ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego to mój autorski, prowadzony przeze mnie “na żywo”, intensywny,  kilkumiesięczny program rozwojowo – terapeutyczny online dla każdego, bez względu na płeć. Program, który ma na celu przetransformowanie umysłu, prowadząc do zmiany życia na lepsze w każdym jego przejawie.
Jest przeznaczony dla osób otwartych, zdecydowanych na zmianę i gotowych na naukę, którzy chcą odzyskać w pełni panowanie nad swoim życiem.
Dla tych, którzy chcą porzucić lęki, zmartwienia, narzekanie i obwinianie na rzecz wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne życie i jego kierunek.
Dla tych, którzy chcą być najlepszą wersją Siebie, działając z poziomu szacunku, akceptacji, poczucia wartości, radości i pewności Siebie.
Dla tych, którzy inwestują w Siebie, bo wiedzą, że to najlepsza inwestycja, która zwróci się zwielokrotniona dając nową, lepszą JAKOŚĆ życia.

Oferuję Ci przez ponad 4 miesiące mój czas, doświadczenie terapeutyczne, usystematyzowaną, nieziemską wiedzę, entuzjazm do zmiany, wiarę w Twoją boską moc, wsparcie w kryzysie i sukcesie, bo wiem, że… 

Tylko systematyczna i mądra praca nad Sobą przez dłuższy czas, obejmująca pracę z „cieniem osobowości” i traumami z jednoczesnym treningiem mentalnym da w bardzo szybkim czasie trwałe efekty, przywracając Tobie wiarę w Siebie i uwalniając drzemiący w Tobie potencjał. 

Gwarantuję Tobie duchowe przebudzenie z hipnotycznego snu niewiedzy, które przywróci Ci chęć do życia i działania.

Wszystko co Sobie raz uświadomisz i emocjonalnie „przetrawisz” na poziomie ciała, sprawi, że dotrzesz do zrozumienia, że masz WOLNOŚĆ wyboru efektu, który pragniesz mieć. 

Dysponujesz wszystkimi narzędziami, by samodzielnie transformować odkrywane na ścieżce życia dysharmonie radząc Sobie z wszelkimi życiowymi wyzwaniami.

Już jestem „kimś” przez sam fakt, że żyjesz, więc wykorzystaj swój czas jak najlepiej.

Opracowany przeze mnie program Akademii głęboko przetransformuje Twoją mentalność do bycia Twórcą swojego losu.
Tydzień po tygodniu będziesz poszerzać swoją świadomość i „przebudzisz się” do pełni życia w tu i teraz. Pozostawisz bolesną przeszłość za Sobą i z optymizmem zaczniesz tworzyć swoją przyszłość.
To doskonale zbalansowana, zbudowana na odwiecznych prawach Wszechświata kwintesencja praktycznej wiedzy, prostoty i skuteczności oparta na moim wieloletnim doświadczeniu w pracy nad alchemią swojej osobowości i Innych.
Otrzymasz ode mnie bezcenną wiedzę i zdobędziesz umiejętności, które wykorzystasz przede wszystkim w relacji z Sobą i sprawczości w swoim życiu, a te jakości przełożą się na jakość relacji z najbliższymi, w biznesie i Innymi.

To program dla odważnych Dusz, które na pierwszym miejscu postanowiły postawić Siebie i swoje szczęście.

Jeśli wewnętrznie czujesz, że to jest rozwiązanie dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z programem i kalendarzem spotkań, a następnie zgłoś do mnie deklarację swojego udziału, by otrzymać dalsze instrukcje.

Czy ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

 • TAK, jeśli pragniesz szybko i skutecznie zamknąć przeszłość za Sobą i uwolnić się z wszelkich toksycznych uwikłań emocjonalnych, szczególnie w relacjach z najbliższymi – Mamą i Tatą, uzdrawiając Wewnętrzne Dziecko
 • TAK, jeśli pragniesz podnieść jakość swojego życia w każdym jego obszarze
 • TAK, jeśli pragniesz odzyskać poczucie wartości i pewności Siebie
 • TAK, jeśli chcesz nauczyć się panować nad swoim umysłem i emocjami
 • TAK, jeśli chcesz odzyskać zdrowie i witalność
 • TAK, jeśli chcesz zrozumieć Siebie i odnaleźć własną drogę w życiu
 • TAK, jeśli chcesz zostać swoim najlepszym przyjacielem/przyjaciółką
 • TAK, jeśli pragniesz dobrze czuć się we własnej skórze i w pełni akceptować swoje ciało
 • TAK, jeśli chcesz stworzyć najlepszą wersję Siebie, a ze swojego życia osobiste arcydzieło
 • TAK, jeśli chcesz dotrzeć do własnej Mocy i zbudować się na nowo
 • TAK, jeśli chcesz zacząć myśleć pozytywnie
 • TAK, jeśli chcesz wziąć pełną odpowiedzialność za Siebie i zacząć działać z Mocą, by realizować swoje plany
 • TAK, jeśli chcesz zapoznać się z subtelnym poziomem energetycznym swojego ciała, by jeszcze lepiej zrozumieć własne funkcjonowanie.
 • TAK, jeśli chcesz zrozumieć w jaki sposób przyciągasz się z Innymi i jak na to wpłynąć
 • TAK, jeśli chcesz rozpoznać własną finansową mentalność i zmienić ją na korzystniejszą, by wieść bogatsze, ciekawsze życie
 • TAK, jeśli chcesz poznać Prawa Uniwersalne i nauczyć się je skutecznie wykorzystywać, by tworzyć swoje życie w zgodzie z Sobą i swoimi celami.

Co Cię czeka, gdy zdecydujesz się na udział w ALCHEMII SIEBIE™?

ALCHEMICZNE WTORKI – 18 spotkań „live” zawsze we wtorki o 19:30 – 21:30. 

Spotkania interaktywne na platformie webinarowej, które będą mieć formułę wykładowo – warsztatową. Nie będą nagrywane, ponieważ do alchemii mentalnej prowadzi cotygodniowa, regularna praca ze Sobą.  

Każda porcja wiedzy zostanie przełożona na ćwiczenia ( gotowe, opracowane materiały – skrypt), które będziemy na bieżąco wspólnie robić, a część będzie do samodzielnej pracy. Co tydzień będziemy synchronizować mózg i serce i nastawiać ster podświadomości na najbliższy tydzień.

Pomiędzy spotkaniami naprawdę będzie co robić i co ćwiczyć.

SESJA INDYWIDUALNA z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™ – każdy z Uczestników programu ma 4 sesje indywidualne ze mną trwające 1 godz. każda, do zrealizowania 1x w miesiącu w trakcie trwania Akademii. Każda sesja pozwoli świadomie przetransformować ogrom nieświadomych programów, które w miarę zdobywania nowych informacji i ćwiczeń, będą się ukazywać, dając okazję, by na bieżąco je przetransformować. Spotkania wyłącznie online.

GRUPA NA FB – grupa zamknięta, będzie miejscem kontaktu wszystkich Uczestników, miejscem wymiany spostrzeżeń, zadawania pytań, rozwiązywania bieżących problemów czy motywacyjnych materiałów, które będę tam dodawać. 

Przez cały okres trwania Akademii będziemy w nieustającym kontakcie pomiędzy ALCHEMICZNYMI WTORKAMI.

SKRYPT ze wszystkimi ćwiczeniami i wiedzą w skondensowanej formie z każdego spotkania, każdy z Uczestników otrzyma do samodzielnego wydruku. 

Wszelkie inne szczegóły organizacyjne tylko dla biorących udział w ALCHEMII SIEBIE™

PROGRAM

Poniżej tematy, jakie będę realizować podczas 18 spotkań ALCHEMII SIEBIE™

 1. Powitanie. Matryca życia – system rodzinny, system ciała, środowisko. Pole morficzne, pole informacyjne. Koherencja serca, samoobserwacja. Ćwiczenia.
 2. Dualność świata i jego równowaga. Siła kontrastu. Energia, wibracja. Prawa Uniwersalne. Zasada lustra. Ćwiczenia.
 3. Ja – czyli kto? Obraz Siebie. Awatary – wyparte części osobowości. Role w jakich żyję. Ćwiczenia.
 4. Świadomość, podświadomość, nadświadomość. Poziomy umysłu. Poziom fizyczny umysłu. Potęga myśli i prawo przyciągania. Ćwiczenia.
 5. Emocje – kalibracja emocji, drabina emocjonalna. Potęga wdzięczności. Ćwiczenia.
 6. Oddech – siła i moc. Odpuszczanie oporu. Praca z ciałem.
 7. Poziom wyższy umysłu – Dusza, Wyższe Ja, intuicja. Techniki duchowe, które koją i przynoszą zmianę. Długi karmiczne. Kiedy Dusza mówi TAK, a Kiedy NIE. Praktyka.
 8. Energia kobieca i męska. System czakr – podstawy. Energetyczne współdziałanie Kobiety i Mężczyzny w parze. Ćwiczenia.
 9. Punkt mocy jest TERAZ! Potęga teraźniejszości. Linie życia. Siła intencji, afirmacje, Myśl na TAK!. Nowa historia. Ćwiczenia.
 10. Wyznaczanie wartości. 12 etapowy proces osiągania celów. Potęga wiary. Przekonania – czym są?
 11. Ja i ciało – praca z etykietkami mentalnymi. Nowy obraz swojego wyglądu. Intuicyjna Mapa Stylu©
 12. Ciało i jego tajemnice. Chemia jedzenia. Wszystko o utrzymaniu ciała w najlepszej kondycji. Ćwiczenia.
 13. Pieniądze – czym są? Z kim i z czym są powiązane? Uwalnianie blokad finansowych. Ćwiczenia.
 14. Rozpoznanie swojego systemu finansowego – praca z przekonaniami. Mentalność bogata vs biedna finansowo. Nowa historia. Ćwiczenia.
 15. Samodyscyplina – wszystko o nawykach. Zasada trzech “k”. Rola rutyny. Ćwiczenia.
 16. Wyznaczenie celów w 7 obszarach życia. Wizualizacja – potęga obrazowania. Ćwiczenia.
 17. Planowanie – myślę, czuję, mówię, działam. Ćwiczenia.
 18. Zakończenie.

KALENDARZ

ALCHEMIA SIEBIE™

Akademia Rozwoju Osobistego

ROCZNIK 2024

start 06.08.2024 – koniec 03.12.2024

ALCHEMIA SIEBIE™

Akademia Rozwoju Osobistego

ROCZNIK 2025

start 07.01.2025 – 06.05.2025

Udział  w ALCHEMIA SIEBIE™ Akademia Rozwoju Osobistego jest możliwy tylko po wcześniej pracy indywidualnej ze mną (minimum 3 sesje z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™ i przerobieniu choć w dużej części programu terapeutyczno – rozwojowego Świadoma Piękna™KURS ONLINE lub Świadomy Siły™KURS ONLINE)

Pozostałe informacje tylko dla moich Klientów zainteresowanych kontynuacją pracy nad Sobą w kompleksowym i kompletnym formacie.