Skip to main content

Koszyk

To z jakich Kobiet jesteś ukształtowało to, jaką Kobietą Ty dziś Jesteś. 

To w co wierzy i wierzyła Twoja Babcia i Mama, to w jaki sposób wyrażały swoją kobiecość, jak działały w relacjach z Mężczyznami, czy działały w programie przetrwania czy rozwoju…to wszystko jest Twoim udziałem, czy jesteś tego świadoma, czy nie. 

Jesteś zbiorem ich uczuć, zachowań, strategii działania, a tylko w takim stopniu Sobą, na jakie było przyzwolenie, byś mogła wyrazić własną perspektywę.

Możesz powielać ich drogę, tłamsząc swoje osobiste pragnienia, albo realizować ich nie spełnione ambicje, robiąc często rzeczy, których nie rozumiesz, nie chcesz i w których się męczysz.

Możesz, ale nie musisz, bo jest inna droga…ścieżka miłości do Siebie, na która warto wkroczyć.

Córka dla Matki jest zawsze lustrem, które pokazuje to, co w Matce głęboko ukryte, nieuświadomione, wyparte. Oczywiście chodzi o uczucia, manifestacje zewnętrzne mogą być na pierwszy rzut oka inne, choć zawsze mają symboliczny wydźwięk. 

Wnuczka Babci będzie za to wyświetlać jej pozytywne aspekty, które sama Babcia w sobie lubi. Często relacje na linii Matka – Córka się nie udają, ale Babcia – Wnuczka już tak, ponieważ karmi Nas tylko MIŁOŚĆ, na którą składa się akceptacja, uznanie i szacunek. Opór i złość zawsze osłabia oraz degeneruje.

Kiedy spojrzysz na los Kobiet najbliższych Tobie, to łatwo zrozumiesz dlaczego Twoje życie wygląda tak, a nie inaczej. Jeżeli czegoś w Matce nie akceptujesz, będzie to Twoim udziałem, dopóki świadomie nie uwolnisz tego wzorca z Siebie i nie wybierzesz inaczej, po swojemu.

Jeżeli będziesz postępować przeciwnie, bo nie chcesz jak Mama, albo Babcia i to niechcenie jest podstawą Twojego działania, będziesz w nieustannym wewnętrznym konflikcie, ponieważ nieświadoma część Ciebie bardzo chce do Mamy, a druga się od niej izoluje. A to jest niewygodne fizycznie, bolesne, sabotujące własne wybory. 

Babcie, Matki, Córki – te role przełożą się na role żon, partnerek, przyjaciółek, pracownic, szefowych. Nazwiemy je kobiecością, z którą tak wiele Kobiet ma dziś problem. Problem, bo muszą stanąć do wyboru i porzucić negatywne schematy, dzięki którym…przynależą do kobiecego Rodu. 

Problem, żeby wyartykułować jasno i swobodnie swoje autentyczne potrzeby, marzenia i wolność w ich realizacji. 

Tylko taka postawa, mocne wewnętrzne TAK dla Siebie obali patriarchat, ponieważ kobiecość to MOC, jakiej Mężczyźni nie mają i mieć nie będą. Mogą z nią tylko współdziałać, by zostać nią obdzielonym. 

Męskie może istnieć bez kobiecego, tak jak kobiece bez męskiego, ale tylko razem, we współdziałaniu ku jasnym celom przejawią moc nad moce. 

To pierwsze zjednoczenie musi zajść we wnętrzu każdej z Nas ( Mężczyzn też to dotyczy), czyli zgoda wewnętrzna na pierwiastek męski z Taty i żeński z Mamy. Dla Kobiet ważnym jest to dla zbudowania zdrowych relacji z Mężczyznami.

Dopóki tego nie zrobisz, będziesz w autosabotażu, bez uszanowania swoich działań i kreacji. Nie ważne co pokazujesz Innym, ważne to, co czujesz w Sobie, kiedy nikt nie patrzy, bo to wyznacza Twój los.

Kobiecość to uszanowanie Siebie, swojego ciała, swoich pragnień i pozwolenie Sobie na działanie. 

Dlatego droga Kobieto, w Dniu naszego święta życzę Ci tylko jednego…wyjdź poza strategię, schemat działania Twojej kobiecej linii rodowej i podejmij ryzyko stworzenia własnego przepisu na kobiecość.

Bo nie ma gotowego przepisu na to, by być Sobą. Jesteś unikalna.

Ja tak zrobiłam, łamiąc schemat po schemacie i wiem, że dojdę tam, dokąd pragnę, bo jestem już od dawna na własnej ścieżce.

Stworzyłam dla Ciebie niezwykły program terapeutyczno – rozwojowy Świadoma Piękna KURS ONLINE™ składający się z 28 modułów dotyczących każdej części Twojego ciała, która wyraża poszczególne obszary w Twoim życiu.

Kiedy zdecydujesz się na tę niezwykłą podróż w głąb Siebie odkryjesz, że samo oświetlenie świadomością zakamarków pełnych ciemności zniweluje tę ciemność. Podobnie jak z wejściem do ciemnego pokoju, kiedy włączysz światło, ciemność znika, a Ty możesz spokojnie obejrzeć co się w nim znajduje. Możesz zostawić to, co Ci się podoba i Ci służy, a wynieść z niego wszystko to, czego nie chcesz z Sobie tylko znanych powodów.

Od dziś do niedzieli włącznie wyjątkowa cena za kurs, który odmieni Twoje życie na wielu poziomach. 

Zapraszam Cię na stronę piękna…ono istnieje tylko dla tych, które się na nie zdecydują.

Tobie też wolno.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments