Jeżeli pragniesz zakochać się…

w kimś, kto Ci wystarczy do szczęścia;
kto Cię obejmie;
kto podniesie Twoją samoocenę;
kto uzna Twoją wartość;
kto otuli Cię ramionami i zrozumie;
kto w Ciebie uwierzy, bez względu na różne potknięcia;
kto wystoi z Tobą w mrocznych dniach wewnętrznego lub zewnętrznego chaosu;
kto nie ucieknie w chwili samotności czy spokoju;
kto wie, że zasługujesz na wszystko co najlepsze, zawsze do więcej, a nie mniej;
kto nie odstąpi Cię na krok i stanie się Twoją najlepszą towarzyszką bez żadnych warunków, w każdym miejscu, w jakim się znajdziesz;
w kimś dla kogo staniesz się ulubioną osobą.…

to jesteś we właściwym miejscu!

Mam na imię Margo, a moją pasją i życiową drogą jest ALCHEMIA MENTALNOŚCI obejmująca ciało, umysł i Duszę, dzięki której przywracam sprawną komunikację wewnętrzną, by z mocą i radością działać w życiu oraz czuć się w nim doskonale. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Przeszłam już drogę powrotu do Siebie, uwalniając swój umysł i ciało z blokad oraz destrukcyjnych przekonań. Zabrałam swoje Wewnętrzne Dziecko z miejsc samotności, odrzucenia i smutku przeszłości do mojego TERAZ… pełnego akceptacji, miłości, kobiecości, wartości, piękna oraz nauki życia na moich, nowych zasadach.

Dorosłam, kocham Siebie i to kim się staję, bo nadal idę drogą rozwoju, która prowadzi mnie do coraz pełniejszego, bardziej obfitego i spełnionego życia.
Po wielu latach pracy terapeutycznej, opracowaniu procesu bodyLOVING© oraz Terapeutycznej Gry Umysłowej AWATAR™, opracowałam spektakularnie prosty w zastosowaniu i niesamowicie skuteczny proces PRAWDA CIĘ WYZWOLI©.

Proces ten prowadzi do uwolnienia pamięci komórkowej ciała z traumatycznych blokad, dzięki wykorzystaniu wiedzy z wielu obszarów naszego życia oraz naturalnego działania ciała, umysłu i Duszy.
Po przetestowaniu procesu na Sobie i moich Klientach postanowiłam uprościć dotychczasową formułę kursu Świadoma Piękna™ o ten właśnie proces.
Pragnę podzielić się nim na większą skalę i w formie najbardziej dogodnej dla każdej Kobiety, ponieważ już wiem, że możliwe jest znaczne przyśpieszenie w uwolnieniu się z balastu emocjonalnego.

Ten program terapeutyczny to wiele kursów w jednym, bo wykorzystałam tutaj wiedzę z totalnej biologii, psychobiologii, ustawień systemowych, bioenergetyki, psychologii transpersonalnej, epigenetyki, neurobiologii, pracy z głosem i innych, by w maksymalnie uproszczony sposób i łatwo dostępnej formie pomóc Tobie zmienić perspektywę Siebie oraz przywrócić ciału zdrowie i piękno.

Jeśli…

 • szukasz skutecznej, wielowymiarowej terapii, bo źle czujesz się w swoim ciele, ciągle masz do niego zastrzeżenia,
 • Twoje poczucie wartości jest niskie, a pewność Siebie zupełnie Cię opuściła sprawiając, że czujesz się niekobieco, nijako
 • nieustannie Siebie umniejszasz i krytykujesz, czując się gorszą, inną, nieatrakcyjną itd.
 • masz kompleksy związane z nadmiarem ciała, bądź z niedowagą
 • czujesz się zagubiona, a stan „nie wiem” towarzyszy Ci jak cień,
 • ciągle wszystkich ratujesz, a dla Siebie brakuje Ci siły i czasu
 • miewasz huśtawki nastrojów, nie tylko przed okresem, jesteś chodzącą „bombą”, która zaraz wybuchnie
 • nie wiesz dlaczego chorujesz, miewasz bóle niewiadomego pochodzenia
 • czujesz się “ofiarą” losu i Innych ludzi
 • czujesz się często samotna i opuszczona, albo odrzucona
 • masz problem z organizacją swojego życia
 • Twoje relacje z Rodzicami są dla Ciebie trudne, także gdy Rodzice nie żyją
 • chcesz przywrócić komunikację pomiędzy swoim umysłem, ciałem i Duszą, czujesz się nieobecna
 • chcesz odkryć własne ciało na nowo i wreszcie się w nim poczuć jak w domu
 • chcesz radości życia i poczucia sensu na codzień
 • czujesz w Sobie mnóstwo oporu i nie możesz ruszyć z miejsca

to mam dla Ciebie propozycję!

