Skip to main content

Koszyk

Sekwencje liczb…swego czasu ten temat mocno mnie absorbował. “Prześladowały” mnie ciągi liczbowe i bardzo chciałam się dowiedzieć…co to znaczy? 

Tak trafiłam na Doreen Virtue, specjalistkę od Aniołów i jej anielskie sekwencje liczbowe.  

Odkąd pamiętam wierzę w Anioły i mam bliski kontakt z moim Aniołem Stróżem oraz z Mistrzami Wzniesionymi.  Czytam znaki, które odsłania mi moja rzeczywistość i Przyjaciele zza kurtyny.

Wiem, że jestem Twórczynią swojej rzeczywistości i od mojej uważności zależy, który wariant rzeczywistości stanie się moim.

Te znaki to często monety leżące na ulicy ( moja Córka również je zbiera ), ale najczęściej mój wzrok przyciągają sekwencje liczb. Temat jest dość obszerny, a ja z numerologii korzystam w dość uproszczony sposób.

Zapisałam sobie kiedyś z internetu takie tłumaczenie Pani Anny Małgorzaty Bogusz. Bardzo go lubię i ten tekst jest dla mnie wystarczający, by rozumieć co się dzieje, gdy pojawiają się sekwencje liczb.

Dzielę się nim z Wami, byście lepiej odczytywali znaki płynące do Was ze świata niefizycznego.

 

Anielskie sekwencje liczb według Doreen Virtue.

 

“Aniołowie usilnie starają się o to, by zwrócić na siebie naszą uwagę i skomunikować się z nami. W ten sposób pomagają nam uzdrowić nasze życie. Jednakże często nie dostrzegamy znaków, które nam dają, przypisując je tylko zbiegowi okoliczności lub naszej wyobraźni. Aniołowie mówią: „Nie możemy napisać ci naszych przekazów na niebie. Zwróć na nie uwagę i uwierz, kiedy widzisz, jak coś w twoim życiu formuje się w szczególny sposób w odpowiedzi na zadane przez ciebie pytania lub przedłożone prośby. Kiedy ciągle słyszysz tę samą piosenkę lub widzisz tę samą sekwencję liczb, zastanawiasz się, kto za tym stoi? Oczywiście, twoje anioły!”

Sekwencje liczb

Twoje anioły często komunikują ci coś, pokazując ci sekwencje liczb. Robią to na dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, że subtelnie szepczą ci do ucha, a ty w odpowiednim czasie spoglądasz na zegarek, sprawdzając godzinę lub widzisz numer telefonu na bilbordzie. Mają nadzieję, że uświadomisz sobie, że widzisz ciągle tę samą sekwencję liczb. Na przykład, możesz często widzieć liczbę 111 i wydaje ci się, że za każdym razem, gdy spoglądasz na zegarek, widzisz liczby: 1:11 lub 11:11.

Drugim sposobem, na jaki aniołowie pokazują ci znaczące sekwencje liczb, jest fizyczne aranżowanie pojawienia się ich – jakiś samochód jadący przed tobą ma nietypową tablicę rejestracyjną, a oni chcą, abyś to widział. Ci, którzy są świadomi tego fenomenu, stają się adeptami w odczytywaniu znaczenia różnych tablic rejestracyjnych. W ten sposób aniołowie przekazują ci bardzo szczegółowe wiadomości. A oto podstawowe znaczenia różnych sekwencji liczbowych. Jednakże, jeśli sekwencja liczb ma dla ciebie odmienne znaczenie, twoje anioły powiedzą ci o tym. Zapytaj je: „Co chcecie mi powiedzieć?” a one szczęśliwie podadzą ci dodatkowe informacje, które pomogą ci w rozszyfrowaniu znaczenia liczb.

 

111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy się fakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poproś swoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.

 

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynają wyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.

 

333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.

 

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczają cię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.

 

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”,ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.

 

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię, abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym„Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostaną zaspokojone.

 

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się.Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś również oczekiwać następnych cudów.

 

888 – Kończy się pewien etap twojego życia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.

 

999 – Zakończenie. Jest to koniec wielkiego etapu w twoim życiu osobistym lub uniwersalnym. Jest to także przesłanie do pracowników światła zaangażowanych w uzdrawianie Ziemi, i znaczy: „Bierzcie się do pracy, ponieważ Matka Ziemia właśnie was potrzebuje”.

 

000 – Przypomnienie o tym, że jesteś jednością z Bogiem i o tym, byś odczuwała obecność miłości Twojego Stwórcy. Jest to również znak mówiący o tym, że sytuacja zatoczyła pełne koło. “

 

Koniecznie daj znać w komentarzu, jakie Ty masz doświadczenia z sekwencjami liczb? Czy Ty też je widzisz? Mają dla Ciebie znaczenie?

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
3 lat temu

Witam! Sekwencje które widzę każdego dnia od początku stycznia są w takich ilościach że nie jestem w stanie tego opisać… Najpierw były lustrzane godziny, potem układy numeryczne na tablicach rejestracyjnych i paragonach. Mam tego ogrom…. Od dwóch tygodni dzień dnia liczby 55 i 555. Kupiłem nawet książkę “Anielskie liczby” Kyle Gray’a. Widzę co dzień godziny lustrzane, odwrócone, potrojone. Ilość tego jest ogromna. Zacząłem spisywać to w zeszycie. Dziś np liczbę 55 widziałem…. 35 razy! Do tego 2 razy 555, 12 razy 99, 3 razy 999, 7 razy 77, 7777 oraz układy powtórzone 1199, 9911, 4488, 6161, 5050, 5599…. Zdjęć tablic nazbierałem masę. Coś się zmienia w moim życiu i to mocno… Zakończyłem 16 letni karmiczny związek. Do tego zapamiętuje wszystkie sny a nocą budzę się np. o 03:30, 05:50, 4:44…. Jazda na całego. Czuję swoich Opiekunów.

malgorzata-gaska
malgorzata-gaska
3 lat temu
Reply to  Maciej

Witam 🙂 to wspaniale, że poczuł Pan swoje połączenie z częścią niefizyczną. Podpowiem z mojego doświadczenia, że mocno działa tutaj Pana punkt skupienia uwagi na tym fakcie, dlatego jest takie intensywne przejawianie się tych wiadomości 🙂 Kiedy przestanie Pan zwracać na to tak bardzo uwagę, to będzie to mniej intensywne. O ile chce Pan z tego zrezygnować 😀 Pozdrawiam.

Maciej
Maciej
3 lat temu

Próbuje trochę się od tego oderwać, już nie spisuje tablic i godzin w zeszycie. Już nie czytam, nie analizuje, a mimo tego mam tego ogrom każdego dnia i to już pół roku!! Spotkałem swoją bratnią dusze która jest moim lustrem no i od miesiąca widzę teraz takie rzeczy….. 4774, 3993, 6446, 9889, etc. ale numery!! ???? Lustro to lustro! ????????????

Last edited 3 lat temu by Maciej