O mnie - Małgorzata Gąska - Fabryka Siebie
Małgorzata Gąska – BeautyMental Coach

**************************************

Moją życiową pasją jest odkrywanie wyjątkowości i niepowtarzalnego piękna w każdym Człowieku.

Od lat pracuję nad samoświadomością swoją i moich klientów.

Poprzez różnorodne techniki umysłowe, uwalniam ciało z zapisanych w nim kodów, po to, by Dusza mogła rozwinąć skrzydła i uwolniła maksymalnie swój potencjał. 

Prowadzę Siebie i innych do coraz lepszego samopoczucia, radości i spełnienia, do poczucia atrakcyjności i akceptacji własnego ciała, do zarządzania swoją rzeczywistością. 

Do kobiecości, bądź męskości.

Zabieram w niezwykłe podróże w głąb Siebie, w podróż w stronę Piękna…

Pracuję jednocześnie na poziomie duchowym, mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

Wierzę w siłę i moc każdego Człowieka schowaną pod zasłoną przekonań i ukrytych konfliktów w ciele, wywołujących choroby, doprowadzających do biedy emocjonalnej i materialnej.

Od dziecka fascynował mnie Człowiek, jego energetyka i możliwości twórcze.

Ciało i jego niekonwencjonalne metody uzdrawiania, atrakcyjność zewnętrzna, umysł, struktura emocjonalna, psychosomatyka…oraz możliwości wpływu na rzeczywistość to obszary moich autentycznych zainteresowań.

To moja pasja.

Z wykształcenia jestem licencjonowanym kosmetologiem i pedagogiem oraz specjalistą od wizerunku.

Doświadczenie w pracy z Człowiekiem zdobyłam prowadząc własny gabinet kosmetyczny, jako wykładowca i trener przyszłych specjalistów od urody na uczelniach wyższych, głównie w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Gdyni, gdzie pracowałam przez prawie dekadę. Występowałam jako prelegentka na  kobiecych spotkaniach, prowadziłam warsztaty związane z wizerunkiem, marką osobistą oraz tworzyłam wizerunek osobisty wielu kobiet i mężczyzn. 

Równolegle rozwijałam się zgłębiając różne obszary rozwoju osobistego. 

Uczestniczyłam w warsztatach, przetestowałam wiele technik pracy ze sferą psychiczną i ciałem, wybranych zostałam certyfikowanym trenerem. 

Zainspirowana osiągnięciami swoimi i innych stworzyłam własne, unikalne techniki pracy, które realizuję w trakcie sesji indywidualnej, kursu oraz tworząc nowatorskie narzędzia służące samorozwojowi. Stworzyłam niesamowicie prosty i skuteczny proces #bodyLOVING służący do akceptacji swojego ciała wydany w postaci książki Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności w wersji dla Kobiet oraz Matki i Córki., doceniony między innymi przez Magazyn SENS

Dziś pracuję już tylko z umysłem, bo tak naprawdę w nim i nauce jego obsługi, dostrzegłam klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.

Moja droga do miejsca, w którym aktualnie jestem, wiodła przez Cień ( trudne emocjonalnie związki, straty materialne, wyjście z uwikłań religii oraz choroby), który poznałam na wielu poziomach, stąd tak dobrze poruszam się w zakamarkach podświadomości.

Byłam już żoną, wdową, partnerką, jestem matką, przedsiębiorcą, Kobietą ale przede wszystkim Sobą w mnogości ról, jakie odgrywam z chwili na chwilę.

Operuję empatią i wiedzą wynikającą z doświadczenia, a nie teorii.

Wierzę w Boga jako moc stwórczą przepływającą przez moje ciało i ciała innych oraz przez wszystko, co mnie otacza.

Nie czuję się lepsza od kogokolwiek, zwyczajnie w wielu przypadkach jestem bardziej świadoma… Siebie…tego co się wokół mnie dzieje oraz własnych wyborów.

Idę do mistrzostwa w byciu istotą ludzką, pragnę wykorzystać maksymalnie swój potencjał, z którym przyszłam na ten świat. Pragnę się nim cieszyć dla dobrostanu swojego i innych.

Nie wyznaję żadnej religii, a duchowość to dla mnie życie „tu i teraz”, na Ziemi, przejawiająca się poprzez „owoce” czyli efekty w relacjach i materii. Jedyną świątynią dla mnie jest Ciało Człowieka. Każdy ma swoją. 

Dzięki własnej Drodze oraz unikalnym predyspozycjom doskonale odkrywam wzory w podświadomości, docieram do przyczyn problemów i prowadzę do ich transformacji.

Nie mam misji ratowania świata ( skutecznie się z tego wyleczyłam).

Pracuje z osobami, które chcą realnej zmiany w życiu i są na nią gotowe ( „nawet najbiedniejsza rodzina zawsze zbierze pieniądze na urządzenie pogrzebu” ;)).

Swoją wiedzą i osobistą percepcją rzeczywistości dzielę się w mediach społecznościowych ( fb, instagram) YT oraz tutaj na blogu. 

Życie to dla mnie jednoczesny rozwój na wszystkich poziomach: mentalnym, emocjonalnym, duchowym oraz fizycznym.

Prowadzę Siebie i innych do WIĘCEJ…LEPIEJ…PIĘKNIEJ…

Nikomu nie doradzam w jego wyborach życiowych, wyjście z uwikłania emocjonalnego służy samoświadomości, a to najlepszy doradca dla każdego.

Każdy w swoim wnętrzu wie, czego najbardziej pragnie i co jest dla niego najlepsze. Klarowność umysłu i spójność własnych wartości to dream team, o który warto zadbać.

Każdy z nas ma własne Źródło.

Uczę poprzez praktykę jak z niego korzystać dla własnych potrzeb, jak integrować trudne emocje, jak otrzymywać odpowiedzi z wnętrza Siebie.

W swojej pracy wykorzystuje oddech, skalę emocji oraz korzystam z wszystkich odkrytych właściwości umysłu.

Nazywałam je „grami umysłowymi”

Pracuję poprzez ciało.

Wykorzystuję wszechwiedzące Pole, a największe potencjały zawsze znajduję pod negatywami. Paradoks to mój przyjaciel. 

Rzeczywistość traktuję jak lustro.

*************************

Moimi wiodącymi wartościami w życiu są wolność, piękno , radość doświadczania, wdzięczność, równowaga.

Cenię elegancję, oryginalność, kreatywność i odwagę.

Lubię łączenie przeciwieństw, które finalnie tworzą unikalną całość.

W życiu stawiam na jakość, minimalizm i prostotę. 

Żyję własną legendą i pozwalam nią żyć innym. Sama ustalam swoje priorytety.

Zmiana jest moją przyjaciółką.

  *****************************

Wiedzę czerpie z tak wielu źródeł i dziedzin, że nie potrafię wskazać najważniejszego. Moja aktualna percepcja rzeczywistości to moja synteza wiedzy i doświadczenia innych przełożona na osobiste doświadczenie, ponieważ skuteczność jest dla mnie miarą prawdy.

Miałam wielu Nauczycieli, niektórzy wywarli szczególny wpływ na moją percepcję rzeczywistości i rozwój, osobiście lub pośrednio.

Do najważniejszych należą: 

Vadim Zeland, Nassim Haramein, Bruce Lipton, Brian Tracy, Collin P. Sisson, Louise L. Hay, David R. Hawkins, T.Harv Eker, Keisha Crowther, Anthony Robins, dr Richard Bartlett, dr Shefali Tsabary, Ramtha, Saint -Germain, Jezus, Osho, Abraham Hicks, Bashar, Bert Hellinger, Aleksander Lowen, Masaru Emoto, Greg Braden, Mirsakarim Norbekow, Inna Segal, Daniela Czarska, Łukasz Gątnicki, prof. Zbigniew Królicki, „Bożena”, „Halina”, Jose Silva, Claude Sabbah, Maciej Bennewicz, Iza i Mirek Czarko – Wasiutycz, Wojtek Jarczewski, Olga Szwajgier, Gabriela Berdychowska, Tony Buzan i inni.

Jestem im wszystkim głęboko wdzięczna za to, że dane mi było skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. 

Najważniejsze lekcje odebrałam od osób, z którymi weszłam w relacje prywatne, bądź biznesowe.

Stanęłam w swoim życiu do wszystkiego co trudne…a teraz z miłością i optymizmem patrzę w przyszłość.

Z entuzjazmem witam każdy dzień, ponieważ to może właśnie dziś spełnię kolejne marzenie 🙂   

Pozdrawiam Cię ciepło 

                                                                                            Małgorzata Gąska

REFERENCJE

 • Małgorzata Gąska jest dla mnie niezwykłą osobą.
  Wiesz... można mieć wiedzę, warsztat..., ale z Gosią jest jeszcze inna bajka.
  Gosia ma jakiś ósmy zmysł, bo gdy prowadzi coaching, dokładnie wie, w którą strunę uderzyć i gdzie podążać dalej, mimo, że wcześniej nie wspomniałam jej o wielu rzeczach.

  Intuicję ma wprost mistrzowską, niewątpliwie jest to iskra boża.
  Od lat rozwój osobisty jest mi bliski, czytałam, szkoliłam się, ale dopiero indywidualny coaching z Małgorzatą sprawił, że moje problemy zaczeły rozwiązywać się, a życie ruszyło z kopyta.
  Od pierwszego spotkania na skype z Małgosią widać charyzmę, kompetencje, profesjonalizm, a także czuć serdeczność, naturalność i poczucie humoru, dzięki czemu proces zmian przebiega komfortowo.
  Efekt coachingu z Małgosią przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, ponieważ niejako w bonusie, rozwiązywały się także problemy, które okazało się, że miały pośredni związek z problemami, nad którymi pracowałyśmy.
  Taki efekt pozytywnego domina.
  Każda sesja była jak zdjęcie z barków ton balastu.
  Obok pracy mentalnej skorzystałam z jeszcze jednej usługi. Myślałam, że wiem co lubię w swoim wizerunku i w czym mi dobrze, ale Intuicyjna Mapa Stylu przewróciła ten pogląd o 180 stopni i pozwoliła odnaleźć swój styl.
  Poza tym, świetnie się przy tym bawiłam.
  Dobrze jest oddać się w ręce Profesjonalistki.

  Współpracę z Małgosią Gąską polecam z całego serca wszystkim Kobietom, gdyż nie ma co wciąż odkładać szczęścia na półkę.
  U mnie wystarczyło zrobić pierwszy krok, wykonać pierwszy telefon, by uruchomić proces transformacji mojego życia, by w końcu zaczęło być takie jakiego pragnę.
  Małgosiu dziękuję!

  O mnie
  Anna Nagas
  Malarka, rysownik, grafik, pisarka,
 • Małgorzata umiejętnie przeprowadziła mnie przez cały proces przemiany i pokazała co można zrobić ze swoim wyglądem przy odpowiednim wsparciu z zewnątrz.

  Co jest dla mnie niezwykle istotne to fakt, że teraz sama wiem jak się malować i jak dobierać garderobę. Moje zakupy są świadome, chociaż nie zawsze takie proste jak kiedyś. Ale teraz w mojej szafie nic nie pojawia się przypadkowo. A o oszczędności pieniędzy nie wspomnę. Dobrze wiem jakie ubrania podkreślają walory mojej urody. Jakie powinny być, aby pokazywały mnie, moją osobowość oraz korespondowały z tym co robię zawodowo.

  Niestety jest tak, że często my kobiety w natłoku spraw i obowiązków domowych zapominamy o bardzo ważnej kwestii - dbaniu o poczucie własnej wartości. A ona bardzo mocno jest związana z tym jak wyglądamy i jak się same czujemy w naszym ciele. Rozmiar 36 to nie jest jedyny jaki może nas satysfakcjonować. Małgorzata potrafi to pokazać. Na przykładach przez lustrem spowodowała u mnie efekt wow. Z mojej szafy, wydobyła odpowiednie rzeczy. Poskładała w całość i uformowała nową Monikę.

  Podróż w stronę piękna razem z Małgorzatą to nie tylko namacalne korzyści. To również niesamowite przeżycie. Ponieważ Małgorzata posiada wiedzę o tym co kryje się w naszych głowach. Dzięki swoim predyspozycjom potrafi znaleźć blokady i uświadomić, że to tylko nasze wyobrażenia. Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Małgorzata to niesamowita osoba z dużą wiedzą, a co dla mnie najważniejsze niesamowitą intuicją. Dzięki temu potrafi umiejętnie odczytać mapę stylu i do niej dostosować każdy kolejny element przemiany. Każdej z Was życzę takiej współpracy, efektów i niezapomnianych wrażeń.

  Dziękuję serdecznie Małgosiu za końcowy efekt podróży w stronę piękna.

  O mnie
  Monika Wyderka-Chodak
 • Drogie Kobiety, gorąco polecam warsztaty z Małgosią - zmieniła moje życie w bardzo dużym stopniu. Gosia pokazała mi, że styl to nie tylko ubranie, ale zgodność tego co na zewnątrz, z tym co jest w głowie, z tym jakie jesteśmy.
  To pewność siebie, która sprawia że mogę wszystko. Poza tym cudownie jest wyrzucić ze słownika zdanie "nie mam się w co ubrać" - otwieram szafę i zawsze wiem, cóż za oszczędność czasu Emotikon smile Małgosiu, dziękuje Ci za to!

  O mnie
  Ewelina Cywińska
  Dyrektor Regionalna, Vorwerk Polska
 • Jak powiedział Anthony Robbins ?Małe zmiany tworzą wielką różnicę?. Kiedy przyszedł czas na zmiany (a ja byłam na to gotowa) świat postawił mi na drodze Gosię. Kilka spotkań, indywidualne rozmowy, ćwiczenia, warsztaty, zadania domowe stworzyły u mnie tą ?wielką różnicę?.
  Mentalna podróż z Gosi ą otworzyła mi drzwi i wskazała drogę o wiele wspanialszą niż oczekiwałam. Mimo, iż niejednokrotnie zmagałam się na naszych spotkaniach z wieloma własnymi demonami, to Gosia nauczyła mnie bardzo ważnej rzeczy - trzeba zacząć uczyć się na własnych błędach, i co ważne akceptować je, zamiast nad nimi rozpaczać.
  Określenie Beauty Mental Coach doskonale Gosię opisuje. Jeśli ktoś poszukuje dobrego przewodnika, po duszy, ciele i umyśle - to wszystko można znaleźć w pracy z Gosią. Zawsze dokładnie przygotowana do pracy, uważna, wymagająca, ale też pełna spokojnej akceptacji, humoru, i bardzo wspierająca. Dzięki tej atmosferze mogłam autentycznie spotkać się sama ze sobą, co uważam za bardzo wartościowe.
  Pamiętajmy, że nasze przeznaczenie nabiera kształtu w chwilach podejmowania decyzji. Więc jeśli się wahasz, ? to proszę podejmij decyzję i działaj ? TERAZ

  O mnie
  Monika Raszeja-Załęska
  Office and marketing manager,
 • Jestem osobą pełną ciekawości i ta ciekawość prowadzi mnie do różnych pięknych miejsc, abym mogła się rozwijać. Moja ciekawość zaprowadziła Mnie do Małgosi Gąski na warsztaty, gdzie odnalazłam moją prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju moją Istotę, której szukałam przez ponad 50 lat życia.
  Małgosiu z całego serca dziękują za ten dar, jesteś Istotą twórczą, która pomaga tworzyć innym i spełniać marzenia.
  Serdecznie polecam warsztaty Małgosi innym osobom, które chcą odnaleźć swoją prawdziwą Istotę .

  Stanisława Kierznikowicz
  , El-MARK Sp. z o.o.
 • Nadal jestem pod wielkim wrażeniem po sesji mentalnej z Małgorzatą. To jak szybko i skutecznie usuwa negatywne myśli i zmienia sposób myślenia o sobie zaskoczyło mnie mega pozytywnie. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam każdej kobiecie.

  O mnie
  Aneta Jędrzejewska
  ,