Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ to mój autorski, wielowymiarowy proces terapeutyczny do pracy z podświadomością, obejmujący jednocześnie umysł, emocje, Duszę i ciało.

Proces zanurzony jest w system rodzinny, dzięki temu przynosi niesamowicie szybkie i namacalne efekty w zrozumieniu oraz uwolnieniu się z mnóstwa wielorakich uwikłań życiowych.

Jeżeli Twoje życie to pasmo udręki i ciężar; źle czujesz się w swoim ciele; masz niskie poczucie wartości;  relacje z Dziećmi, Rodzicami, płcią przeciwną, ludźmi są trudne i destrukcyjne; odczuwasz beznadzieję, nie widzisz sensu życia; miotają Tobą lęki; poczucie niespełnienia, robisz długi, chorujesz itd.…to znak, że wewnętrzny punkt skupienia Twojej uwagi jest na „niechcianym”, co powoduje dyskomfort fizyczny ciała i cierpienie duchowe, które jest OPOREM do życia. Kurczysz się, zamiast rozkwitać i prosperować.

Powielasz los swojej Rodziny, realizując skrypty wyniesione z domu rodzinnego i środowiska. Czasami z innych wcieleń.

Decydując się na pracę ze mną, w wyniku procesu terapeutycznego, w który Cię zabiorę… zajmiesz WŁAŚCIWE MIEJSCE w swoim systemie rodzinnym, a Twój umysł praktykując doświadczane techniki, nauczy się świadomego uwalniania trudnych uczuć (oporu) z przestrzeni ciała. 

Nauczy się odpuszczania…aż do ULGI!

Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™  to kompilacja kilku skutecznych technik mentalnych opartych na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson, D. Czarska, G. Renaud i innych, a przede wszystkim moim własnym ze Sobą samą i Innymi.

AWATARY to moja nazwa własna na „upostaciowione” stany emocjonalne funkcjonujące w głowie każdego z Nas w formie głosów, myśli, obrazów. To nasze uwarunkowania, PRZEKONANIA przejęte od Rodziców i ich Rodów oraz środowiska dorastania. 

Inspiracją do tej nazwy był film „Avatar”, w której główny bohater swoją świadomością przejmuje ciało innej Istoty, mogąc używać w nim raz jednej, raz drugiej osobowości. Podobnie funkcjonuje nasz umysł w relacji z ciałem i jego reakcjami. Obrazowanie to jego naturalna funkcja, podobnie jak zmiana osobowości.

W drodze mojego osobistego i terapeutycznego doświadczenia zauważyłam, że możemy z tymi osobowościami wchodzić w interakcję i zamiast ich unikać, czy walczyć z nimi, włączać je świadomością we własne zasoby. Dzięki temu mocno poszerza się samoświadomość, co niesamowicie skraca czas terapii.

Większość AWATARÓW to najróżniejsze wersje Twojego „wewnętrznego Dziecka”, które nieustannie czeka, byś uwolnił_a je z dziecięcej przestrzeni emocjonalnych traum, by mogło wreszcie dorosnąć i cieszyć się życiem.

Nieświadomie wierzysz, że doświadczenie lęku i cierpienia jest realne i prawdziwe, ponieważ przeżywasz je jako emocje i fizyczne odczucia, jednak dzięki Grze możesz łatwo uwolnić się z tego emocjonalnego bagażu przeszłości.

Dzięki mojemu procesowi doznanie jest tak namacalne i oświecające, że odczuwasz od razu ulgę w ciele. 

To praca na osobistej matrycy energetycznej, nie znam skuteczniejszej. 

Pracujesz samodzielnie swoją energią pod moim przewodnictwem i pomocą, aż krok po kroku dojdziesz do zintegrowania porozdzielanych części swojego Ja.

Dzięki temu wzrośnie Twoja energia życiowa, ciało zacznie harmonijniej pracować, Ty odzyskasz wiarę we własne siły, a rzeczywistość wokół Ciebie zacznie się zmieniać na lepsze.

Ja i moi Klienci wiedzą, że w tej „grze” grasz o Siebie i swój lepszy los.

Grasz o JAKOŚĆ swojego życia.

Zagrasz?

Rekomendacje moich Klientów:

“Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.”
~ Carl G. Jung

Warianty usługi

Aktualizacja 6.09.2023

Sesja z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™ – inwestycja 500zł

Czas trwania: 2 godziny pierwsza sesja /1,5 godziny każda kolejna

Pakiet 4 – inwestycja 1850zł

4 sesje z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™

Czas trwania: 1,5 godz. każda sesja

Idealny dla Ciebie, jeżeli po pierwszej sesji zdecydujesz, że chcesz rozwiązać więcej problemów z różnych obszarów życia i praca ze mną Tobie odpowiada,

Pakiet jest płatny jednorazowo z góry, co oznacza, że w ciągu trzech dni licząc od dnia pierwszej sesji włącznie, dopłacasz różnicę 1.350zł.

Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość za mniejszą kwotę.

Pakiet do zrealizowania w terminie 4 miesięcy od dnia 1 sesji.

Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu lub nie umówisz się na kolejną sesję, bo np. zapomnisz – płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych, które zawsze rozpatruję indywidualnie ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sam(a) zdecydujesz.

Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję.

Pakiet PREMIUM – inwestycja ….

Oferta będzie ponownie uruchomiona od 6 stycznia 2024.

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla skuteczności procesu terapeutycznego forma kontaktu nie ma znaczenia.
Wybór pozostawiam Tobie.

SESJA ONLINE

Przygotuj sobie kartki A4 lub zeszyt, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki i naładuj baterię w telefonie lub laptopie 😉

Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Miejsce do siedzenia wybierz takie, by Twoje ciało siedziało swobodnie z nogami na podłodze. Krzesło z oparciem to dobry wybór. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – Skype, Messenger, Wats up, Face Time. Muszę Cię widzieć.

Za sesję online płacisz z góry, najpóźniej 24 godziny przed sesją i przesyłasz mi dowód przelewu drogą elektroniczną, poprzez którą mieliśmy kontakt. Zasada ta obowiązuje zawsze i Wszystkich.

SESJA ODWOŁANA W DNIU SESJI PRZEPADA.

Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y.

Dane do przelewu znajdziesz na końcu strony.

SESJA STACJONARNA

Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
Ze względu na brak poczekalni, proszę Cię o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet. Formę płatności ustalamy podczas umówienia się.

Spóźniając się ( bez względu na okoliczności ) skracasz czas swojej sesji. Proszę poinformuj mnie o tym fakcie.

Dotyczy obu form kontaktu.

Nie umawiam się na „próbne” spotkania.

Pracuję z każdym problemem od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu.
Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia.

Każda sesja jest inna,

ponieważ do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu terapeutycznego, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania.

Zapewniam całkowitą dyskrecję.

Pracuję z Parami, ale spotykam się z każdym indywidualnie. Pracuję też z członkami jednej Rodziny.
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty poniesiesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.

W niedzielę odpoczywam. 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz fakturę, proszę poinformuj mnie o tym podczas umówienia się.

DANE DO PRZELEWU

 

Margo Feniks

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132

( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja/Pakiet 4/Pakiet PREMIUM

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP

IBAN : PL97109014630000000046049132