Ciało to bardzo skomplikowana i czuła struktura, całkowicie zintegrowana z mentalnością Człowieka, jednocześnie  podlegająca prawom materii.  Balans pomiędzy tym co duchowe, niematerialne, a tym czego możemy dotknąć, poczuć, zjeść…jest sposobem na to, by nasze życie płynęło zdrowo i prowadziło do sukcesów.

W czasie transformacji duchowo – mentalno – emocjonalnej ciało potrzebuje materialnego wsparcia, które w sposób bezpieczny, z czystą intencją utrzyma jego wibracje na wysokim poziomie.

Często proszona o zarekomendowanie usługi lub produktu, podsyłam moim Klientom linki z określonymi produktami, bądź polecam konkretnych specjalistów wspomagających proces zmiany.

Postanowiłam więc tutaj stworzyć miejsce, w którym znajdą się polecane przeze mnie usługi i produkty, wspierające dobrostan energetyczny ciała.

Znajdziesz tutaj wyłącznie osoby i produkty, których intencją jest autentyczne, bezpieczne wsparcie funkcji życiowych Człowieka oraz jego urody. Bez drugiego dna. Bez marketingowej zmyłki.

Sama dzień po dniu, poza właściwym nastawieniem psychicznym, wspieram ciało swoje i mojego Dziecka różnymi produktami. Zwracam uwagę, by były jak najbardziej naturalne, rzetelnie wykonane i przede wszystkim skuteczne. 

Jeżeli chcesz dbać o swoje ciało czule i z przyjemnością. Zdrowo. Z wdzięcznością. Nie z lęku, a z miłości do Siebie, to zapraszam Cię do społeczności Zlovingowanych©.  Mam nadzieję, że te starannie wyselekcjonowane przeze mnie oferty znajdą Twoje uznanie i pozwolą Ci doświadczać życia jeszcze piękniej!

ZLOVINGOWANI©

Jeżeli masz do zaoferowania innym Ludziom produkty wspierające ciało,

zgodne z ideą bodyLOVING©, napisz do mnie ze swoją ofertą.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.