To uwalniająca i transformująca podróż w głąb ciała, która przywróci Ci lekkość, radość życia, poczucie atrakcyjności i pewności Siebie!

Droga Kobieto…

Jeżeli trafiłaś w moją przestrzeń to znak, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu

Jesteś pod dobrym adresem!

Od wielu lat pomagam terapeutycznie Kobietom uwolnić się od bolesnej przeszłości, wyjść z toksycznych relacji, odkryć własną drogę, pojednać się ze swoim ciałem i zacząć się nim cieszyć.  

Świadoma Piękna KURS ONLINE™ to wielowymiarowy program transformacji wewnętrznej dla Kobiet, którego celem jest przywrócenie dobrostanu w ciele i Duszy. 

Fundamentem tego kursu stał się mój autorski proces bodyLOVING oparty na wdzięczności do ciała, ucieleśniony w 2016 roku w postaci książki do pracy nad pokochaniem swojego ciała w wersji dla Kobiet, a potem w kolejnym roku w zestawie „Matka i Córka”.

To proces, który zmienił postawę wobec swojego ciała wielu Kobietom i pozytywnie wpłynął na ich Córeczki, a po roku obecności książki na rynku docenił go m.in uznany magazyn SENS psychologia dla ciebie.

Postanowiłam rozwinąć proces bodyLOVING, łącząc tę prostą ideę z procesem terapeutycznym ( uwalnianie trudnych emocji ) i tak narodziła się Świadoma Piękna KURS ONLINE™, czyli kurs, który prowadziłam przez 9 edycji na „żywo” poprzez Facebooka na przestrzeni ostatnich lat. Powstało skuteczne narzędzie do rozwoju samoświadomości, kompleksowego przywracania dobrostanu w ciele, poprawy relacji z Sobą i Innymi oraz wzrostu obfitości, także finansowej. 

Opracowałam zbalansowany program w wygodnej formie, z którego masz szansę skorzystać od razu, by odzyskać poczucie wartości i sprawczości w swoim życiu.

Ta formuła składająca się z 28 modułów, pozwala już w miesiąc codziennej pracy mocno poszerzyć świadomość i uwolnić się od wielu życiowych problemów, a co najważniejsze przywrócić łączność ze swoim ciałem.

Czemu to takie ważne?

Ponieważ nie jest możliwe utrzymanie zdrowego ciała fizycznego oraz osiągnięcie życiowych sukcesów bez głębokiej świadomości swoich emocji i determinacji, by wytrenować swój umysł w kierunku wykształcenia przekonań przynoszących dobre samopoczucie.

To z kolei wpływa od razu na zdrowie i wygląd ciała oraz jego percepcję.

Jeżeli:

 • nieustannie Siebie umniejszasz i krytykujesz, czując się gorszą, inną, nieatrakcyjną itd.
 • czujesz się źle we własnej skórze, nie znosisz swojego ciała, bądź jego poszczególnych części, 
 • masz niskie poczucie wartości,
 • masz kompleksy związane z nadmiarem ciała, bądź z niedowagą
 • czujesz się zagubiona, a stan „nie wiem” towarzyszy Ci jak cień,
 • miewasz huśtawki nastrojów, nie tylko przed okresem,
 • nie wiesz dlaczego chorujesz, miewasz bóle niewiadomego pochodzenia,
 • czujesz się “ofiarą” losu i Innych ludzi
 • czujesz się często samotna i opuszczona, albo odrzucona
 • masz problem z organizacją swojego życia,
 • Twoje relacje z bliskimi są słabe, bądź jest ich brak – zwłaszcza te z Rodzicami są dla Ciebie trudne, nawet gdy Rodzice nie żyją
 • nie czujesz swojej kobiecości
 • chcesz udoskonalić komunikację pomiędzy swoim umysłem, ciałem i Duszą
 • chcesz odkryć własne ciało na nowo, zrozumieć jego funkcje w perspektywie niefizycznej 
 • chcesz mocno poszerzyć swoją świadomość

To Świadoma Piękna KURS ONLINE™ jest ZDECYDOWANIE dla Ciebie!

