ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego to mój autorski, kilkumiesięczny program rozwojowo – terapeutyczny online dla każdego, bez względu na płeć, który odmieni życie na lepsze w każdym jego przejawie. To program prowadzony przeze mnie “na żywo”.
Jest przeznaczony dla osób otwartych, zdecydowanych na zmianę, gotowych na naukę, którzy chcą odzyskać w pełni panowanie nad swoim życiem.
Dla tych, którzy chcą porzucić lęki, zmartwienia, narzekanie i obwinianie na rzecz wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne życie i jego kierunek.
Dla tych, którzy chcą być najlepszą wersją Siebie, działając z poziomu szacunku, akceptacji, poczucia wartości, radości i pewności Siebie.
Dla tych, którzy inwestują w Siebie, bo wiedzą, że to najlepsza inwestycja, która zwróci się zwielokrotniona dając nową, lepszą JAKOŚĆ życia.
Opracowany przeze mnie program Akademii głęboko przetransformuje Twoją mentalność do bycia Sprawcą swojego losu.
Tydzień po tygodniu będziesz poszerzać swoją świadomość i „przebudzisz się” do pełni życia w tu i teraz. Pozostawisz bolesną przeszłość za Sobą i z optymizmem zaczniesz tworzyć swoją przyszłość.
To doskonale zbalansowana, zbudowana na odwiecznych prawach Wszechświata kwintesencja praktycznej wiedzy, prostoty i skuteczności oparta na moim wieloletnim doświadczeniu w pracy nad alchemią swojej osobowości i Innych.
Otrzymasz ode mnie bezcenną wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz przede wszystkim w relacji z Sobą, a ta jakość przełoży się na jakość relacji z najbliższymi, w biznesie i Innymi.

To program dla odważnych Dusz, które na pierwszym miejscu postanowiły postawić Siebie i swoje szczęście.

Jeśli wewnętrznie czujesz, że to jest rozwiązanie dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z programem i kalendarzem spotkań, a następnie zgłoś do mnie deklarację swojego udziału, by otrzymać dalsze instrukcje.

Dla kogo jest ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego?

Co Cię czeka, gdy zdecydujesz się na udział w ALCHEMII SIEBIE™?

Spotkania wyłącznie online.

Program : 

KALENDARZ

ALCHEMIA SIEBIE™

Akademia Rozwoju Osobistego

ROCZNIK 2024

start 04.06.2024 – koniec 26.11.2024

WEŹ UDZIAŁ...

ALCHEMIA SIEBIE™

Akademia Rozwoju Osobistego

ROCZNIK 2025

start…

WEŹ UDZIAŁ...

Inwestycja w ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego …