Zaznacz stronę

O mnie

Nazywam się Małgorzata Gąska. Jestem terapeutką i trenerką mentalną, jedynym w Polsce BeautyMental Coachem™.

Specjalizuję się w komunikacji wewnętrznej na linii Dusza – Umysł – Ciało prowadząc do zintegrowania tych trzech elementów w harmonijnie działającą całość.

Uwalniam z biomatrycy energetycznej ciała, za pomocą prostych technik mentalnych, wszelkiego rodzaju dysharmonie, objawiające się w ciele i różnych aspektach życia.

Łączę świat niefizyczny z materialnym poprzez umysł w najważniejszej świątyni na Ziemi…ludzkim ciele.

Włączam to, co nieświadome w obszar świadomości Klientów, równoważąc energetykę ciała i przynosząc spokój Duszy.

Odkąd pamiętam fascynował mnie Człowiek…jego wybory, energetyka, możliwości twórcze i uzdrawianie ciała. Moja praca jest moją pasją.

Wierzę w siłę i MOC każdej osoby, schowaną za zasłoną przekonań i ukrytych konfliktów w ciele, wywołujących choroby, doprowadzających do biedy emocjonalnej i materialnej.

Duchowo jesteśmy Jednią, ale różni nas mentalność. To ona, jako pole zmiany, jest obszarem moich autentycznych zainteresowań.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz unikalnym
predyspozycjom doskonale odkrywam sabotujące
programy w podświadomości. Docieram do źródła
problemów i prowadzę do ich transformacji.

Moja droga do miejsca, w którym aktualnie jestem, wiodła przez Cień (koncepcja struktury osobowości C.G. Junga), który poznałam na wielu poziomach i nauczyłam się go transformować włączając przez własne zasoby. Doskonale poruszam się w zakamarkach podświadomości i jej archetypach.

Byłam już żoną, wdową, partnerką. Jestem matką, przedsiębiorcą, Kobietą, ale przede wszystkim Sobą w mnogości ról, jakie odgrywam z chwili na chwilę.

Operuję empatią i wiedzą wynikającą z doświadczenia, samopoznania, a nie teorii. Jestem praktykiem w ogromnej mierze predysponowanym do tego zajęcia „samoukiem”.

Idę do mistrzostwa w byciu Istotą ludzką, pragnąc wykorzystać maksymalnie swój potencjał, z którym przyszłam na ten świat, dla dobrostanu swojego i innych.

Doświadczenie w pracy z Człowiekiem zdobyłam  prowadząc własny gabinet kosmetyczny, jako wykładowca i trener przyszłych specjalistów od urody na uczelniach wyższych, głównie w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Gdyni, gdzie pracowałam przez prawie dekadę. Wykształcenie akademickie to: licencjonowany kosmetolog i magister pedagogiki.

Występowałam jako prelegentka na kobiecych spotkaniach, prowadziłam warsztaty związane z wizerunkiem, marką osobistą, tworzyłam wizerunek osobisty wielu kobiet i mężczyzn.

Równolegle rozwijałam się zgłębiając różne obszary rozwoju osobistego. Od 2014 roku pracuje wyłącznie jako BeautyMental Coach™.

Uczestniczyłam w warsztatach, przetestowałam wiele technik pracy ze sferą psychiczną i ciałem, wybranych zostałam certyfikowanym trenerem. Dzień po dniu przechodziłam wewnętrzne przebudzenie, stopniowo godząc się z przeznaczeniem swojej Duszy, jednocześnie modyfikując ścieżkę zawodową.

Zainspirowana osiągnięciami swoimi i innych, stworzyłam własne, unikalne techniki pracy.

Jako pierwszy powstał niesamowicie prosty i skuteczny proces #bodyLOVING służący do akceptacji ciała, wydany w postaci książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” ( nakład wyczerpany), w wersji dla Kobiet oraz wydany w kolejnym roku dla Matki i Córki. Doceniony między innymi przez Magazyn SENS psychologia dla Ciebie.  Stał się on podwaliną kursu online „Świadoma Piękna©”, który rozwijam z każdą kolejną edycją. 

Natomiast moja „Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR©”, którą opracowałam łącząc kilka skutecznych technik mentalnych w jeden proces, tworzy genialne środowisko dla umysłu, umożliwiające wyjście z uwikłania w każdego rodzaju problem.

Realizuję ją w trakcie sesji indywidualnej. To proces, którego największym atutem jest to, że podczas pracy ze mną, każdy „uzdrawia” się samodzielnie, swoją własną świadomością, którą poszerza i uczy się z niej korzystać.

To właśnie w umyśle, dostrzegłam klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.

Piszę felietony (media) i dzielę się swoją perspektywą tutaj na blogu, poprzez media społecznościowe, podczas różnego rodzaju wystąpień czy osobiście w trakcie sesji terapeutycznych.

Wierzę w Boga jako MOC stwórczą przepływającą przez moje ciało i ciała innych oraz przez wszystko, co mnie otacza.

