O MNIE

Nazywam się Margo Feniks ( 11 lipca 2023 zgodnie z prawem polskim przestałam funkcjonować pod imieniem i nazwiskiem Małgorzata Gąska ).

Jestem ALCHEMISTKĄ MENTALNOŚCI – przewodniczką w alchemicznej przemianie świadomości, stosującą nowatorskie, wielowymiarowe metody pracy z umysłem i ciałem.

Specjalizuję się w komunikacji wewnętrznej na linii Dusza – Umysł – Ciało prowadząc do zintegrowania tych trzech elementów w harmonijnie działającą całość – Ciebie.

Pomagam uwolnić z biomatrycy energetycznej ciała wszelkiego rodzaju dysharmonie, objawiające się w ciele i różnych obszarach życia.

Uczę jak skutecznie integrować trudne emocje przepływające przez ciało i jak otrzymywać odpowiedzi z wnętrza Siebie.

Łączę świat niefizyczny z materialnym poprzez umysł w najważniejszej świątyni na Ziemi…ludzkim ciele.

Włączam to, co nieświadome w obszar świadomości Klientów, równoważąc energetykę ciała i przynosząc spokój Duszy.

Odkąd pamiętam fascynował mnie Człowiek…jego wybory, energetyka, możliwości twórcze i uzdrawianie ciała. Moja praca jest moją pasją.

Wierzę w siłę i MOC każdej osoby, schowaną za zasłoną przekonań i ukrytych konfliktów w ciele, wywołujących choroby, doprowadzających do biedy emocjonalnej i materialnej.

Duchowo jesteśmy Jednią, ale różni nas mentalność. To ona, jako pole do zmiany, jest obszarem moich autentycznych zainteresowań i doświadczenia terapeutycznego.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz unikalnym
predyspozycjom doskonale odkrywam sabotujące
programy w podświadomości. Docieram do źródła
problemów i prowadzę do ich transformacji.

Moja droga do pracy, jaką obecnie wykonuję wiodła przez moje osobiste problemy ( choroby, toksyczne relacje i straty materialne), których doświadczyłam na wielu poziomach i nauczyłam się je transformować włączając zdobytą mądrość we własne zasoby. Każdy kryzys przekułam na zysk, a traume w mądrość.

Byłam już żoną, wdową, partnerką. Jestem matką, przedsiębiorcą, Kobietą, ale przede wszystkim Sobą w mnogości ról, jakie odgrywam z chwili na chwilę.

Operuję empatią i wiedzą wynikającą z doświadczenia, samopoznania, a nie teorii. Jestem praktykiem, w ogromnej mierze predysponowanym do tego zajęcia „samoukiem”. Doskonale poruszam się w zakamarkach podświadomości i jej archetypach. Świat emocji, uczuć to mój żywioł.

Doświadczenie w pracy z Człowiekiem zdobyłam  prowadząc własny gabinet kosmetyczny, jako wykładowca i trener przyszłych specjalistów od urody na uczelniach wyższych, głównie w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Gdyni, gdzie pracowałam przez prawie dekadę. Wykształcenie akademickie to: licencjonowany kosmetolog i magister pedagogiki.

Występowałam jako prelegentka na kobiecych spotkaniach, prowadziłam warsztaty związane z wizerunkiem, marką osobistą, tworzyłam wizerunek osobisty Kobiet i Mężczyzn.

Równolegle od 2003 roku rozwijałam się zgłębiając różne obszary rozwoju osobistego. Od 2014 roku rozpoczęłam pracę jako BeautyMental Coach™, by ostatecznie wyewoluować do ALCHEMISTKI MENTALNOŚCI. To nazwa, która idealnie oddaje moją profesję terapeutyczno – rozwojową.

Uczestniczyłam w warsztatach terapeutycznych, przetestowałam wiele technik pracy ze sferą psychiczną i ciałem, wybranych zostałam certyfikowanym trenerem. Dzień po dniu przechodziłam wewnętrzne przebudzenie, stopniowo godząc się z przeznaczeniem swojej Duszy, jednocześnie modyfikując ścieżkę zawodową. Biorąc pod uwagę mój ówczesny stan samoświadomości i samotne macierzyństwo było to nie lada wyzwaniem, z którym patrząc z obecnej perspektywy poradziłam sobie niebywale. Jednak nigdy nie byłam sama, pomoc i ochronę czuję przy Sobie od Dziecka. Na swojej drodze spotkałam dwie niezwykłe Nauczycielki, z których śp. Bożena ( spotkanie 2013r.) na zawsze odmieniła moją ścieżkę życiową. To w trakcie okresu jej nauk, doświadczyłam mistycznego zdarzenia z pismem automatycznym, otrzymując dość precyzyjną instrukcję swojej misji życiowej. Nie od razu ją zrozumiałam, ale niezwykłość okoliczności utrzymała moją wiarę na poziomie pozwalającym działać krok po kroku w jej kierunku. Kilka lat codziennej pracy nad Sobą pozwoliło mi zrozumieć sens tej “wskazówki ze Źródła”, a także wizji Bożeny odnośnie mojego przeznaczenia.

To wtedy narodziła się ALCHEMISTKA MENTALNOŚCI, ale do tej nazwy dojrzałam dopiero wiosną 2023.

Podążając drogą rozwoju to w umyśle połączonym z Duszą, dostrzegłam klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.

Zainspirowana osiągnięciami swoimi i Innych, stworzyłam własne, unikalne techniki pracy. 

Jako pierwszy powstał niesamowicie prosty i skuteczny proces bodyLOVING służący do akceptacji ciała, wydany w postaci książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” ( nakład wyczerpany), w wersji dla Kobiet oraz wydany w kolejnym roku dla Matki i Córki. Doceniony między innymi przez Magazyn SENS psychologia dla Ciebie.  Stał się on podwaliną programów terapeutyczno – rozwojowych  Świadoma Piękna™ KURS ONLINE  dla Kobiet i Świadomy Siły™ KURS ONLINE dla Mężczyzn.

Natomiast moja Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™, którą opracowałam łącząc kilka skutecznych technik mentalnych i duchowych w jeden proces terapeutyczny, tworzy genialne środowisko dla umysłu, umożliwiające wyjście z uwikłania w każdego rodzaju problem. Proces ten jest zanurzony w system rodzinny, stąd jego skuteczność jest niesamowita. Realizuję ją w trakcie sesji indywidualnej oraz podczas ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego

Piszę felietony /media/ i dzielę się swoją perspektywą tutaj na blogu, poprzez media społecznościowe, podczas różnego rodzaju wystąpień czy osobiście w trakcie sesji terapeutycznych.

Wierzę w Boga jako MOC, ENERGIĘ stwórczą przepływającą przez moje ciało i ciała ludzi oraz przez wszystko, co mnie otacza.

Nie wyznaję żadnej religii, a duchowość to dla mnie życie „tu i teraz”, na Ziemi, przejawiająca się poprzez satysfakcjonujące efekty w relacjach międzyludzkich i materii.

Jedyną świątynią dla mnie, którą regularnie odwiedzam, dbam o nią i cenię jest moje Ciało.

Wzięłam pełną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za własne życie i wciąż doskonalę umiejętność zarządzania nim.

***

PROWADZĘ SIEBIE I INNYCH DO WIĘCEJ…LEPIEJ…PIĘKNIEJ…w każdym obszarze życia.

To moja MISJA, którą od wielu lat urzeczywistniam poprzez pracę indywidualną i programy terapeutyczno – rozwojowe służące polepszaniu jakości życia, pełnej radości, zdrowia, obfitości i samorealizacji.

