata jest już na moim koncie. Dopuszczam przesłanie mi przed sesją dowodu przelewu.
Zasada ta obowiązuje zawsze, nawet jeżeli współpracujemy już długo. Jakiekolwiek odstępstwo od tej zasady jest możliwe wyłącznie za wcześniejszym uzgodnieniem tego ze mną. Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y.
Tak pracuję od początku swojej działalności i jeżeli masz z tym problem, nie możemy współpracować.
W przypadku sesji stacjonarnej formę płatności ustalamy podczas umówienia się.

 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz, wystawię Ci fakturę zwolnioną z vat tytułem: usługa szkoleniowa.

 

DANE DO PRZELEWU

 

Małgorzata Gąska

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132 ( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja lub Pakiet 5

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP,

IBAN : PL97109014630000000046049132