Skip to main content

Koszyk

Artykuł napisany z okazji Dnia Kobiet dla portalu Dzień Dobry Włocławek:

Kobiety…

Zawsze były, zawsze będą i są…

Są takie kobiety, które zawsze mają klasę…mogą być skromnie ubrane, ale emanują godnością, przyciągają uwagę spokojem, elegancją i panowaniem. A są też i bardzo ekspansywne, głośne, kolorowe, od których wzroku nie można oderwać, lepiącego się do nich w zachwycie.

Są takie kobiety, które są idealne do życia w parze. Układne, harmonijne, które pławią się w życiu rodzinnym, realizując w nim cały swój potencjał. A są też takie, które wolą być same sobie sterem, żaglem i okrętem. Dla, których podróż przez świata krainy nie ma końca, bo ich partnerem życiowym jest pasja.

Są takie kobiety, które zawsze wybiorą wartość niematerialną ponad tę widoczną. Takie, dla których biblioteczka w domu będzie wielokrotnie większa niż garderoba, adekwatnie do ukierunkowania miłości. A są też takie, dla których umiłowanie elementów kobiecej garderoby i zajmowanie się swoim ciałem dostarczy tyle radości i satysfakcji, że nadmiar ten trzeba będzie podzielić z innymi na mieście.

Są takie kobiety, którym niewiele wystarcza. Zadowolą się każdym okruchem…uśmiechu, dóbr materialnych, uwagi, uczuć. Takie, które zawsze są w cieniu, bojące się palącego promyku czyjejś uwagi. A są też takie, dla których „mniej znaczy więcej”, bo ich patentem na życie jest eliminowanie wszelkich nadmiarów. Stawiają na jakość odnajdując w tym swoje spełnienie.

Są takie kobiety, które są zawsze głodne…jedzenia, uczuć, uwagi, poklasku, dóbr. Takie, których nikt i niczym nie zadowoli, ponieważ ich dominującą postawą jest „mało” i „nie mam”. A są też takie, które emanują pełnią, bo biorą i dają płynąc swobodnie w rzece wdzięczności za wszystko co do nich przychodzi. U nich zawsze jest szklanka do połowy pełna….”

Ciąg dalszy na portalu Dzień Dobry Włocławek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments