Sesja indywidualna z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™

Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ to mój autorski, wielowymiarowy proces terapeutyczny do pracy z podświadomością, obejmujący jednocześnie umysł, emocje, Duszę i ciało.

Proces zanurzony jest w system rodzinny, dzięki temu przynosi niesamowicie szybkie i namacalne efekty w zrozumieniu oraz uwolnieniu się z mnóstwa wielorakich uwikłań życiowych.

Jeżeli Twoje życie to pasmo udręki i ciężar; źle czujesz się w swoim ciele; masz niskie poczucie wartości;  relacje z Dziećmi, Rodzicami, płcią przeciwną, ludźmi są trudne i destrukcyjne; odczuwasz beznadzieję, nie widzisz sensu życia; miotają Tobą lęki; poczucie niespełnienia, robisz długi, chorujesz itd.…to znak, że wewnętrzny punkt skupienia Twojej uwagi jest na „niechcianym”, co powoduje dyskomfort fizyczny ciała i cierpienie duchowe, które jest OPOREM do życia. Kurczysz się, zamiast rozkwitać i prosperować.

Powielasz los swojej Rodziny, realizując skrypty wyniesione z domu rodzinnego i środowiska. Czasami z innych wcieleń.

Decydując się na pracę ze mną, w wyniku procesu terapeutycznego, w który Cię zabiorę… zajmiesz WŁAŚCIWE MIEJSCE w swoim systemie rodzinnym, a Twój umysł praktykując doświadczane techniki, nauczy się świadomego uwalniania trudnych uczuć (oporu) z przestrzeni ciała. 

Nauczy się odpuszczania…aż do ULGI!

Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™  to kompilacja kilku skutecznych technik mentalnych opartych na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson, D. Czarska, G. Renaud i innych, a przede wszystkim moim własnym ze Sobą samą i Innymi.

AWATARY to moja nazwa własna na „upostaciowione” stany emocjonalne funkcjonujące w głowie każdego z Nas w formie głosów, myśli, obrazów. To nasze uwarunkowania, PRZEKONANIA przejęte od Rodziców i ich Rodów oraz środowiska dorastania. 

Inspiracją do tej nazwy był film „Avatar”, w której główny bohater swoją świadomością przejmuje ciało innej Istoty, mogąc używać w nim raz jednej, raz drugiej osobowości. Podobnie funkcjonuje nasz umysł w relacji z ciałem i jego reakcjami. Obrazowanie to jego naturalna funkcja, podobnie jak zmiana osobowości.

W drodze mojego osobistego i terapeutycznego doświadczenia zauważyłam, że możemy z tymi osobowościami wchodzić w interakcję i zamiast ich unikać, czy walczyć z nimi, włączać je świadomością we własne zasoby. Dzięki temu mocno poszerza się samoświadomość, co niesamowicie skraca czas terapii.

Większość AWATARÓW to najróżniejsze wersje Twojego „wewnętrznego Dziecka”, które nieustannie czeka, byś uwolnił_a je z dziecięcej przestrzeni emocjonalnych traum, by mogło wreszcie dorosnąć i cieszyć się życiem.

Nieświadomie wierzysz, że doświadczenie lęku i cierpienia jest realne i prawdziwe, ponieważ przeżywasz je jako emocje i fizyczne odczucia, jednak dzięki Grze możesz łatwo uwolnić się z tego emocjonalnego bagażu przeszłości.

Dzięki mojemu procesowi doznanie jest tak namacalne i oświecające, że odczuwasz od razu ulgę w ciele. 

To praca na osobistej matrycy energetycznej, nie znam skuteczniejszej. 

Pracujesz samodzielnie swoją energią pod moim przewodnictwem i pomocą, aż krok po kroku dojdziesz do zintegrowania porozdzielanych części swojego Ja.

Dzięki temu wzrośnie Twoja energia życiowa, ciało zacznie harmonijniej pracować, Ty odzyskasz wiarę we własne siły, a rzeczywistość wokół Ciebie zacznie się zmieniać na lepsze.

Ja i moi Klienci wiedzą, że w tej „grze” grasz o Siebie i swój lepszy los.