Moimi wiodącymi wartościami w życiu są: wolność, miłość, piękno, radość, wdzięczność, spójność, równowaga, sukces, jakość.

Cenię odwagę, kreatywność, oryginalność i rzetelność.

W życiu stawiam na jakość, prostotę i autentyczność.

Wybieram, zamiast walczyć.

Żyję własną wizją życia i mam zgodę na odmienne wizje Innych, pod warunkiem, że nikogo nimi nie krzywdzą.

Sama ustalam swoje priorytety.

Jeżeli robię coś dla Siebie, to staram się nie robić tego kosztem Innych. A jeżeli robię coś dla Innych, to działam tak, by nie robić tego kosztem Siebie.

Pieniądze to dla mnie energia, którą wymieniam się z Innymi chętnie i swobodnie. Lubię je z wzajemnością!

Rozwój osobisty to moja nieustająca pasja i styl życia.

Każdy z Nas ma własne Źródło /Wyższe Ja/, z którego płynie do ciała informacja zwana intuicją. To uczucie często  wymykające się racjonalnemu umysłowi.

Wyższe Ja to najlepszy Doradca, ale by móc z niego korzystać, ważny jest kontakt ze swoim ciałem oraz samoświadomość. Uczę poprzez praktykę terapeutyczną jak korzystać z tej „porcji” Siebie, która wciąż jest w świecie niefizycznym dla większej satysfakcji z życia.

Świat traktuję jak lustro. 

Żyję w oparciu o Transerfing – model zarządzania rzeczywistością opisany przez rosyjskiego naukowca Vadima Zelanda w wielotomowej serii „Transerfing rzeczywistości”, który sprawił, że to, co wcześniej “niemożliwe” staje się moim udziałem. Po latach studiowania tego modelu jestem przekonana co do precyzji i skuteczności z jaką on działa.

Wiedzę czerpie z wielu źródeł i dziedzin. Moja aktualna percepcja rzeczywistości to synteza całej wiedzy i doświadczeń jakie dotychczas zgromadziłam. Najwięcej wiedzy transferuję bezpośrednio z Wyższego Umysłu, nauczyłam się dostrajać do niej.

Skuteczność jest dla mnie miarą prawdy.

Miałam wielu Nauczycieli, niektórzy wywarli szczególny wpływ na moją percepcję rzeczywistości i rozwój, osobiście albo pośrednio.

Do najważniejszych należą: Vadim Zeland, Carl Gustaw Jung, Aleksander Lowen, Nassim Haramein, Bruce Lipton, Brian Tracy, Collin P. Sisson, Louise L. Hay, David R. Hawkins, T. Harv Eker, Keisha Crowther, Anthony Robins, Baird T. Spalding, dr Richard Bartlett, dr Shefali Tsabary, Ramtha, Saint – Germain, Jezus, Osho, Abraham Hicks, Bashar, Bert Hellinger, Masaru Emoto, Greg Braden, Mirsakarim Norbekow, Inna Segal, Daniela Czarska, Łukasz Gątnicki, prof. Zbigniew Królicki, „Bożena”, „Halina”, Jose Silva, Claude Sabbah, Maciej Bennewicz, Olga Szwajgier, Gabriela Berdychowska, Iza Kopp, Mirek Czarko – Wasiutycz, Tony Buzan i wielu innych.

Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna za to, że dane mi było skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

Zdecydowanie moim największym Nauczycielem jest moja Córka, której pojawienie się w moim życiu uważam za przełomowe i najbardziej wartościowe. To ona najbardziej mnie rozwinęła jako Kobietę, Matkę i terapeutkę.

Stanęłam w swoim życiu do wszystkiego co trudne… wzięłam odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia, z ofiary stałam się Twórczynią własnego losu.

Z miłością i optymizmem patrzę w przyszłość. Rozwijam się i z entuzjazmem witam każdy dzień.

Też możesz.

Pozwól sobie.

Nie jesteś TU przez przypadek…