Zmiana wymaga WIEDZY, KONSEKWENCJI i świadomego ZAANGAŻOWANIAdlatego śpieszę do Ciebie z rozwiązaniem w przystępnej do wykonania formie, cenie i bez wychodzenia z domu, by w możliwie najprostszy i najefektywniejszy sposób przynieść Ci zmianę, której poszukujesz.

Poprowadzę Cię w 24 procesach terapeutycznych, byś uwolniła z ciała i umysłu to, co blokuje Ciebie przed życiem w dobrostanie… co nie pozwala Ci na radość i satysfakcję z własnego ciała oraz życia.

Atuty pracy z kursem to:

– możliwość pracy ze Sobą z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu
– możliwość pracy w wybranym przez Ciebie czasie, porze dnia i rytmie
– dostęp do kursu na pełne 9 miesięcy, byś miała wystarczająco dużo czasu odrodzić się na NOWO, wykorzystując wiedzę i procesy terapeutyczne, nawet kilka razy!! Do czego gorąco Cię zachęcam!
– wiedza podzielona na partie, odpowiadające każdej części Twojego ciała. Dzięki temu każdy moduł dotyczy innych obszarów życia, a Ty nigdy się nie nudzisz, napędzana ciekawością i efektami dzień po dniu
– możliwość całkowitej koncentracji na swoich odczuciach i ciele, bez rozpraszania się energią Innych osób
– swobodny dostęp do materiałów, by móc wracać do nich kiedy tylko zechcesz
– to kurs PRAKTYCZNY – otrzymaną dawkę wiedzy od razu stosujesz w praktyce przechodząc od negatywu do pozytywu w czasie procesu terapeutycznego, w którym poprowadzę Cię za rękę.

Czego nauczysz się i co zyskasz biorąc udział w kursie?

otrzymasz cenną wiedzą na temat możliwości swojego umysłu, pracy z emocjami i energetyki ciała, przygotowaną w przemyślanej kolejności i partiach ułatwiających jej zrozumienie
nauczysz się uwalniać/transformować negatywne emocje, by odzyskać wewnętrzny spokój
– uwolnisz się od starych schematów i wzorców z przeszłości
zrozumiesz, skąd się bierze u Ciebie negatywne postrzeganie Siebie i świata, zmieniając je krok po kroku
odkryjesz co pokazuje Ci „lustro” Twojej rzeczywistości
– nauczysz się jak powracać do naturalnej, harmonijnej wibracji ciała, którą jest miłość, radość, wdzięczność, dzięki czemu zaczniesz przyciągać do swojego życia coraz więcej „dobra”
– nauczysz się panować nad stresem
– poznasz niezwykle skuteczne techniki pracy z podświadomością i nauczysz się z nich korzystać, by wznosić swoje życie na coraz wyższy poziom
dotrzesz do swojego „wewnętrznego Dziecka” odbywając podróż w przeszłość w kilku głębokich, wielowymiarowych procesach z Rodzicami i Przodkiniami, a nowe połączenie energetyczne z pewnością uzdrowi sporo Twoich problemów.
– nauczysz się, poprzez regularną praktykę, czytać symptomy z własnego ciała i integrować ból, nie tylko emocjonalny, ale też fizyczny
– zrozumiesz i uwolnisz blokady oddzielające Cię od Twojej kobiecości
– odzyskasz sporo wolnej energii na realizację aktualnych projektów, bo przeszłość przestanie Cię absorbować

Jakich zmian możesz się spodziewać po przejściu kursu?

– przerabiając z zangażowaniem każdy moduł, rozwiążesz mnóstwo swoich problemów, a niektóre zwyczajnie znikną
– zrozumiesz, skąd brały się Twoje dotychczasowe problemy i dasz Sobie możliwość uniknięcia ich w przyszłości
– zaczniesz postrzegać swoje ciało z zupełnie nowej perspektywy
– odmieni się Twoja perspektywa patrzenia na świat
– odkryjesz zupełnie nowe aspekty Siebie, których wcześniej nie byłaś świadoma
– wejdziesz na wyższy poziom świadomości
– zaczniesz zdrowieć w ciele i Duszy
– nauczysz się rozpoznawać swoje emocje oraz reakcje ciała
– odkryjesz, że nie Jesteś swoimi myślami
– dotrze do Ciebie jaką wspaniałą Istotą Jesteś i ile masz w Sobie narzędzi do zmiany życia
– odzyskasz zaufanie do Siebie i własnych uczuć.
– uporządkujesz swoją garderobę i ujrzysz ją w zupełnie innym świetle
– być może zupełnie zmienisz styl swojego życia i wyglądu
– zauważysz, że regularne poświęcanie czasu i uwagi wyłącznie Sobie oraz swojemu ciału, przynosi ogrom korzyści
– nauczysz się cenić Siebie i być dla Siebie najlepszą Przyjaciółką
– nauczysz się jak integrować energię płynącą poprzez ciało w sposób łatwy i naprawdę przyjemny
– zrozumiesz, że zawsze MASZ WYBÓR odnośnie każdej chwili swojego życia i liczę na to, że zaczniesz z tego korzystać!
– wiedz, że poszerzanie świadomości to zadanie na całe życie. Kurs ten ma za zadanie zaostrzyć Tobie apetyt na poznanie Siebie, a nie zaspokoić go na dobre.

Decydując się na udział w kursie, będziesz krok po kroku, w swoim własnym tempie, w dogodnej przez Siebie porze, w wybranym przez Siebie miejscu, uwalniać ciało i umysł z blokad energetycznych, następnie harmonizować je oraz dziedziny życia z nim związane.

W każdym module zapoznasz się z wiedzą dotyczącą działania danej części ciała z poziomu duchowego, emocjonalnego i mentalnego, dzięki czemu uzyskasz zupełnie nową perspektywę postrzegania Siebie i ciała. Następnie zabiorę Cię w proces terapeutyczny,  byś za pomocą różnych technik mentalnych, duchowych oraz oddechu uwolniła ciało z przeszłego bagażu emocjonalnego i otworzyła się na nowe.

Z osobistego doświadczenia wiem, że taka forma pracy jest najlepszą z możliwych. Trudno jest poczuć Siebie w grupie ludzi, gdyż umysł non stop porównuje i ocenia co robią Inni. Tutaj masz możliwość pełnego skupienia na swoich odczuciach płynących z ciała, bez rozpraszania i oceny Innych. Nie znam szybszej i skuteczniejszej drogi do odzyskania Siebie.

Przypomnisz Sobie wszystkie swoje naturalne umiejętności samouzdrawiania, które bez wyjątku posiada każdy Człowiek, a których zwyczajnie nie jest świadomy. Tutaj POD MOIM PRZEWODNICTWEM, będziesz UWALNIAĆ w prosty sposób z ciała to, co jest w nim zaburzone, by następnie utrwalić w nim odzyskaną harmonię.

Tego procesu nie da się opisać, to możesz tylko poczuć i przeżyć!

Pokażę Ci zupełnie nowe i jednocześnie proste podejście do pracy z własną energią.

Wartość jaką dla Ciebie przygotowałam pozwoli Tobie wznieść swoją świadomość na wyższy poziom w sposób najbardziej optymalny…korzystając ze wszystkich potencjałów jakie posiadasz, czyli oddechu, zdolności umysłu i energetyki ciała.

To przepustka do wolności Twojej Duszy i rozpostarcia przez nią skrzydeł, by zacząć wieść bardziej spełnione życie

Zadaniem kursu jest zmiana Twojej percepcji Siebie na akceptującą oraz wzrost pewności Siebie. Regularna, systematyczna porcja wartościowej uwagi poświeconej samej Sobie wraz z nauką obsługi umysłu i zarządzania swoimi emocjami, pozwoli Tobie wykształcić nowe, pozytywne nawyki. To kurs, w którym będziesz nie tylko przyswajać informacje w formie czytania, ale za każdym razem będziesz szkoliła swój umysł w używaniu technik terapeutycznych oraz rozwijała mózg dzięki metodzie szybkich odpowiedzi. Zadania specjalne, są tak przygotowane, że Twoja uwaga będzie nieustannie stymulowana do koncentrowania się na przerabianym temacie, co zachowa ciągłość pomiędzy aktualnym tematem a kolejnym. Wszystko jest objaśnione i maksymalnie uproszczone. Mój głos każdorazowo przeprowadzi Cię przez przerabiane części ciała i zaakcentuje wszystko, co będzie Tobie niezbędne w danym temacie.

Kurs możesz przerabiać w wybranej przez Siebie konfiguracji. 
Ja rekomenduję Ci przerobić minimum 2 MODUŁY tygodniowo, bez pośpiechu, z maksymalnym zaangażowaniem, wtedy cały kurs zajmie Ci około 3 miesięcy.
Możesz też pracować dzień po dniu, jednak niektóre MODUŁY dotykają wielu warstw emocji i warto złapać chwilę oddechu.
Możesz dzielić materiał na części. Jednego dnia zapoznać się z treścią, odpowiedzieć na specjalne pytania i zrobić część zadań specjalnych. Kolejnego dnia zrobić prowadzony przeze mnie proces terapeutyczny i dokończyć zadania.
Sama najlepiej wypraktykujesz, która wersja najlepiej Ci służy. Ustal Sobie własne tempo. Ważne, by pracować regularnie i przerabiać po kolei MODUŁ za MODUŁEM, które są ułożone w bardzo przemyślany sposób.
Rekomenduję Ci powtórzyć cały kurs, choćby raz, a najlepiej 3 razy.
Jestem przekonana, że za każdym razem odkryjesz zupełnie nowe poziomy swojej świadomości. 

Kurs składa się z 28 MODUŁÓW. Każdy MODUŁ zawiera inną treść obejmującą poszczególne części ciała i obszary życia z nim związane oraz występujące zaburzenia w postaci dolegliwości, głównie fizycznych.

Kurs zawiera 24 procesy terapeutyczne, o zbliżonej formule, ale każdy inny. Każdy proces to zbiór niesamowicie skutecznych technik pracy z podświadomością, w których będziesz każdorazowo aktywnie uczestniczyć.

Kurs zawiera skrypt do wydruku (66 stron), w którym do każdego MODUŁU zostały przygotowane odpowiednie ćwiczenia rozwojowe.

Kurs zawiera specjalnie opracowane medytacje: poranna ( do przyswajania zaraz po przebudzeniu ) i wieczorna ( do kontemplacji przed snem), by jeszcze skuteczniej przeprogramować Twój umysł na piękno, zdrowie i witalność Twojej osoby.

W każdym module pracujesz z inną częścią ciała i nowym zagadnieniem!

Czy może być jeszcze ciekawiej?

Świadoma Piękna KURS ONLINE™ składa się z następujących modułów:

Wstęp – wprowadzenie do kursu

MODUŁ 1. WIEDZA : Ciało – Umysł – Dusza / Motyw przewodni: Wiedza to potęgi klucz

MODUŁ 2. TECHNIKI, KTÓRE UWOLNIĄ CIĘ Z BLOKAD / Motyw przewodni: Poznaję swoje zasoby

MODUŁ 3. ZASADA LUSTRA / Motyw przewodni: Poznaję swoją rzeczywistość

MODUŁ 4. PŁUCA / Motyw przewodni: Żyję pełnią życia

MODUŁ 5.  MÓZG / Motyw przewodni: Myślę najpiękniej jak potrafię

MODUŁ 6.  SERCE / Motyw przewodni: Czuję własną drogę

MODUŁ 7. SKÓRA / Motyw przewodni: Wyznaczam granice

MODUŁ 8. WŁOSY / Motyw przewodni: Czerpię z siły Źródła

MODUŁ 9. OCZY / Motyw przewodni: Widzę prawdę

MODUŁ 10. NOS / Motyw przewodni: Podążam za intuicją

MODUŁ 11. USZY / Motyw przewodni: Słucham Siebie

MODUŁ 12. USTA / Motyw przewodni: Ja decyduję

MODUŁ 13. ZĘBY / Motyw przewodni: Integruję swoją agresję

MODUŁ 14. JĘZYK I KRTAŃ / Motyw przewodni: Wyrażam Siebie. Mówię własnym głosem.

MODUŁ 15. SZYJA / Motyw przewodni: Pozwalam Sobie na elastyczność

MODUŁ 16. RAMIONA I BARKI / Motyw przewodni: Otwieram się na życie

MODUŁ 17. RĘCE, DŁONIE, PAZNOKCIE / Motyw przewodni: Pozwalam Sobie brać od świata

MODUŁ 18. PLECY / Motyw przewodni: Mam oparcie w Sobie

MODUŁ 19. BRZUCH – układ trawienny / Motyw przewodni: Selekcjonuję informacje

MODUŁ 20. BRZUCH – układ wydalniczy / Motyw przewodni: Odpuszczam przeszłość

MODUŁ 21. PIERSI / Motyw przewodni: Karmię najlepszym Siebie i Innych

MODUŁ 22. MAMA / Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem

MODUŁ 23. MACICA, JAJNIKI, WAGINA / Motyw przewodni: Celebruję swoją kobiecość

MODUŁ 24. TATA / Motyw przewodni: Wolno mi być Dzieckiem

MODUŁ 25. NOGI I STOPY / Motyw przewodni: Ugruntowana wychodzę do świata

MODUŁ 26. CIAŁO / Motyw przewodni: Osiągam równowagę

MODUŁ 27. AWATARY / Motyw przewodni: Zajmuję się Sobą

MODUŁ 28. KSIĘGA OSOBISTEGO SUKCESU / Motyw przewodni: Uznaję Siebie

 

Doznasz wielu wzruszeń i z pewnością zaskoczysz nie jeden raz samą Siebie.

Nie zdradzę tutaj wszystkich szczegółów, za to wiem, że to, czego doświadczysz w trakcie tego kursu na zawsze odmieni Twoje życie

Oto kilka opinii, wrażeń Uczestniczek poprzednich edycji kursu, 

które niezmiennie motywują mnie do dalszej pracy, i za które jestem ogromnie wdzięczna.

Oferta dla Ciebie:

KURS ZA 850zł

Idealnym rozwiązaniem dla maksymalnego efektu uwolnienia się od trudnych wzorców jest praca indywidualna ze mną + samodzielna praca w domu.  Jeżeli zdecydujesz się na pracę indywidualną (4 sesje indywidualne + kurs) wykupując PAKIET PREMIUM  możesz mieć ten kurs za 850zł,

To bardzo korzystna cenowo propozycja dla tych z Was, które potrzebują gruntownie i w szybszym tempie uporządkować swoje życie.

Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję skontaktuj się ze mną poprzez formularz w zakładce KONTAKT 

RABATY

Kobiety korzystające wcześniej lub aktualnie z sesji indywidualnej i Uczestniczki edycji “na żywo” poprzedzających tę wersję kursu, otrzymają rabat na kurs.

Jeśli chcesz skorzystać z przysługującego Ci rabatu zgłoś się do mnie mailowo lub telefonicznie, by otrzymać kupon zniżkowy. Jeżeli zakupisz kurs bez zgłoszenia się do mnie o kupon, rozumiem, że świadomie zrezygnowałaś z przysługującego Ci rabatu i już tego nie cofnę.

Dodatkowo będę prowadziła „live” na fan page Fabryka Siebie by Małgorzata Gąska na facebooku oraz instagramie, podczas którego będę odpowiadać na pytania Uczestniczek (koniecznie wcześniej nadesłane mailowo) oraz dzieliła się moją perspektywą dotyczącą samorozwoju.

Już teraz serdecznie zapraszam Cię do obserwowania fan page na facebooku, koniecznie kliknij w dzwoneczek, by nie przegapić żadnego nagrania.

Niniejszy kurs zawiera informacje dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Powinien być traktowany jako uzupełnienie, a nie zastępstwo konsultacji z lekarzem czy innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Jeżeli wiesz, albo podejrzewasz, że cierpisz z powodu jakiegoś problemu zdrowotnego, w tym psychicznego, wskazane jest, abyś zasięgnęła porady lekarza, zanim rozpoczniesz jakikolwiek program zdrowotny na własną rękę. Autorka kursu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek medyczne i psychiczne konsekwencje stosowania metod pracy z umysłem prezentowanych w kursie Świadoma Piękna KURS ONLINE™. Uczestniczka kursu przejmuje pełną odpowiedzialność za skutki stosowania wiedzy i wskazówek zawartych w kursie.

Cała treść kursu i jego konstrukcja chroniona jest prawem autorskim.