Grasz o JAKOŚĆ swojego życia.

Zagrasz?

Kilka rekomendacji po pracy ze mną:

“Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.”
~ Carl G. Jung

Warianty usługi (kliknij na +).

Aktualizacja 10.11.2022

Pojedyncza sesja - inwestycja 500zł /2 godz. pracy

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™.
Czas trwania: 2 godziny
Możliwe, że uda się rozwiązać Twój problem w czasie jednej sesji.

Jeżeli okaże się, że jedna sesja nie wystarczy, albo poczujesz po pierwszej sesji, że chcesz rozwiązać więcej swoich problemów, możesz skorzystać z Pakietu 3 sesji ( oszczędzasz 100zł) lub Pakietu PREMIUM ( oszczędzasz 200zł + masz gwarantowaną, najniższą cenę za kurs online)*, wtedy zaliczę Ci odbytą sesję do pakietu.

*Warunek – resztę środków musisz dopłacić w ciągu 3 dni licząc od dnia odbytej sesji włącznie.

Zawsze możesz też korzystać z pojedynczych sesji w pełnej cenie.

Wybór należy do Ciebie.
Od 5 sesji koszt usługi wynosi 400zł.

Pakiet 3 - inwestycja 1400zł/ 6 godz. pracy

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™.

Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.

To pakiet 3 sesji dwugodzinnych, płatny jednorazowo.

Dostępny po 1 sesji.

Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość.

Pakiet do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia 1 sesji. Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu, płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sam_a zdecydujesz.

Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję.

Pakiet PREMIUM - inwestycja 2.600zł

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™. Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.

To pakiet 4 sesji dwugodzinnych + dostęp do Świadoma Piękna KURS ONLINE™ ( na 9 miesięcy) w stałej, bardzo atrakcyjnej cenie jako uzupełnienie i kontynuacja pracy indywidualnej.

Pakiet płatny jednorazowo.

Dostępny po 1 sesji, na ten moment tylko dla Kobiet.

Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość, a praca z kursem pozwoli Ci zdobyć dodatkową wiedzę na temat Siebie, swojego ciała, wzbogaci w dodatkowe techniki uwalniania bagażu emocjonalnego i nauczy czytać sygnały płynące z ciała.

Kliknij tutaj , by dowiedzieć się więcej.

Sesje do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia 1 sesji. Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu, płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sama zdecydujesz.

Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję.

Jeżeli zdecydujesz, że potrzebujesz jeszcze popracować koszt każdej kolejnej sesji to 400zł..

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla przebiegu procesu forma kontaktu nie ma znaczenia.
Wybór pozostawiam Tobie.

SESJA ONLINE

Przygotuj sobie kartki A4 lub zeszyt, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki. Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Miejsce do siedzenia wybierz takie, by Twoje ciało siedziało swobodnie z nogami na podłodze. Krzesło z oparciem to dobry wybór. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – Skype, Messenger, Wats up, Face Time. Muszę Cię widzieć.

Za sesję online płacisz z góry i przesyłasz mi dowód przelewu drogą elektroniczną, poprzez którą mieliśmy kontakt. Zasada ta obowiązuje zawsze i Wszystkich. Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y.

Dane do przelewu znajdziesz na końcu strony.

SESJA STACJONARNA

Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
Ze względu na brak poczekalni, proszę Cię o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet. Formę płatności ustalamy podczas umówienia się.

Spóźniając się ( bez względu na okoliczności ) skracasz czas swojej sesji. Dotyczy obu form kontaktu.

Nie umawiam się na „próbne” spotkania.

Pracuję z każdym problemem od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu.
Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia.

Każda sesja jest inna,

ponieważ do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu terapeutycznego, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania.

Zapewniam całkowitą dyskrecję.

Pracuję z Parami, ale spotykam się z każdym indywidualnie. Pracuję też z członkami jednej Rodziny.
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty poniesiesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.

W niedzielę odpoczywam. 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz fakturę, proszę poinformuj mnie o tym podczas umówienia się.

DANE DO PRZELEWU

 

Małgorzata Gąska

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132 ( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja/Pakiet 3/Pakiet PREMIUM

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP

IBAN : PL97109014630000000046049132