Bóg dla mnie to…Wszystko Co Jest.

Nie wyznaję żadnej religii, a duchowość to dla mnie życie „tu i teraz”, na Ziemi, przejawiająca się poprzez satysfakcjonujące efekty w relacjach międzyludzkich i materii.

Jedyną świątynią dla mnie, którą regularnie odwiedzam, dbam o nią i cenię jest moje Ciało.

Wzięłam pełną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za własne życie i wciąż doskonalę umiejętność zarządzania nim.

***

PROWADZĘ SIEBIE I INNYCH DO WIĘCEJ…LEPIEJ…PIĘKNIEJ…w każdym obszarze życiowym.

Nikomu nie doradzam w jego wyborach, każdy sam bierze odpowiedzialność za własne życie i decyzje.

Nie mam misji ratowania świata, na pewnym etapie samorozwoju skutecznie się z tego wyleczyłam.
 
Służę wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Widzę to, czego nieświadomi są moi Klienci i wiem, co z tym zrobić.
 
Pracuję z osobami otwartymi, które chcą realnej zmiany w życiu i są na nią gotowe.
 
Moimi wiodącymi wartościami w życiu są: wolność, miłość, piękno, radość, wdzięczność, spójność, równowaga.
Cenie odwagę, kreatywność, oryginalność i rzetelność.
W życiu stawiam na jakość, minimalizm i autentyczność.
Wybieram, zamiast walczyć.
Żyję swoją wizją życia i mam zgodę na odmienną od mojej wizję innych, pod warunkiem, że nikogo nie krzywdzą.
Sama ustalam swoje priorytety.
Jeżeli robię coś dla siebie, to staram się nie robić tego kosztem innych. A jeżeli robię coś dla innych, to działam tak, by nie robić tego kosztem Siebie.
Pieniądze to dla mnie energia, którą wymieniam się z innymi chętnie i swobodnie. Cenię je podobnie jak ciało i czas.
Zmiana i pasja to moje największe przyjaciółki.

Każdy z nas ma własne Źródło, z którego płynie do ciała informacja, odbierana jako intuicja, cichy szept Duszy. To uczucie, wymykające się logice.

Własne Ja to najlepszy doradca, ale by móc z niego korzystać ważny jest kontakt ze swoim ciałem oraz samodyscyplina umysłowa.

Uczę poprzez praktykę ( Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR© ) jak korzystać z tej „porcji Siebie”, która wciąż jest w świecie niefizycznym. Uczę jak skutecznie integrować trudne emocje przepływające przez ciało i jak otrzymywać odpowiedzi z wnętrza Siebie.

Żyję w oparciu o model przestrzeni wariantów ( światy równoległe) doskonale opisany przez rosyjskiego naukowca Vadima Zelanda w wielotomowej serii „Transerfing rzeczywistości”, który sprawił, że to, co niemożliwe staje się moim udziałem.

Świat traktuję jak lustro, a paradoks to mój przyjaciel.

 

Wiedzę czerpie z wielu źródeł i dziedzin. Moja aktualna percepcja rzeczywistości to synteza całej wiedzy i doświadczeń jakie dotychczas zgromadziłam. Najwięcej wiedzy transferuję bezpośrednio z Wyższego Umysłu, umiem się dostroić.

Skuteczność jest dla mnie miarą prawdy.

Miałam wielu Nauczycieli, niektórzy wywarli szczególny wpływ na moją percepcję rzeczywistości i rozwój, osobiście albo pośrednio.

Do najważniejszych należą: Carl Gustaw Jung, Aleksander Lowen, Vadim Zeland, Nassim Haramein, Bruce Lipton, Brian Tracy, Collin P. Sisson, Louise L. Hay, David R. Hawkins, T. Harv Eker, Keisha Crowther, Anthony Robins, Baird T. Spalding, dr Richard Bartlett, dr Shefali Tsabary, Ramtha, Saint -Germain, Jezus, Osho, Abraham Hicks, Bashar, Bert Hellinger, Masaru Emoto, Greg Braden, Mirsakarim Norbekow, Inna Segal, Daniela Czarska, Łukasz Gątnicki, prof. Zbigniew Królicki, „Bożena”, „Halina”, Jose Silva, Claude Sabbah, Maciej Bennewicz, Olga Szwajgier, Gabriela Berdychowska, Tony Buzan i wielu innych.

Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna za to, że dane mi było skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

Zdecydowanie moim największym Nauczycielem jest moja Córka, której pojawienie się w moim życiu uważam za przełomowe i najbardziej wartościowe. Relacja z nią jest dla mnie najważniejsza. To ona najbardziej mnie rozwinęła jako Kobietę, Matkę i terapeutkę.

Stanęłam w swoim życiu do wszystkiego co trudne… wzięłam odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia, z ofiary stałam się Sprawcą własnego Losu.

Z miłością i optymizmem patrzę w przyszłość. Rozwijam się i z entuzjazmem witam każdy dzień. 

Też możesz.

Pozwól sobie.

Nie jesteś TU przez przypadek…