Skip to main content

Koszyk

Nie jesteś już Dzieckiem, chyba że…

  • potrzebujesz ciągłej uwagi i miłości od najbliższych  Jesteś wciąż głodna/y uznania, akceptacji, pochwały, czyli ugruntowania się w tym co robisz, jaka(i) jesteś, kim jesteś. Jeżeli postrzegasz Siebie przez pryzmat tego kim jest Twój życiowy Partner(ka), masz pracę nad Sobą do zrobienia, by wrócić w przeszłość i samodzielnie wypełnić tę uczuciową lukę. Z moim autorskim procesem terapeutycznym to możliwe. Informacje o procesie znajdziesz tutaj

Nie jesteś już Dzieckiem, chyba że…

  • boisz się decydować, żeby nie wybrać źle, ponieważ podświadomie boisz się kary. Ten lęk jest stary…z dzieciństwa. Byłaś(eś) bity, zamykana(y) w pokoju, wyzywana(y) za sytuacje, które Cię w tamtym czasie przerastały np. nie radziłaś Sobie z nauką, musiałaś(eś) znosić niezadowolenie, kiedy prosiłaś o zaspokojenie swoich potrzeb, często materialnych, bo emocjonalne musiały zostać wyparte. Dziś możesz świetnie sobie radzić z wieloma wyzwaniami, możesz mieć super karierę, świetnie zarabiać, ale okupujesz to ciągłym lękiem, który minimalizujesz w szkodliwy dla Siebie sposób np. poprzez różnego rodzaju uzależnienia

Nie jesteś już Dzieckiem, chyba że…

  • masz nieustannie wątpliwości i czujesz się niepewnie, a słowa „nie wiem” stały się Twoją mantrą. Chcesz żeby ktoś Cię prowadził za rękę, opiekował się Tobą, rozwiązywał codzienne problemy, wybierał za Ciebie. To deficyt wsparcia przez odpowiedzialne, mądre, dorosłe osoby we wczesnych latach życia. Musiałaś sam(a) radzić Sobie z ogromem wyzwań przekraczających możliwości Dziecka. Samotność i bezradność albo stały się Twoją normą, albo postawa nieustannie złoszczącej się, roszczeniowej, reaktywnej osobowości. To wtedy powstały w Tobie napięcia na poziomie tkankowym, które wraz z biegiem lat tylko się utrwaliły powodując masę dolegliwości fizycznych, zwłaszcza kręgosłupa, bo plecy to wsparcie. Jeżeli nie miałaś(eś) tzw. „pleców” to swoje usztywniłaś(eś) do formy kamiennej albo żelaznej, często na szkielecie krzyża. Nie wiesz, ponieważ NIE CZUJESZ swojego ciała. Dekodując ciało z tych podświadomych wzorców, zaczynasz CZUĆ…energia zaczyna płynąć swobodnie poprzez Twoje ciało przynosząc Ci intuicyjne informacje, które zaczynają być Twoim przewodnikiem w czasie ziemskiej podróży zwanej życiem.

Nie jesteś już Dzieckiem, chyba że…

  • boisz się samotności, jest ona dla Ciebie nie do zniesienia, dlatego wciąż potrzebujesz mieć z kimś kontakt, nawet toksyczny, byleby zawsze ktoś był obok. Przez to nie wiesz kim jesteś, bo nigdy nie pozwoliłaś(eś) Sobie na samopoznanie, samorealizację, autorefleksję, które są niezbędne, by stać się zrównoważoną wewnętrznie osobą, korzystającą z wartości dwóch pracujących wewnątrz Ciebie energii – męskiej i żeńskiej, czyli umysłu i serca. Tutaj pracuje mocno deficyt uczuć płynących od Mamy, a także konflikt pomiędzy Rodzicami, który powoduje wewnętrzny konflikt pomiędzy tymi dwiema jakościami w Tobie. To z tego miejsca doświadczasz skrajnej huśtawki emocjonalnej…albo depresja albo super optymizm. Jest Ci trudno osiągnąć satysfakcję z działania, po prostu tego nie czujesz.

Nie jesteś już Dzieckiem, chyba że…

  • chcesz zawsze czuć się doskonale i bardzo źle znosisz każdy dyskomfort emocjonalny, który zabiera Cię z realizacji Twoich aktualnych zadań oraz celów. To najczęściej nieświadoma strategia zachowań wyniesiona z domu rodzinnego, ma cały wachlarz symptomów od histerii przy każdym najmniejszym wyzwaniu, poprzez totalne zamrożenie w wyrażaniu uczuć, co przekłada się na działanie. Zrównoważona osoba doświadcza różnych stanów emocjonalnych, które potrafi przeżyć i potrafi nad nimi zapanować. Daje im przestrzeń w Sobie do odczucia i świadomego wyboru pożądanej postawy. Absolutnie jest to do wypracowania, jeżeli tylko się na to zdecydujesz.

Nie jesteś już Dzieckiem, więc możesz wyzwolić się z ograniczających Cię kodów przeszłości i samodzielnie uzupełnić deficyty miłości – zaopiekowania, bliskości, czułości, wsparcia, wolności od dogmatów, które nic nie wnoszą do Twojego życia, a często wręcz szkodzą.

Umów się na sesję indywidualną z Terapeutyczną Grą Umysłową AWATAR™.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments