Zaznacz stronę

Sesja indywidualna z "Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR©"

Rzeczywistość wokół Siebie filtrujesz wyłącznie poprzez swoje przekonania. 

Są one w Tobie zapisane i według nich funkcjonujesz, sekunda po sekundzie…nieświadomie, automatycznie. 

Będziesz tak działać do czasu, aż nie przyjrzysz się swojej mentalności i uczuciom bliżej. Czasami skłoni Cię do tego jakieś wstrząsające przeżycie, a czasami ciało będzie już tak ciężkie i obolałe, że stanie się Twoim więzieniem.

Czasami nic się nie wydarzy, ale w głębi Duszy poczujesz impuls, by zrobić zmianę w swoim życiu…zaczniesz się budzić.

Jesteś pod dobrym adresem!

Twój stosunek, wewnętrzna postawa do otaczających Cię ludzi, wydarzeń, zmian przejawia się w Twoim ciele poprzez emocje i uczucia…komfort, bądź dyskomfort. 

W materii jako zysk, bądź strata. 

W relacjach jako spełnienie, bądź samotność.

Uczucia i emocje to Twój GPS, system nawigacji w życiu.

Niestety nikt nas nie uczy jak z niego korzystać, by prowadził  tam, gdzie pragniemy dotrzeć. 

Życie jest totalnie neutralne, to my sami zabarwiamy je swoimi uczuciami, prowadzącymi do określonych doświadczeń.

Szukałam rozwiązań, które pozwolą mi panować nad emocjami, ponieważ w drodze zgłębiania praw natury dowiedziałam się, że to właśnie one, na prawie rezonansu, przyciągają nam sukcesy, bądź porażki. 

Dowiedziałam się, że emocje kodują się w naszym ciele i wszystkie traumy z Rodów: Mamy i Taty są w moim polu energoinformacyjnym, działając poza moją świadomością, dopóki ich nie odkryję i nie przemienię.  

Szukałam najpierw dla Siebie tego, co sprawia, że pojawia się ulga w ciele, klarowność myślenia i możliwość dokonania nowych, bardziej świadomych wyborów. Życie stawiało mnie do tylu wyzwań, więc z maleńkim Dzieckiem u boku szybko się uczyłam doświadczając po drodze duchowego przebudzenia.

Zdobywałam swoją wiedzę latami, gromadząc informacje z wielu obszarów życia, by wyłuskać z niej doświadczalnie to, co najbardziej przydaje się w życiu codziennym. 

Stworzyłam „ Terapeutyczną Grę Umysłową AWATAR©” opartą o system rodzinny, łącząc kilka skutecznych technik mentalnych opartych na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson, D. Czarska czy C. Sabbah i innych, a przede wszystkim moim własnym.

AWATARY ( moja nazwa własna) to nieuświadomione projekcje Twojego umysłu, wyparte aspekty Twojej osobowości w postaci egregorów żyjących w Twoim polu energoinformacyjnym, zarządzających Twoim życiem „zza kurtyny”. Zasilane Twoją energią ( czasami to też byty bezcielesne) łączące Cię z przestrzeniami różnych światów poprzez myśli, które emocjonalnie i uczuciowo doświadczasz poprzez swoje ciało.

To elementy Ciebie, porozdzielane ludzką jaźnią części JAM JEST: niekochane, niewysłuchane, niewidziane, odrzucone, pełne oporu i stąd tak silne, przejmujące władzę nad Tobą. Większość AWATARÓW to najróżniejsze wersje Twojego „wewnętrznego Dziecka”, które nieustannie czeka, byś uwolnił/a je z dziecięcej przestrzeni emocjonalnych traum, by mogło wreszcie dorosnąć i cieszyć się życiem.

Kiedy w trakcie procesu terapeutycznego, który nazywam grą światła i cieni, AWATARY zostaną obdarzone uwagą, docenione i włączone do Twoich zasobów życiowych staną się wsparciem, oddadzą pobraną energię, zamiast Ci ją zabierać, a Ty poczujesz siłę i moc. Staną się sprzymierzeńcami, zamiast wrogami. Z ofiary losu, staniesz się Twórcą swojego życia. Polubisz i pokochasz Siebie, ponieważ zjednoczysz umysł, Duszę i ciało w kompletną kreację, zwaną Twoim Życiem. Nie da się opisać procesu.

Jeżeli Twoje życie to pasmo udręki i ciężar; relacje z ludźmi czy Rodziną pozostawiają wiele do życzenia; odczuwasz beznadzieję; miotają Tobą lęki; poczucie niespełnienia, robisz długi, chorujesz…to znak, że Twoja mentalność jest podlinkowana do światów, w których z jakiegoś powodu nie ma harmonii. Powielasz los swojej Rodziny, realizując skrypty wyniesione z domu rodzinnego i środowiska. Czasami z innych wcieleń.

Wyobraź sobie, że Twój umysł to internet, a Ty wciąż korzystasz z określonych linków, ponieważ tylko takie adresy znasz.

Zabierając Cię w proces z „Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR©” odlinkuję Cię z niepożądanych światów…byś mogła/mógł doświadczać bieżącej rzeczywistości i świadomie dokonywać lepszych wyborów w swoim „tu i teraz”.

To gra Cieni, spotykasz się z nimi w pełni świadomie…łatwo żegnając to, co Ci emocjonalnie szkodzi. W procesie niczego nie oceniamy, tylko docieramy do przyczyny skutku.

W wyniku procesu ustawisz się na SWOJE MIEJSCE w systemie rodzinnym, a Twój umysł praktykując doświadczane techniki, nauczy się uwalniania trudnych uczuć z przestrzeni ciała.

Nauczy się odpuszczania…aż do ulgi!

W całym procesie to o nią właśnie chodzi.

To praca na osobistej matrycy energetycznej, nie znam skuteczniejszej. Pracujesz swoją energią wraz z moim przewodnictwem i pomocą, aż krok po kroku dojdziesz do zintegrowania porozdzielanych części swojego Ja.

Dzięki temu wzrośnie Twoja energia życiowa, ciało zacznie harmonijniej pracować. 

Ja i moi Klienci wiedzą, że w tej „grze” grasz o Siebie i swój lepszy los. 

Grasz o JAKOŚĆ swojego życia. 

Zagrasz?  

Więcej o „Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR©” przeczytasz TUTAJ

 

Pracuję z:

niskim poczuciem wartości,

brakiem akceptacji ciała,

prokrastynacją,

wewnętrznym brakiem atrakcyjności, często pomimo obiektywnie świetnego wyglądu

poczuciem winy,

poczuciem bycia gorszą/ym, inną, dziwną

wyalienowaniem ze środowiska, świata,

poczuciem niezasługiwania,

lękami: przed odrzuceniem, samotnością, egzystencjalnymi,

brakiem poczucia kobiecości - problemy w związkach, oziębłość seksualna, nadużycia, bolesne miesiączki, choroby kobiece itp.,

brakiem poczucia męskości - problemy w związkach, zaburzenia seksualne, impotencja itp.

problemami z nadwagą - bulimia, obsesja na punkcie wagi,

anoreksją,

kontrolowaniem w każdej odsłonie,

bólami niewiadomego pochodzenia,

chorobami przewlekłymi i nagłymi ( współpracę uzależniam od kondycji ciała i postawy chorego),

„nie wiem” w każdym obszarze życia, zamrożeniem w działaniu, brakiem decyzyjności

raniącymi relacjami z Rodzicami, Rodzeństwem, bądź brakiem relacji,

trudnymi kontaktami z Dziećmi w każdym wieku,

zagubieniem życiowym,

problemami finansowymi,

etc.

 

“Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.”

~ Carl G. Jung

Warianty usługi (kliknij na +).

 

 

Pojedyncza sesja - inwestycja 500zł /2 godz. pracy
Udział w „Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR©”.
Czas trwania: 2 godziny
Możliwe, że uda się rozwiązać Twój problem w czasie jednej sesji. Jeżeli okaże się, że jedna sesja nie wystarczy, albo poczujesz po pierwszej sesji, że chcesz rozwiązać więcej swoich problemów, możesz skorzystać z Pakietu 5 sesji i wtedy zaliczę Ci odbytą sesję do pakietu. Warunek – resztę środków (1.750zł) musisz dopłacić w ciągu 3 dni licząc od dnia odbytej sesji włącznie. Zawsze możesz też korzystać z pojedynczych sesji w pełnej cenie.
Wybór należy do Ciebie.
Od 6 sesji koszt usługi wynosi 400zł.
 
Pakiet 5 sesji - inwestycja 2.250zł/ 10 godz. pracy
Udział w „Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR©”. Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.
To pakiet 5 sesji dwugodzinnych, płatny jednorazowo.
Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość.
Pakiet do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia 1 sesji. Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu, płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sam/a zdecydujesz.
 
Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję. O wykupieniu pakietu decydujemy na pierwszym spotkaniu.

Jeżeli okaże się, że potrzebujesz więcej sesji niż 5, koszt każdej kolejnej to 400zł ( licząc od 6 sesji ).

 
 

UWAGA!

Wszyscy Klienci, z którymi pracowałam do dnia 31 stycznia 2022, bądź pracuję obecnie zachowują swoje obecne stawki do końca lutego 2022.

Ważne informacje.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zachęcam Cię do kontaktu ze mną.

 

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla przebiegu procesu forma kontaktu nie ma znaczenia.
Wybór pozostawiam Tobie.

 

SESJA ONLINE

Przygotuj sobie kartki A4 lub zeszyt, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki. Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Miejsce do siedzenia wybierz takie, by Twoje ciało siedziało swobodnie z nogami na podłodze. Krzesło z oparciem to dobry wybór. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – Skype, Messenger, Wats up, Face Time. Muszę Cię widzieć.

Za sesję online płacisz z góry, dokonując przelewu tak, by w dniu sesji pieniądze były już zaksięgowane na moim koncie lub przesyłasz mi dowód przelewu jakąkolwiek drogą elektroniczną. Zasada ta obowiązuje zawsze i Wszystkich.  Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y. Dane do przelewu znajdziesz na końcu zakładki.

 

SESJA STACJONARNA

Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
Ze względu na brak poczekalni, proszę Cię o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet. Formę płatności ustalamy podczas umówienia się.
 

Spóźniając się ( bez względu na okoliczności ) skracasz czas swojej sesji. Dotyczy obu form kontaktu.

 

 

Nie umawiam się na „próbne” spotkania.

Pracuję z każdym problemem od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu.
Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia. 
 

 

Każda sesja jest inna,

ponieważ do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu terapeutycznego, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania.

 

Zapewniam całkowitą dyskrecję.

Pracuję z Parami, ale spotykam się z każdym indywidualnie. Pracuję też z członkami jednej Rodziny.  

 
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty poniesiesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.
 
 

 

W niedzielę odpoczywam. 

 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz fakturę, proszę poinformuj mnie o tym podczas umówienia się.

 

DANE DO PRZELEWU

 

Małgorzata Gąska

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132 ( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja + data spotkania lub Pakiet 5

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP,

IBAN : PL97109014630000000046049132