Skip to main content

Koszyk

FABRYKA SIEBIE by Małgorzata Gąska narodziła się dokładnie 9 lat temu, 6 października 2011 roku przed południem.

Tego dnia wyszłam z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości z zarejestrowaną działalnością, której motywem przewodnim miała być praca z wizerunkiem zewnętrznym. Wtedy to była Fabryka Stylu Małgorzata Gąska.

W tamtym czasie chciałam legalnie dorabiać do uczelnianej, niewielkiej pensji. Jako samodzielna Matka musiałam utrzymać Siebie i dwuletnią wtedy Córkę. Już od wielu lat byłam zanurzona w rozwój osobisty, korzystałam z różnych form terapii i bardzo pragnęłam zostać kołczem, ale nie miałam żadnego pomysłu jak miałabym to zrealizować. Nie miałam pieniędzy, byłam w rozsypce życiowej, chorowałam, z maleńkim dzieckiem u boku. Marzyłam o pracy z wnętrzem człowieka, ale na ówczesnym poziomie świadomości jawiło mi się to jako niemożliwe.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że ruch powołania swojej działalności otworzy przede mną całkowicie nowe przestrzenie, a wszystkie przeszkody jakie będę przez lata pokonywać to szkolenie…proces szlifowania swojego charakteru, zamykania przeszłości, porządkowania spraw Rodu, ustawienie się na swoje miejsce w systemie rodzinnym, poznawanie metafizyki i praw Wszechświata oraz stworzenie nowej Kobiety, którą dziś Jestem.

 

Te 9 lat to etap zrozumienia swojego przeznaczenia i duchowej drogi.

 

Kiedyś się tym z Wami podzielę w pełni.

W międzyczasie moja działalność ewoluowała i w kwietniu 2014 roku zmieniłam nazwę na FABRYKA SIEBIE by Małgorzata Gąska.

9 lat to numerologicznie zamknięcie pewnego cyklu.

Wchodzę w 10 rok działalności ugruntowana w tym, co chcę robić w swoim życiu. Zawodowo jestem urodzoną terapeutką, swego rodzaju „uzdrowicielką”, a prywatnie spełnioną Matką i kreatorką, Twórczynią swojego życia. Przede mną nowe, kolejne obszary eksplorowania Siebie.

 

Rozpoczynający się 10 rok FABRYKI SIEBIE by Małgorzata Gąska to nowy początek…czas na manifestację wiedzy, doświadczenia i poszerzenia się w działalności o nowe oferty.

Obecnie poza pracą indywidualną ( sesja ” Powrót do Siebie” ) pracuję nad trzema projektami, których odsłonę planuję w 2021 roku.

Transformuję projekt #bodyLOVING, który ucieleśniłam w formie książek do pracy z Sobą 4 lata temu ( www.pokochajswojecialow30dni.pl ).

Kurs online Świadoma Piękna© po 9 edycjach prowadzonych w trybie „live” również przechodzi metamorfozę i zostanie uruchomiony ponownie w przyszłym roku, równolegle z 1 edycją dedykowaną Mężczyznom – Świadomy Siły©

To będzie petarda!

Kolejne projekty już są rozpisane, ale…cierpliwość i praca we własnym tempie, w odpowiednim czasie stała się moim nawykiem, który ogromnie sobie cenię.

Kocham swoją pracę i Was drodzy Klienci, ale nie zapominam o moich Bliskich i odpoczynku.

Dziękuję Wam Wszystkim za to, że Jesteście…w tych najróżniejszych rolach…rodziny, przyjaciół, klientów, partnerów projektów, znajomych, czytelników, usługodawców… Wszystkich towarzyszących mojej Drodze…stokrotnie Wam dziękuję!!!

 

Wszyscy potrzebujemy Siebie nawzajem.

 

 

Obiecuję, że najlepsze z mojej działalności dopiero przed Wami.

 

Zostawiam Wam kilka myśli, które są moją prawdą objawioną.

 • Nic nie jest takie, jak się wydaje, że jest.
 • Jedyna pewna, to zmiana.
 • Co zasiejesz, to zbierzesz. Warto siać świadomie. Prawo przyczyny i skutku działa precyzyjnie.
 • Każdy problem ma w sobie rozwiązanie.
 • Swoje cele należy formułować samodzielnie
 • Zasada trzech “K” działa: kierunek, koncentracja, konsekwencja.
 • Kontemplacja to tajemnica Mistrzów.
 • Nie ma rzeczy niemożliwych.
 • Warto wziąć pełną odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia
 • Siła paradoksu jest przeogromna
 • Strach może być przyjacielem
 • Duchowy świat, to materialny świat. Materialny świat, to duchowy świat. Jeden nie może istnieć bez drugiego.
 • Myśl to potęga.
 • Panowanie nad Sobą, to bycie sprawcą swojego losu.
 • Każda sytuacja mi sprzyja.
 • Jeżeli chcesz kogoś zmienić, zacznij od Siebie.

Więcej za rok!

 

Proszę trzymajcie kciuki, bo…

 

Twój sukces, to mój sukces. A mój sukces, to Twój sukces.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments