ALCHEMIA SIEBIE™ to 3 poziomowy program terapeutyczno – rozwojowy online dla każdego bez względu na płeć, który odmieni życie na lepsze w każdym jego przejawie. Jest moim autorskim, holistycznym programem, który pozwoli Tobie uwolnić się z wszelakich problemów egzystencjalnych.
To doskonale zbalansowana, zbudowana na odwiecznych prawach Wszechświata kwintesencja praktycznej wiedzy, prostoty i skuteczności oparta na moim wieloletnim doświadczeniu w pracy nad alchemią swojej osobowości i Innych.
To program dla odważnych Dusz, które na pierwszym miejscu postanowiły postawić Siebie.
Jest przeznaczony dla osób otwartych, zdecydowanych na zmianę, gotowych na naukę, którzy chcą odzyskać w pełni panowanie nad swoim życiem. Dla tych, którzy chcą porzucić lęki, zmartwienia, narzekanie i obwinianie na rzecz wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne życie i jego kierunek.
Dla tych, którzy chcą być najlepszą wersją Siebie, działając z poziomu szacunku, akceptacji, poczucia wartości, radości i pewności Siebie.
Dla tych, którzy inwestują w Siebie, bo wiedzą, że to najlepsza inwestycja, która zwróci się zwielokrotniona dając nową, lepszą JAKOŚĆ życia.
Przedstawiam Ci 3 poziomy kompletnej formuły, która głęboko przetransformuje Twoją mentalność do bycia Sprawcą swojego losu.
Level po levelu poszerzysz swoją świadomość i „przebudzisz się” do pełni życia w tu i teraz. Pozostawisz bolesną przeszłość za Sobą i z optymizmem zaczniesz tworzyć swoją przyszłość.
Opracowałam 3 poziomy tego unikalnego programu, by dać Tobie możliwość rozwoju we własnym tempie i zakresie jaki potrzebujesz. To bezcenna wiedza i umiejętności, które wykorzystasz w biznesie, relacjach z Dziećmi oraz partnerskich.
Jeśli wewnętrznie czujesz, że to jest rozwiązanie dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z programem i kalendarzem ich realizacji, a następnie zgłoś do mnie deklarację swojego udziału, by otrzymać ode mnie dalsze instrukcje.
Na każdy Level jest limitowana ilość miejsc, więc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Motyw przewodni tego poziomu to:

JA I CIAŁO

Dla kogo jest ten poziom programu?

 • dla każdej osoby, która pragnie uwolnić się z toksycznych uwikłań emocjonalnych, szczególnie w relacjach z najbliższymi – Mamą i Tatą oraz ustawić się na swoje miejsce w systemie rodzinnym (praca z wewnętrznym Dzieckiem)
 • dla każdego, kto chce nauczyć się goić swoje wewnętrzne rany i definitywnie pożegnać urazy z przeszłości
 • dla każdego, kto pragnie odmienić swoje życie na lepsze
 • dla każdego, kto pragnie odzyskać poczucie wartości i pewności Siebie
 • dla każdego, kto chce nauczyć się panować nad swoim umysłem i emocjami
 • dla każdego, kto chce odzyskać zdrowie i witalność
 • dla każdego, kto chce zrozumieć Siebie i odnaleźć własną drogę w życiu
 • dla każdego, kto chce zostać swoim najlepszym przyjacielem/przyjaciółką
 • dla każdego, kto pragnie dobrze czuć się we własnej skórze
 • dla każdego, kto chce stworzyć najlepszą wersję Siebie, a ze swojego życia osobiste arcydzieło
 • dla każdego, kto chce dotrzeć do własnej Mocy i zbudować się na nowo
 • dla każdego, kto chce zacząć myśleć pozytywnie
 • dla każdego, kto chce wziąć pełną odpowiedzialność za Siebie i zacząć działać, by realizować swoje plany.

To trzymiesięczna, intensywna i interaktywna podróż w głąb Siebie, której celem jest odzyskanie sprawnej komunikacji pomiędzy umysłem, ciałem i Duszą, co jest absolutnie niezbędne, by zacząć wieść szczęśliwe i spełnione życie.

W trakcie spotkań ze mną indywidualna praktyka terapeutyczna będzie przeplatać się z praktyczną wiedzą dotyczącą ciała, umysłu i Duszy. Będziemy się UCZYĆ obsługi Siebie w kontekście codziennego życia, wyznaczania celów, zarządzania myślami i emocjami, systematyczności i konsekwencji, a także dokonywania wyborów dobrych dla ciała.

ALCHEMIA SIEBIE™ – Level I to program trwający 3 miesiące, podczas których co tydzień spotykamy się w poniedziałki i czwartki w godzinach wieczornych, a dodatkowo co miesiąc indywidualnie na sesje uwalniające Twoje blokady i traumy.

Level I wyposaży Cię w praktyczną wiedzę jak działa Twój umysł, ciało i emocje oraz połączy Cię z własnym Źródłem. Będzie tylko wiedza, którą można od razu zastosować w praktyce i która przynosi wymierne korzyści na poziomie umysłu, ciała i Duszy.

Największym atutem tego programu jest regularna, prosta praktyka, dzięki której zostaniesz wyposażona(y) w umiejętności zarządzania swoimi emocjami i myślami dla efektów, które samodzielnie Sobie wyznaczysz.

To program, w którym terapia jest środkiem do samorealizacji.

ALCHEMIA SIEBIE™ – Level I przywróci Tobie sprawną komunikację z samą/samym Sobą, co jest absolutnie podstawą satysfakcjonującej komunikacji ze światem zewnętrznym.

A jeszcze nie wspomniałam o poprawie lub przywróceniu zdrowia, wzroście samooceny i przywróceniu sensu życia.

Co Cię czeka, gdy zdecydujesz się na udział w programie?

ALCHEMICZNY CZWARTEK – 12 spotkań „live” zawsze w czwartki o 20:00, które potrwają 1 godz. – max. 1,5 godz. każde spotkanie. Spotkania na platformie, nie będą możliwe do ponownego obejrzenia. To spotkania merytoryczne wraz z ćwiczeniami ( gotowe opracowane schematy), które będziemy wspólnie robić zgodnie z omawianym tematem.

MOTYWUJĄCY PONIEDZIAŁEK – 11 spotkań „live” zawsze w poniedziałki o 20:00, które potrwają 1 godz. – max. 1,5 godz. każde spotkanie. Spotkania w dedykowanej grupie na facebooku, podczas których będziemy praktykować wdzięczność, synchronizować mózg i serce, pracować z intencją nastawiając ster podświadomości na cały tydzień. Spotkania te będą zapisane i cały czas dostępne na grupie.

SESJA Q&A – 11 spotkań „live” zawsze o 19:30 w poniedziałki w grupie na facebooku, na których będę odpowiadała na przesłane wcześniej do mnie zapytania dotyczące wszystkich tematów, które będziemy przerabiać w trakcie programu. Spotkania będą zapisane, dostępne do ponownego odsłuchania.

SESJA INDYWIDUALNA z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™ – każdy z Uczestników programu ma 3 sesje indywidualne ze mną trwające 1,5 godz. każda, do zrealizowania 1x w miesiącu w trakcie trwania programu. Każda sesja pozwoli świadomie przetransformować ogrom nieświadomych programów, a w połączeniu z wiedzą i dodatkowymi ćwiczeniami podczas spotkań grupowych przyniesie wymierny efekt zmiany na wszystkich poziomach życia i utrzyma zaangażowanie na właściwym poziomie.

Spotkania wyłącznie online.

Skrypt ze wszystkimi ćwiczeniami i wiedzą w skondensowanej formie otrzymasz na kilka dni przed startem programu do samodzielnego wydruku.

Program :

Tematy, jakie będę realizować podczas ALCHEMICZNYCH CZWARTKÓW w formie wykładowo – warsztatowej

 1. Powitanie. Kim jestem w moim życiu? Praca nad wyznaczeniem wartości.
 2. Pole morficzne, pole informacyjne. System rodzinny, czyli o kontynuacji rodzinnych sukcesów i traum. Ćwiczenia: pole morficzne Rodziny, zawodowe, towarzyskie, społeczne
 3. Dualność świata, a jego równowaga. Prawo przyciągania. Prawo uwagi. Zasada lustra – ćwiczenia
 4. Poziom fizyczny umysłu. Potęga myśli, a prawo przyciągania. Ćwiczenia w samoobserwacji.
 5. Kalibracja emocji – praca z „drabiną emocjonalną”
 6. Oddech – potęga istnienia. Kodowanie traumy i dekodowanie jej z matrycy energetycznej. Praca z ciałem. Alchemia światła i ciemności.
 7. Ciało i jego tajemnice – chemia jedzenia i jej wpływ na ciało, ciało w ruchu. Plan detoksu łatwy do wdrożenia.
 8. Poziom wyższy umysłu – Dusza, intuicja, Wyższe Ja. Jak sprawdzić kiedy Dusza mówi TAK, a kiedy NIE?
 9. Przekonania – Ja i moje ciało – praca z etykietkami mentalnymi
 10. Siła intencji – zasady formułowania afirmacji. Myśl, słowo, działanie.
 11. Techniki mentalno – duchowe, które koją i przynoszą zmianę. Praktyka.
 12. Zakończenie programu. Prowadzony przeze mnie proces odpuszczający z ciała, Duszy i umysłu większość ludzkich problemów.

