Jeżeli pragniesz zakochać się…

w kimś, kto da Ci siłę do życia;
w kimś, kto Ci wystarczy do szczęścia;
kto Cię obejmie;
kto podniesie Twoją samoocenę;
kto uzna Twoją wartość;
kto otuli Cię ramionami i zrozumie;
kto w Ciebie uwierzy, bez względu na różne potknięcia;
kto wystoi z Tobą w mrocznych dniach wewnętrznego lub zewnętrznego chaosu;
kto nie ucieknie w chwili samotności czy spokoju;
kto wie, że zasługujesz na wszystko co najlepsze, zawsze do więcej, a nie mniej;
kto nie odstąpi Cię na krok i stanie się Twoim najlepszym towarzyszem bez żadnych warunków, w każdym miejscu, w jakim się znajdziesz;
w kimś dla kogo staniesz się ulubioną osobą.…

to jesteś we właściwym miejscu!

Mam na imię Margo, a moją pasją i życiową drogą jest ALCHEMIA MENTALNOŚCI obejmująca ciało, umysł i Duszę. Dzięki niej przywracam sprawną komunikację wewnętrzną, by z mocą i radością działać w życiu oraz czuć się w nim jak najlepiej. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Przeszłam już drogę powrotu do Siebie, uwalniając swój umysł i ciało z blokad oraz destrukcyjnych przekonań. Zabrałam swoje Wewnętrzne Dziecko z miejsc samotności, odrzucenia i smutku przeszłości do mojego TERAZ… pełnego akceptacji, miłości, kobiecości, wartości, piękna oraz nauki życia na moich, nowych zasadach. 

Dorosłam, kocham Siebie i to kim się staję, bo nadal idę drogą rozwoju, która prowadzi mnie do coraz pełniejszego, bardziej obfitego i spełnionego życia.

Po wielu latach pracy terapeutycznej, opracowaniu procesu bodyLOVING© oraz Terapeutycznej Gry Umysłowej AWATAR™, opracowałam spektakularnie prosty w zastosowaniu i niesamowicie skuteczny proces PRAWDA CIĘ WYZWOLI©.

Proces ten prowadzi do uwolnienia pamięci komórkowej ciała z traumatycznych blokad, dzięki wykorzystaniu wiedzy z wielu obszarów naszego życia oraz naturalnego działania ciała, umysłu i Duszy.

Po przetestowaniu procesu na Sobie i moich Klientach postanowiłam podzielić się nim na większą skalę i w formie najbardziej dogodnej dla każdego Mężczyzny, ponieważ już wiem, że możliwe jest znaczne przyśpieszenie w uwolnieniu się z balastu emocjonalnego. 

Ten program terapeutyczny to wiele kursów w jednym, bo wykorzystałam tutaj wiedzę z totalnej biologii, psychobiologii, ustawień systemowych, bioenergetyki, psychologii transpersonalnej, epigenetyki, neurobiologii, pracy z głosem i innych, by w maksymalnie uproszczony sposób i łatwo dostępnej formie pomóc Tobie zmienić perspektywę Siebie oraz przywrócić ciału zdrowie, siłę i atrakcyjność. 

Jeśli…

 • szukasz skutecznej, wielowymiarowej terapii, bo źle czujesz się w swoim ciele, ciągle masz do niego zastrzeżenia,
 • Twoje poczucie wartości jest niskie, a pewność Siebie zupełnie Cię opuściła sprawiając, że czujesz się mało sprawczy, nijaki
 • nieustannie Siebie umniejszasz i krytykujesz, porównując się z Innymi, czując się gorszym, innym, nieatrakcyjnym itd.
 • masz kompleksy związane z nadmiarem ciała, bądź z niedowagą
 • czujesz się zagubiony, a stan „nie wiem” towarzyszy Ci jak cień,
 • ciągle wszystkich ratujesz, a dla Siebie brakuje Ci siły i czasu
 • miewasz huśtawki nastrojów, chodzisz jak „tykająca bomba”
 • nie wiesz dlaczego chorujesz, miewasz bóle niewiadomego pochodzenia
 • czujesz się “ofiarą” losu i Innych ludzi
 • czujesz się często samotny i opuszczony, albo odrzucony
 • masz problem z organizacją swojego życia
 • Twoje relacje z Rodzicami są dla Ciebie trudne, także gdy Rodzice nie żyją
 • chcesz przywrócić komunikację pomiędzy swoim umysłem, ciałem i Duszą
 • chcesz odkryć własne ciało na nowo i wreszcie się w nim poczuć jak w domu
 • chcesz mocno poszerzyć swoją świadomość
 • czujesz w Sobie mnóstwo oporu i nie możesz ruszyć z miejsca

to mam dla Ciebie propozycję!

Przeprowadzę Cię terapeutycznie przez wszystkie części Twojego ciała po to, byś spojrzał na nie z zupełnie nowej perspektywy i uwolnił ciężary emocjonalne z przeszłości, szczególnie te w relacji z Mamą i Tatą. 

W tej podróży nie tylko uwolnisz bolesną przeszłość i odnowisz kontakt z własną Duszą/Intuicją, ale także w prosty sposób przeprogramujesz swój umysł na atrakcyjność własnej osoby. 

Poczujesz jak siła i sprawczość wracają do Twojego ciała i życia, byś mógł poczuć swoje miejsce w świecie i z pasją rozpoczął realizowanie nowych celów życiowych, które na nowo wyznaczysz.

Co zawiera program terapeutyczny Świadomy Siły™ KURS ONLINE przeznaczony do samodzielnej pracy?

20 niezwykłych sesji terapeutycznych w formie audio z bardzo prostym procesem PRAWDA CIĘ WYZWOLI© podzielonych na MODUŁY obejmujące określone obszary ciała, dzięki któremu w trakcie pracy nad jednym obszarem ciała uwolnisz OGROM nieświadomych wzorców rodowych przejętych od swoich Rodziców i najbliższych, utrwalonych podczas swojego życia, a nawet z innych wcieleń. PRAWDA CIĘ WYZWOLI© to proces, dzięki któremu w trakcie paru chwil, omijając świadomy umysł, docierasz do swojej blokady w przepływie energii ciała, którą zwiemy traumą, a która nie jest niczym innym jak różnie zintensyfikowanym oporem wobec kogoś lub czegoś i nastąpi jej odpuszczenie, które objawi się ulgą. Dokładny instruktaż jak na to pozwolić otrzymasz we wstępie do programu, po jego zakupie. 

Charakterystykę każdego obszaru ciała pod kątem jego symbolicznej funkcji i działania od strony emocjonalnej , byś mógł spojrzeć na swoje ciało z zupełnie nowej i odkrywczej perspektywy. Da Ci to zrozumienie, że jesteś czymś więcej niż ciałem i masz na nie ogromny wpływ.

Skrypt z moim autorskim procesem bodyLOVING© opartym na wdzięczności do ciała, ucieleśnionym w 2016 roku w postaci książki do pracy nad pokochaniem swojego ciała w wersji dla Kobiet, a potem w kolejnym roku w zestawie „Matka i Córka”. ( www.pokochajswojecialow30dni.pl ). 

To proces, który zmienił postawę wobec swojego ciała wielu Kobietom i pozytywnie wpłynął na ich Córeczki, a po roku obecności książki na rynku docenił go m.in uznany magazyn psychologiczny SENS. 

Od początku był plan wydania tego procesu również dla Mężczyzn, jednak proces z czasem wyewoluował do postaci kursu Świadoma Piękna™, który już działa z powodzeniem na rynku od kilku lat, a czas na Świadomego Siły™ nadszedł teraz.

Procesem tym zaprogramujesz swój umysł na nową, korzystną dla Ciebie percepcję Siebie i swojego ciała. Tutaj otrzymasz go w formie udoskonalonej i rozszerzonej, już nie będziesz w stanie źle się oceniać. Oprócz tego w skrypcie są specjalne zadania dodatkowe, dzięki którym znacznie poszerzysz samoświadomość i odzyskasz swoje poczucie wartości.

Świadomy Siły™ KURS ONLINE składa się z następujących modułów:

Wstęp – wprowadzenie do kursu
MODUŁ 1. PŁUCA / Motyw przewodni: Żyję pełnią życia
MODUŁ 2.  MÓZG / Motyw przewodni: Myślę najpiękniej jak potrafię
MODUŁ 3.  SERCE / Motyw przewodni: Czuję własną drogę
MODUŁ 4. WŁOSY / Motyw przewodni: Czerpię z siły Źródła
MODUŁ 5. OCZY / Motyw przewodni: Widzę prawdę
MODUŁ 6. NOS / Motyw przewodni: Podążam za intuicją
MODUŁ 7. USZY / Motyw przewodni: Słucham Siebie
MODUŁ 8. USTA / Motyw przewodni: Ja decyduję
MODUŁ 9. ZĘBY / Motyw przewodni: Integruję swoją agresję
MODUŁ 10. JĘZYK I KRTAŃ / Motyw przewodni: Wyrażam Siebie. Mówię własnym głosem.
MODUŁ 11. SZYJA I KARK/ Motyw przewodni: Pozwalam Sobie na elastyczność, TAK i NIE
MODUŁ 12. BARKI, RAMIONA I PRZEDRAMIONA / Motyw przewodni: Otwieram się na życie i sięgam po więcej
MODUŁ 13. RĘCE (DŁONIE) I PAZNOKCIE / Motyw przewodni: Przyjmuję, biorę i daję
MODUŁ 14. MAMA / Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem
MODUŁ 15. TATA/ Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem
MODUŁ 16. PLECY/ Motyw przewodni: Mam oparcie w Sobie
MODUŁ 17. BRZUCH – układ trawienny i wydalniczy/Motyw przewodni: Selekcjonuję informacje i odpuszczam przeszłość
MODUŁ 18. PENIS I JĄDRA / Motyw przewodni: Moja męska siła
MODUŁ 19. BIODRA, NOGI I STOPY / Motyw przewodni: Ugruntowany wychodzę do świata
MODUŁ 20. CIAŁO I SKÓRA / Motyw przewodni: Osiągam równowagę i wyznaczam granice
Zakończenie programu

Atuty pracy terapeutycznej z programem Świadomy Siły™ to:

 • możliwość pracy ze Sobą z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu i przestrzeń, by spokojnie zanurzyć się w proces
 • możliwość pracy w wybranym przez Siebie czasie, porze dnia i rytmie
 • przejście przez proces terapeutyczny PRAWDA CIĘ WYZWOLI© tylko jeden raz!!! Praca z procesem bodyLOVING© bez ograniczeń, aż do efektu.
 • dostęp do kursu na pełne 9 miesięcy, czyli tyle czasu ile potrzeba, byś narodził nową samoświadomość. Jestem przekonana, że kiedy poczujesz ulgę uwolnienia po przerobieniu modułu, zrobisz program o wiele szybciej.
 • wiedza podzielona na partie odpowiadające każdej części Twojego ciała. Dzięki temu każdy moduł dotyczy innych obszarów życia, każdy proces jest inny, a Ty napędzany ciekawością i efektami utrzymasz zapał umysłu, by pracować regularnie, nawet moduł po module
 • możliwość całkowitej koncentracji na swoich odczuciach i ciele, bez rozpraszania się energią innych osób, jak to bywa na warsztatach grupowych, gdzie jest mocne przebodźcowanie i często brak możliwości, czy chęci pełnego otwarcia się na wewnętrzne doświadczenie
 • to kurs PRAKTYCZNY – otrzymaną wiedzę od razu stosujesz w praktyce doświadczając wielowymiarowej pracy jednocześnie z ciałem, umysłem, emocjami i Duszą.

Co zyskasz przechodząc cały program terapeutyczny Świadomy Siły™

 • uwolnisz/ przetransformujesz ogrom wypartych, nieuświadomionych stłumień emocjonalnych działających w Tobie jako sabotujące wzorce myślenia i działania
 • uwolnisz swoje „wewnętrzne Dziecko” z emocjonalnego bagażu przeszłości, co zdecydowanie przełoży się na jakość Twoich obecnych kontaktów z Sobą, Rodzicami ( jeśli żyją) i innymi ludźmi.
 • uwolnisz się od starych schematów i wzorców z przeszłości, by zacząć żyć po swojemu w zupełnie nowej, lekkiej jakości
 • zrozumiesz, skąd się bierze u Ciebie negatywne postrzeganie Siebie i świata, zmieniając je wraz z uwolnieniem każdej części ciała
 • nauczysz się jak powracać do naturalnej, harmonijnej wibracji ciała, którą jest miłość, radość i wdzięczność, dzięki czemu zaczniesz przyciągać do swojego życia coraz więcej „dobra”, także finansowego
 • w ogromnej mierze uwolnisz się z podświadomego stresu, a wiele spraw ruszy do przodu
 • poprzez regularną praktykę zrozumiesz symptomy emocjonalne płynące z własnego ciała i nauczysz się integrować swój dyskomfort emocjonalny, a nawet ból fizyczny
 • uwolnisz blokady oddzielające Cię od Twojej męskości
 • odzyskasz sporo wolnej energii na realizację aktualnych projektów, bo trudna przeszłość przestanie Cię absorbować, a Ty będziesz mieć wrażenie, że narodziłeś się na nowo

Wspaniała JAKOŚĆ Twojego życia, zdrowie i witalność Twojego ciała są bezcenne, a Ty dysponujesz wszelkimi narzędziami, by zacząć ją tworzyć tu i teraz! 

Wszystko masz w Sobie.

Potrzebujesz tylko zdecydowania na zmianę, gotowości do pracy i wytrwałości, by ukończyć program!
Przestań odkładać Siebie na potem, bo jest tylko TERAZ! Kiedy przyjdzie jutro, to znowu będzie TERAZ.
Zainwestuj w Siebie swój czas, zaangażowanie i pieniądze, bo jesteś w swoim życiu NAJWAŻNIEJSZY!

Jesteś gotowy, żeby zainwestować w Siebie?

Wartość tego holistycznego kursu wyceniłam na co najmniej 5.000zł, ale Ty możesz go mieć za jedyne 2.499zł. 

Ten kurs diametralnie i trwale odmieni Tobie jakość życia na wszystkich jego poziomach, przywracając samoświadomość, lekkość, siłę do życia i poczucie wartości od środka.

Czy może być jeszcze lepiej?
Jednak może!

Może!!!

Tylko teraz 1.000zł dla Ciebie w prezencie z okazji Dnia Ojca! Oferta limitowana czasowo do 30 czerwca 2024.

 • 20 sesji terapeutycznych w formie audio z bardzo prostym procesem PRAWDA CIĘ WYZWOLI© podzielonych na MODUŁY obejmujące wszystkie obszary ciała
 • Charakterystykę każdego obszaru ciała pod kątem jego symbolicznej funkcji i działania od strony emocjonalnej, byś zaczął być bardziej świadomy tego, co się w Tobie dzieje
 • Skrypt z moim autorskim procesem bodyLOVING© opartym na wdzięczności  oraz dodatkowymi zadaniami poszerzającymi świadomość i programującymi umysł na nową, korzystną dla Ciebie percepcję Siebie i swojego ciała.

Dostęp do programu możesz kupić jeszcze taniej, kupując go w pakiecie z programem Świadoma Piękna™ dla Partnerki w cenie 3.698zł, czyli z łącznym rabatem aż 1.300zł w prezencie!

© Cała treść kursu i jego konstrukcja chroniona jest prawem autorskim.

Niniejszy kurs zawiera informacje dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Powinien być traktowany jako uzupełnienie, a nie zastępstwo konsultacji z lekarzem czy innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Jeżeli wiesz, albo podejrzewasz, że cierpisz z powodu jakiegoś problemu zdrowotnego, w tym psychicznego, wskazane jest, abyś zasięgnął porady lekarza, zanim rozpoczniesz jakikolwiek program zdrowotny na własną rękę. Autorka kursu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek medyczne i psychiczne konsekwencje stosowania metod pracy z umysłem prezentowanych w kursie Świadomy Siły™ KURS ONLINE. Uczestnik kursu przejmuje pełną odpowiedzialność za skutki stosowania wiedzy i wskazówek zawartych w kursie.