Przeprowadzę Cię terapeutycznie przez wszystkie części Twojego ciała po to, byś spojrzała na nie z zupełnie nowej perspektywy i uwolniła ciężary emocjonalne z przeszłości, szczególnie te w relacji z Mamą i Tatą. W tej podróży nie tylko uwolnisz bolesną przeszłość i odnowisz kontakt z własną Duszą/Intuicją, ale także w prosty sposób przeprogramujesz swój umysł na piękno własnej osoby. 

Jeśli już poczułaś zwątpienie, a Twój umysł mówi Ci, że to nie takie proste, albo niemożliwe do zrealizowania to przeczytaj proszę, co na temat kursu Świadoma Piękna™ mówią Kobiety, które przeszły już ze mną taką drogę we wcześniejszych edycjach, a jeszcze wtedy nie było procesu PRAWDA CIĘ WYZWOLI© /w lipcu 2023 urzędowo zmieniłam imię i nazwisko z Małgorzaty Gąski na Margo Feniks, stąd rekomendacje są na stare imię/.

Co zawiera program terapeutyczny Świadoma Piękna™KURS ONLINE?

20 niezwykłych sesji terapeutycznych w formie audio z bardzo prostym procesem PRAWDA CIĘ WYZWOLI© podzielonych na MODUŁY obejmujące określone obszary ciała, dzięki któremu w trakcie pracy nad jednym obszarem ciała uwolnisz OGROM nieświadomych wzorców rodowych przejętych od swoich Rodziców i najbliższych, utrwalonych podczas swojego życia, a nawet z innych wcieleń. PRAWDA CIĘ WYZWOLI© to proces, dzięki któremu w trakcie paru chwil, omijając świadomy umysł, docierasz do swojej blokady w przepływie energii ciała, którą zwiemy traumą, a która nie jest niczym innym jak różnie zintensyfikowanym oporem wobec kogoś lub czegoś i następuje jej odpuszczenie, które daje ulgę.

Charakterystykę każdego obszaru ciała pod kątem jego symbolicznej funkcji i działania od strony emocjonalnej , byś mogla spojrzeć na swoje ciało z zupełnie nowej i odkrywczej perspektywy. Da Ci to zrozumienie, że jesteś czymś więcej niż ciałem i masz na nie ogromny wpływ.

Skrypt z moim autorskim procesem bodyLOVING© opartym na wdzięczności do ciała, ucieleśnionym w 2016 roku w postaci książki do pracy nad pokochaniem swojego ciała w wersji dla Kobiet, a potem w kolejnym roku w zestawie „Matka i Córka”. ( www.pokochajswojecialow30dni.pl )

pokochaj swoje ciało w 30dni.

To proces, który zmienił postawę wobec swojego ciała wielu Kobietom i pozytywnie wpłynął na ich Córeczki, a po roku obecności książki na rynku docenił go m.in uznany magazyn psychologiczny SENS. Procesem tym zaprogramujesz swój umysł na nową, korzystną dla Ciebie percepcję Siebie i swojego ciała. Tutaj otrzymasz go w formie udoskonalonej i rozszerzonej, już nie będziesz w stanie źle się oceniać. Oprócz tego w skrypcie są specjalne zadania dodatkowe, dzięki którym znacznie poszerzysz samoświadomość i odzyskasz swoje poczucie wartości.

W każdym module pracujesz z inną częścią ciała i nowym zagadnieniem!

Czy może być jeszcze ciekawiej?

Świadoma Piękna™ KURS ONLINE składa się z następujących modułów:

Wstęp – wprowadzenie do kursu
MODUŁ 1. PŁUCA / Motyw przewodni: Żyję pełnią życia
MODUŁ 2.  MÓZG / Motyw przewodni: Myślę najpiękniej jak potrafię
MODUŁ 3.  SERCE / Motyw przewodni: Czuję własną drogę
MODUŁ 4. WŁOSY / Motyw przewodni: Czerpię z siły Źródła
MODUŁ 5. OCZY / Motyw przewodni: Widzę prawdę
MODUŁ 6. NOS / Motyw przewodni: Podążam za intuicją
MODUŁ 7. USZY / Motyw przewodni: Słucham Siebie
MODUŁ 8. USTA / Motyw przewodni: Ja decyduję
MODUŁ 9. ZĘBY / Motyw przewodni: Integruję swoją agresję
MODUŁ 10. JĘZYK I KRTAŃ / Motyw przewodni: Wyrażam Siebie. Mówię własnym głosem.
MODUŁ 11. SZYJA I KARK/ Motyw przewodni: Pozwalam Sobie na elastyczność, TAK i NIE
MODUŁ 12. BARKI, RAMIONA I PRZEDRAMIONA / Motyw przewodni: Otwieram się na życie i sięgam po więcej
MODUŁ 13. RĘCE (DŁONIE) I PAZNOKCIE / Motyw przewodni: Przyjmuję, biorę i daję
MODUŁ 14. MAMA / Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem
MODUŁ 15. TATA/ Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem
MODUŁ 16. PLECY/ Motyw przewodni: Mam oparcie w Sobie
MODUŁ 17. BRZUCH – układ trawienny i wydalniczy/Motyw przewodni: Selekcjonuję informacje i odpuszczam przeszłość
MODUŁ 18.PIERSI, MACICA, JAJNIKI I WAGINA / Motyw przewodni: Moja kobieca moc
MODUŁ 19. BIODRA, NOGI I STOPY / Motyw przewodni: Ugruntowana wychodzę do świata
MODUŁ 20. CIAŁO I SKÓRA / Motyw przewodni: Osiągam równowagę i wyznaczam granice
Zakończenie programu

Atuty pracy terapeutycznej z programem Świadoma Piękna™ to:

 • możliwość pracy ze Sobą z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu i przestrzeń, by spokojnie zanurzyć się w proces
 • możliwość pracy w wybranym przez Siebie czasie, porze dnia i rytmie
 • przejście przez proces terapeutyczny PRAWDA CIĘ WYZWOLI© tylko jeden raz!!! Praca z procesem bodyLOVING© bez ograniczeń, aż do efektu.
 • dostęp do kursu na pełne 9 miesięcy, czyli tyle czasu ile potrzeba, byś narodziła nową samoświadomość. Jestem przekonana, że kiedy poczujesz ulgę uwolnienia po przerobieniu modułu, zrobisz program o wiele szybciej.
 • wiedza podzielona na partie odpowiadające każdej części Twojego ciała. Dzięki temu każdy moduł dotyczy innych obszarów życia, każdy proces jest inny, a Ty napędzana ciekawością i efektami utrzymasz zapał umysłu, by pracować regularnie, nawet moduł po module
 • możliwość całkowitej koncentracji na swoich odczuciach i ciele, bez rozpraszania się energią innych osób, jak to bywa na warsztatach grupowych, gdzie jest mocne przebodźcowanie i często brak możliwości, czy chęci pełnego otwarcia się na wewnętrzne doświadczenie
 • to kurs PRAKTYCZNY – otrzymaną wiedzę od razu stosujesz w praktyce doświadczając wielowymiarowej pracy jednocześnie z ciałem, umysłem, emocjami i Duszą.

Co zyskasz przechodząc cały program terapeutyczny Świadoma Piękna™

 • uwolnisz/ przetransformujesz ogrom wypartych, nieuświadomionych stłumień emocjonalnych działających w Tobie jako sabotujące wzorce myślenia i działania
 • uwolnisz swoje „wewnętrzne Dziecko” z emocjonalnego bagażu przeszłości, co zdecydowanie przełoży się na jakość Twoich obecnych kontaktów z Rodzicami ( jeśli żyją) i innymi ludźmi.
 • uwolnisz się od starych schematów i wzorców z przeszłości, by zacząć żyć po swojemu w zupełnie nowej, lekkiej jakości
 • zrozumiesz, skąd się bierze u Ciebie negatywne postrzeganie Siebie i świata, zmieniając je wraz z uwolnieniem każdej części ciała
 • nauczysz się jak powracać do naturalnej, harmonijnej wibracji ciała, którą jest miłość, radość i wdzięczność, dzięki czemu zaczniesz przyciągać do swojego życia coraz więcej „dobra”, także finansowego
 • w ogromnej mierze uwolnisz się z podświadomego stresu, a wiele spraw ruszy do przodu
 • poprzez regularną praktykę zrozumiesz symptomy emocjonalne płynące z własnego ciała i nauczysz się integrować swój dyskomfort emocjonalny, a nawet ból fizyczny
 • uwolnisz blokady oddzielające Cię od Twojej kobiecości
 • odzyskasz sporo wolnej energii na realizację aktualnych projektów, bo trudna przeszłość przestanie Cię absorbować, a Ty będziesz mieć wrażenie, że narodziłaś się na nowo

Wspaniała JAKOŚĆ Twojego życia, zdrowie i witalność Twojego ciała są bezcenne, a Ty dysponujesz wszelkimi narzędziami, by zacząć ją tworzyć tu i teraz! 

Wszystko masz w Sobie.

Potrzebujesz tylko zdecydowania na zmianę, gotowości do pracy i wytrwałości, by ukończyć program!
Przestań odkładać Siebie na potem, bo jest tylko TERAZ! Kiedy przyjdzie jutro, to znowu będzie TERAZ.
Zainwestuj w Siebie swój czas, zaangażowanie i pieniądze, bo jesteś w swoim życiu NAJWAŻNIEJSZA!

Jesteś gotowa, żeby zainwestować w Siebie?

Wartość tego holistycznego kursu wyceniłam na co najmniej 5.000 zł, ale Ty możesz go mieć za jedyne 2.499 zł. To średnia kwota dobrego pakietu pielęgnacyjnego do ciała, który pomoże tylko na chwilę i to powierzchownie.

Za to ten kurs diametralnie i trwale odmieni Tobie jakość życia na wszystkich jego poziomach, przywracając samoświadomość, lekkość, piękno i poczucie wartości od środka.

Czy może być jeszcze lepiej?

Może!!!

Tylko teraz 1.000zł dla Ciebie w prezencie z okazji Dnia Ojca! Oferta limitowana czasowo do 30 czerwca.

 • 20 sesji terapeutycznych w formie audio z bardzo prostym procesem PRAWDA CIĘ WYZWOLI© podzielonych na MODUŁY obejmujące wszystkie obszary ciała
 • Charakterystykę każdego obszaru ciała pod kątem jego symbolicznej funkcji i działania od strony emocjonalne
 • Skrypt z moim autorskim procesem bodyLOVING© opartym na wdzięczności  oraz dodatkowymi zadaniami poszerzającymi świadomość i programującymi umysł na nową, korzystną dla Ciebie percepcję Siebie i swojego ciała.

Dostęp do programu możesz kupić jeszcze za mniej, kupując go w pakiecie z programem Świadomy Siły™ dla Partnera w cenie 3.698zł, czyli z łącznym rabatem aż 1.300zł w prezencie!

© Cała treść kursu i jego konstrukcja chroniona jest prawem autorskim.

Niniejszy kurs zawiera informacje dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Powinien być traktowany jako uzupełnienie, a nie zastępstwo konsultacji z lekarzem czy innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Jeżeli wiesz, albo podejrzewasz, że cierpisz z powodu jakiegoś problemu zdrowotnego, w tym psychicznego, wskazane jest, abyś zasięgnęła porady lekarza, zanim rozpoczniesz jakikolwiek program zdrowotny na własną rękę. Autorka kursu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek medyczne i psychiczne konsekwencje stosowania metod pracy z umysłem prezentowanych w kursie Świadoma Piękna™ KURS ONLINE. Uczestniczka kursu przejmuje pełną odpowiedzialność za skutki stosowania wiedzy i wskazówek zawartych w kursie.