Sesja indywidualna z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™

Rzeczywistość wokół Siebie filtrujesz wyłącznie poprzez swoje PRZEKONANIA. 

Są one w Tobie zapisane i według nich funkcjonujesz, sekunda po sekundzie…nieświadomie, automatycznie.

Będziesz tak działać do czasu, aż nie przyjrzysz się swojej mentalności i uczuciom bliżej. Czasami skłoni Cię do tego jakieś wstrząsające przeżycie (śmierć bliskich, strata w materii czy choroba), a czasami ciało będzie już tak ciężkie i obolałe, że stanie się Twoim więzieniem.

Czasami nic się nie wydarzy, ale w głębi Duszy poczujesz impuls, by zrobić zmianę w swoim życiu…zaczniesz się „budzić”.

Jesteś pod dobrym adresem!

Stworzyłam Terapeutyczną Grę Umysłową AWATAR™ wielowymiarowy proces terapeutyczny obejmujący umysł, emocje, Duszę i ciało jednocześnie, co daje niesamowicie szybkie i namacalne efekty w zrozumieniu i uwolnieniu się z wielorakich uwikłań życiowych

To gra oparta o system rodzinny, łącząca kilka skutecznych technik mentalnych opartych na wiedzy mistyków, odkryciach współczesnej nauki oraz doświadczeniu w pracy terapeutycznej takich Nauczycieli jak: A. Lowen, C.G. Jung, D.R. Hawkins, L.L Hay, B. Hellinger, A. Jodorowsky, C. P. Sisson, D. Czarska czy C. Sabbah i innych, a przede wszystkim moim własnym ze Sobą samą i Innymi.

AWATARY to moja nazwa własna na „upostaciowione” stany emocjonalne funkcjonujące w głowie każdego z Nas w formie głosów, myśli, obrazów (najczęściej postaci). Są one połączone z wszelkimi doświadczeniami od momentu poczęcia do chwili obecnej. To nasze uwarunkowania, przekonania przejęte od Rodziców i ich Rodów oraz środowiska.

Inspiracją do tej nazwy był film „Avatar”, w której główny bohater swoją świadomością przejmuje ciało innej Istoty, mogąc używać w nim raz jednej, raz drugiej osobowości. Podobnie funkcjonuje nasz umysł w relacji z ciałem i jego reakcjami. Obrazowanie to jego naturalna funkcja, podobnie jak zmiana osobowości.

W drodze mojego osobistego i terapeutycznego doświadczenia zauważyłam, że możemy z tymi osobowościami wchodzić w interakcję i zamiast ich unikać, czy walczyć z nimi, włączać je we własne zasoby. Przeprowadzać je na jasną stronę mocy, czego one tak naprawdę pragną, bo są częścią Nas. To niesamowicie mocno skraca czas terapii.

Nasz umysł działa w oparciu o dualny model rzeczywistości, gdzie każda sytuacja ma dwie strony „chcianą” i „niechcianą”. Cała nasza rzeczywistość jest oparta na kontrastach: światło – cień, dobro – zło, dzień – noc, ciepło – zimno, kobieta – mężczyzna, białe – czarne, przyjemne – nieprzyjemne, prawda – fałsz itd.

Ten świat przeciwieństw jest mocno ugruntowany w naszej jaźni w postaci prawdziwego JA ( poczucie harmonii ) i fałszywego Ja ( poczucie dysharmonii ). W psychologii fałszywe Ja określa się jako ego, charakter stworzony naszymi uwarunkowaniami ( i on też jest dualny – mamy „dobre” ego i „złe ego”). W religii katolickiej określone jako diabła, przyczynę grzechu. Fałszywe Ja jest wynikiem przeszłości i kiedy przejmuje stery, to zawsze zabiera Cię z chwili obecnej, kontrolując Twoje ciało i przejawiając PRZESZŁE, dlatego często NIEADEKWATNE do chwili obecnej, kompulsywne potrzeby ( walki, staranie się o uwagę), reaktywne zachowania (obrona, atak, ucieczka, wycofanie, zamrożenie), zmartwienia (lęk, że czegoś nie dostaniemy, lęk o życie, egzystencjalne itp.)

Na AWATARY patrzę przez pryzmat energii. Ich nieustanne wypieranie daje im ogrom uwagi, a za nią płynie energia, co powoduje, że są silne i przez to łatwo przejmują stery w naszym życiu, a my nie mamy pojęcia, dlaczego postępujemy nieadekwatnie do sytuacji. Np. obiecałaś_eś Sobie, że więcej nie weźmiesz dodatkowej pracy, a chwilę później mówisz z uśmiechem do szefa: „oczywiście, że to zrobię”. Sam_a nie wiesz dlaczego postąpiłeś_aś wbrew swojej obietnicy i z pewnością jesteś wściekły_a na Siebie.

Kto przejął rolę?

AWATARY: posłuszna_y, uległa_y, niepewna_y i być może jeszcze kilka, zależy to od kontekstu. Tak funkcjonowałaś_eś w relacji z Mamą lub Tatą i tamto przeszłe uwarunkowanie przejmuje stery, odpalając się automatycznie, wtedy kiedy jesteś nieświadoma_y tych mechanizmów.

Kolejny przykład…obiecałaś_eś Sobie, że już więcej nie będziesz krzyczeć na swoje Dziecko, a nie minęła chwilka i Dziecko doprowadziło Cię do „szaleństwa”, a Ty wybuchłaś_eś. Obwiniasz za to Dziecko, a obwinianie to tylko mechanizm obronny umysłu.

Kto przejął rolę?

AWATARY: niesłuchana_y, nieszanowana_y, bezsilna_y i pewnie jeszcze kilka, zależy od kontekstu sytuacji.

I kolejny…nie chcesz zjadać pewnych dań czy przekąsek, ale w chwile jak Sobie to postanowiłaś_eś, ani się obejrzałaś_eś, a już „zakazany” produkt masz w ustach. Wiesz, że nie powinnaś/powinieneś tego jeść, więc udajesz, że „nie jesz” jedząc łapczywie, nieobecnie tracąc przyjemność i radość, potem wpędzając się w poczucie winy i żal.

Kto przejął rolę?

AWATARY: łakoma_y, winna_y, głodna_y, sfrustrowana_y i pewnie jeszcze kilka, zależy od kontekstu sytuacji.

Kiedy utożsamiasz się ze swoim fałszywym Ja i wierzysz w te wyuczone „stare” role to żyjesz wtedy w cieniu swojego prawdziwego Ja, na drugim, ciemnym biegunie swojej świadomości.

Większość AWATARÓW to najróżniejsze wersje Twojego „wewnętrznego Dziecka”, które nieustannie czeka, byś uwolnił_a je z dziecięcej przestrzeni emocjonalnych traum, by mogło wreszcie dorosnąć i cieszyć się życiem.

Przez brak wiedzy i świadomości wierzysz, że doświadczenie lęku i cierpienia jest realne i prawdziwe, ponieważ przeżywasz je jako emocje i fizyczne odczucia. A są narzędzia, by się łatwo z tego uwolnić.

Praca z AWATARAMI pozwala na ich błyskawiczne wyjście z „cienia”, a doznanie jest tak namacalne i oświecające, że odczuwasz od razu ulgę w ciele. 

Jeżeli Twoje życie to pasmo udręki i ciężar; relacje z ludźmi czy Rodziną pozostawiają wiele do życzenia; odczuwasz beznadzieję; miotają Tobą lęki; poczucie niespełnienia, robisz długi, chorujesz…to znak, że punkt skupienia Twojej uwagi jest na „niechcianym”, na „cieniu”, co powoduje dyskomfort fizyczny ciała i cierpienie duchowe, które jest OPOREM. Powielasz los swojej Rodziny, realizując skrypty wyniesione z domu rodzinnego i środowiska. Czasami z innych wcieleń.

Decydując się na pracę ze mną, w wyniku procesu terapeutycznego, w który Cię zabiorę… ustawisz się na SWOJE MIEJSCE w systemie rodzinnym, a Twój umysł praktykując doświadczane techniki, nauczy się uwalniania trudnych uczuć z przestrzeni ciała, czyli OPORU. 

Nauczy się odpuszczania…aż do ulgi!

W całym procesie to o nią właśnie chodzi. I o zrozumienie swoich uwikłań.

To praca na osobistej matrycy energetycznej, nie znam skuteczniejszej. Pracujesz samodzielnie swoją energią pod moim przewodnictwem i pomocą, aż krok po kroku dojdziesz do zintegrowania porozdzielanych części swojego Ja.

Dzięki temu wzrośnie Twoja energia życiowa, ciało zacznie harmonijniej pracować, a Ty odzyskasz wiarę we własne siły.

Ja i moi Klienci wiedzą, że w tej „grze” grasz o Siebie i swój lepszy los.

Grasz o JAKOŚĆ swojego życia.

Zagrasz?

Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™ przeczytasz jeszcze TUTAJ

Pracuję z:

 • niskim poczuciem wartości,
 • brakiem akceptacji ciała,
 • prokrastynacją,
 • wewnętrznym brakiem atrakcyjności, często pomimo obiektywnie świetnego wyglądu
 • poczuciem winy,
 • poczuciem bycia gorszą/ym, inną, dziwną
 • wyalienowaniem ze środowiska, świata,
 • poczuciem niezasługiwania,
 • lękami: przed odrzuceniem, samotnością, egzystencjalnymi,
 • brakiem poczucia kobiecości – problemy w związkach, oziębłość seksualna, nadużycia,
 • bolesne miesiączki, choroby kobiece itp.,
 • brakiem poczucia męskości – problemy w związkach, zaburzenia seksualne, impotencja itp.
 • problemami z nadwagą – bulimia, obsesja na punkcie wagi,
 • anoreksją,
 • kontrolowaniem w każdej odsłonie,
 • bólami niewiadomego pochodzenia,
 • chorobami przewlekłymi i nagłymi ( współpracę uzależniam od kondycji ciała i postawy chorego),
 • „nie wiem” w każdym obszarze życia, zamrożeniem w działaniu, brakiem decyzyjności
  raniącymi relacjami z Rodzicami, Rodzeństwem, bądź brakiem relacji,
 • trudnymi kontaktami z Dziećmi w każdym wieku,
 • zagubieniem życiowym,
 • problemami finansowymi,
 • etc.

“Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.”
~ Carl G. Jung

Warianty usługi (kliknij na +).

Aktualizacja 10.11.2022

Pojedyncza sesja - inwestycja 500zł /2 godz. pracy

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™.
Czas trwania: 2 godziny
Możliwe, że uda się rozwiązać Twój problem w czasie jednej sesji.

Jeżeli okaże się, że jedna sesja nie wystarczy, albo poczujesz po pierwszej sesji, że chcesz rozwiązać więcej swoich problemów, możesz skorzystać z Pakietu 3 sesji ( oszczędzasz 100zł) lub Pakietu PREMIUM ( oszczędzasz 200zł + masz gwarantowaną, najniższą cenę za kurs online)*, wtedy zaliczę Ci odbytą sesję do pakietu.

*Warunek – resztę środków musisz dopłacić w ciągu 3 dni licząc od dnia odbytej sesji włącznie.

Zawsze możesz też korzystać z pojedynczych sesji w pełnej cenie.

Wybór należy do Ciebie.
Od 5 sesji koszt usługi wynosi 400zł.

Pakiet 3 - inwestycja 1400zł/ 6 godz. pracy

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™.

Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.

To pakiet 3 sesji dwugodzinnych, płatny jednorazowo.

Dostępny po 1 sesji.

Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość.

Pakiet do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia 1 sesji. Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu, płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sam_a zdecydujesz.

Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję.

Pakiet PREMIUM - inwestycja 2.600zł

Udział w Terapeutycznej Grze Umysłowej AWATAR™. Czas trwania: 2 godziny/każda sesja.

To pakiet 4 sesji dwugodzinnych + dostęp do Świadoma Piękna KURS ONLINE™ ( na 9 miesięcy) w stałej, bardzo atrakcyjnej cenie jako uzupełnienie i kontynuacja pracy indywidualnej.

Pakiet płatny jednorazowo.

Dostępny po 1 sesji, na ten moment tylko dla Kobiet.

Pakiet ten pozwoli Ci uwolnić się z ogromu obciążeń emocjonalnych i znacznie poszerzyć swoją świadomość, a praca z kursem pozwoli Ci zdobyć dodatkową wiedzę na temat Siebie, swojego ciała, wzbogaci w dodatkowe techniki uwalniania bagażu emocjonalnego i nauczy czytać sygnały płynące z ciała.

Kliknij tutaj , by dowiedzieć się więcej.

Sesje do zrealizowania w terminie 3 miesięcy od dnia 1 sesji. Jeżeli zrezygnujesz z pracy terapeutycznej w trakcie trwania tego okresu, płatność przepada ( za wyjątkiem udokumentowanych zdarzeń losowych ). Jeżeli zrealizowanie sesji stałoby się niemożliwe po mojej stronie, to albo wyznaczymy nowy termin sesji albo zwrócę Ci niewykorzystane środki w całości, bądź w rozliczonej części. Sama zdecydujesz.

Terminy sesji wspólnie dopasujemy do naszych grafików albo od razu, albo na bieżąco z sesji na sesję.

Jeżeli zdecydujesz, że potrzebujesz jeszcze popracować koszt każdej kolejnej sesji to 400zł..

Pracuję online i stacjonarnie.

Dla przebiegu procesu forma kontaktu nie ma znaczenia.
Wybór pozostawiam Tobie.

SESJA ONLINE

Przygotuj sobie kartki A4 lub zeszyt, długopis, wodę do picia, chusteczki, słuchawki. Zorganizuj czas tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Miejsce do siedzenia wybierz takie, by Twoje ciało siedziało swobodnie z nogami na podłodze. Krzesło z oparciem to dobry wybór. Pracuję poprzez dostępny dla Ciebie komunikator – Skype, Messenger, Wats up, Face Time. Muszę Cię widzieć.

Za sesję online płacisz z góry i przesyłasz mi dowód przelewu drogą elektroniczną, poprzez którą mieliśmy kontakt. Zasada ta obowiązuje zawsze i Wszystkich. Jeżeli sesja nie mogłaby się odbyć z mojego powodu, opłata natychmiast wraca na Twoje konto, a Ty zostajesz o tym poinformowana/y.

Dane do przelewu znajdziesz na końcu strony.

SESJA STACJONARNA

Stacjonarnie pracuję w Gdyni /dzielnica Kamienna Góra/.
Ze względu na brak poczekalni, proszę Cię o przestrzeganie ustalonej godziny przyjścia. To ważne ze względu na mój rytm pracy i poczucie komfortu osób opuszczających mój gabinet. Formę płatności ustalamy podczas umówienia się.

Spóźniając się ( bez względu na okoliczności ) skracasz czas swojej sesji. Dotyczy obu form kontaktu.

Nie umawiam się na „próbne” spotkania.

Pracuję z każdym problemem od pierwszej minuty spotkania, w ściśle wyznaczonym czasie i przestrzeni, którą tworzę dla Twojego komfortu oraz efektu.
Tym czasem jest sesja.
To czas mojej maksymalnej uwagi skupionej na Twoich problemach i drodze ich uwolnienia.

Każda sesja jest inna,

ponieważ do każdej stajesz z innego poziomu świadomości. Niektóre sesje są bardzo emocjonalne, inne mniej.
Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko idzie jak należy i wszystko, co się dzieje w trakcie procesu terapeutycznego, jest właściwe.
Moja w tym głowa, by zabrać Cię tam, dokąd mamy pójść. Ważne, by stawać do sesji w otwartości, bez presji i nadmiernych oczekiwań. Tak na marginesie, to też tematy do przepracowania.

Zapewniam całkowitą dyskrecję.

Pracuję z Parami, ale spotykam się z każdym indywidualnie. Pracuję też z członkami jednej Rodziny.
Każdy ma inną perspektywę na tę samą sytuację. W czasie sesji liczy się tylko Twoja perspektywa, pracujemy wyłącznie z Twoją strukturą emocji. Niczego/nikogo nie oceniam, ani nie stoję po niczyjej stronie. Nie wtrącam się w relacje, szanuję wolną wolę każdej osoby, z którą pracuję. Decyzję jak postąpić w konkretnej sytuacji zawsze podejmujesz samodzielnie, ponieważ to Ty poniesiesz jej konsekwencje w swoim życiu.
Proces umożliwia Ci zobaczenie problemu z nowej perspektywy oraz rozpoznanie własnych uczuć prowadzące do uwolnienia tych destrukcyjnych.

W niedzielę odpoczywam. 

Faktura.

Jeżeli potrzebujesz fakturę, proszę poinformuj mnie o tym podczas umówienia się.

DANE DO PRZELEWU

 

Małgorzata Gąska

97 1090 1463 0000 0000 4604 9132 ( Santander Bank Polska S.A.  )

tytułem: sesja/Pakiet 3/Pakiet PREMIUM

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP

IBAN : PL97109014630000000046049132