KALENDARZ

Edycja I ALCHEMIA SIEBIE™

Level I

start 10.08.2023 – koniec 26.10.2023

WEŹ UDZIAŁ...

Edycja II ALCHEMIA SIEBIE™

Level I

start 15.02.2024 – koniec 09.05.2024

WEŹ UDZIAŁ...

Inwestycja w Edycja I ALCHEMIA SIEBIE™ – Level I – cena promocyjna 4.999zł ( możliwość płatności w dwóch lub trzech ratach ).

Inwestycja od Edycji II ALCHEMIA SIEBIE™ – Level I – 5.999zł

Specjalna cena programu dla Uczestniczek tegorocznych Warsztatów Autoterapii ( informacja na indywidualne zapytanie )

Rabat w wysokości 500zł przy płatności jednorazowej od razu za Level I i II .

Motyw przewodni tego poziomu to:

PIENIĄDZE I RELACJE

Dla kogo jest ten poziom programu?

Level II jest dostępny tylko dla osób, które ukończyły Level I.

Tutaj będzie praca z kobiecą i męską energią w relacji z Sobą i z Innymi oraz z pieniędzmi.

Dokładny opis z programem już niebawem.

Co Cię czeka, gdy zdecydujesz się na udział w programie?

ALCHEMICZNY CZWARTEK – 4 spotkania „live” zawsze w czwartki o 20:00, które potrwają 1 godz. – max. 1,5 godz. każde spotkanie. Spotkania na platformie, nie będą możliwe do ponownego obejrzenia. To spotkania merytoryczne wraz z ćwiczeniami ( gotowe opracowane schematy), które będziemy wspólnie robić zgodnie z omawianym tematem.

MOTYWUJĄCY PONIEDZIAŁEK – 3 spotkania „live” zawsze w poniedziałki o 20:00, które potrwają 1 godz. – max. 1,5 godz. każde spotkanie. Spotkania w dedykowanej grupie na facebooku, podczas których będziemy praktykować wdzięczność, synchronizować mózg i serce, pracować z intencją nastawiając ster podświadomości na cały tydzień. Spotkania te będą zapisane i cały czas dostępne na grupie.

SESJA Q&A – 3 spotkania „live” zawsze o 19:30 w poniedziałki w grupie na facebooku, na których będę odpowiadała na przesłane wcześniej do mnie zapytania dotyczące wszystkich tematów, które będziemy przerabiać w trakcie programu. Spotkania będą zapisane, dostępne do ponownego odsłuchania.

SESJA INDYWIDUALNA z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™ – każdy z Uczestników programu ma 1 sesję indywidualną ze mną trwającą 1,5 godz, do zrealizowania w trakcie trwania programu. Sesja pozwoli Tobie świadomie przetransformować ogrom nieświadomych programów, a w połączeniu z wiedzą i dodatkowymi ćwiczeniami podczas spotkań grupowych przyniesie wymierny efekt zmiany na wszystkich poziomach życia i utrzyma zaangażowanie na właściwym poziomie.

Spotkania wyłącznie online.

Skrypt ze wszystkimi ćwiczeniami i wiedzą w skondensowanej formie otrzymasz na kilka dni przed startem programu do samodzielnego wydruku.

KALENDARZ

Edycja I ALCHEMIA SIEBIE™

Level II

start 09.11.2023 – koniec 30.11.2023

WEŹ UDZIAŁ...

Edycja II ALCHEMIA SIEBIE™

Level II

start 06.06.2024 – koniec 27.06.2024

WEŹ UDZIAŁ...

Inwestycja w Edycja I ALCHEMIA SIEBIE™ – Level II – cena promocyjna 1.999zł 

Inwestycja od Edycji II ALCHEMIA SIEBIE™ – Level II 2.999zł

Rabat w wysokości 500zł przy płatności jednorazowej od razu za Level I i II .

Motyw przewodni tego poziomu to:

ZARZĄDZANIE LOSEM. AWATARY.

Szczegóły tego poziomu podam do końca roku 2023.

Edycja I ALCHEMIA SIEBIE™ – Level III – sierpień 2024 ( wyłącznie dla Uczestników Levelu I i II )