Skip to main content

Koszyk

Wszyscy jesteśmy połączeni. Wszystko jest połączone. Nie ma przypadkowych spotkań w życiu. Każdy napotkany człowiek jest albo lekcją, albo sprawdzianem, albo prezentem.

Pojawiają się w nim tylko Ci, z którymi łączy nas podobieństwo energetyczne, z którymi mamy połączenie w tych samych wzorcach. Nie ma znaczenia, czy są to wzorce negatywne, czy pozytywne.

Podobne przyciąga podobne.

Prawo rezonansu bezbłędnie układa nam rzeczywistość, zgodnie z naszymi myślami, których najczęściej nie jesteśmy świadomi, ponieważ większość życia lecimy na autopilocie mentalnym.

O tym, jak działa nasza rzeczywistość, w jaki sposób projektujemy Siebie na otaczający świat pisałam w poprzednim wpisie pt.

 

Jak zmienić wersję Siebie? Cz.I

 

Teraz kontynuuje temat, skupiając się na tym, jak jesteśmy połączeni z Innymi.

Osoby, z którymi lubimy przebywać, które nas cieszą, które podziwiamy, przy których wzrastamy, to nasze aspekty i dokładnie tak samo jest z tymi, których szczerze nie znosimy, którym zazdrościmy, którzy nas irytują, których oceniamy.

Najczęściej nie widzimy tych połączeń, a to właśnie w nich tkwi cała tajemnica zmiany.

Możemy zobaczyć tylko to, co mamy w sobie. Najczęściej widzimy to co nieuświadomione, ale kiedy świadomie się na czymś skoncentrujesz, również będziesz to obserwować w swojej rzeczywistości. Jeżeli szukasz samochodu konkretnej marki w wybranym kolorze, to nagle zauważysz spore zagęszczenie takich samochodów w swojej codzienności. Dlatego mówimy, że to na czym się koncentrujemy wzrasta.

Osób i zdarzeń w postaci lekcji nie musisz w kółko odrabiać, ponieważ masz wolną wolę i możesz zdecydować, jakimi ludźmi chcesz się otaczać i jaki lifestyl chcesz prowadzić.

To pierwszy krok ku zmianie. Twój wybór.

Kolejnym jest to, że musisz najpierw stać się takim Człowiekiem, z jakim chcesz przebywać. Czy to oznacza, że masz być czyjąś kopią? Absolutnie nie! W żadnym razie!

Połączeni jesteśmy wibracyjnie, albo na zasadzie podobieństwa, albo jako przeciwieństwa.

Połączeni jesteśmy UCZUCIAMI! 

Tego co chcemy ( punkt skupienia na radości, wdzięczności, miłości, obfitości ) lub na aspektach, których nie znosimy, od których uciekamy. Człowiek otrzymuje to, czego aktywnie nie akceptuje. 

Jak już pewnie niejednokrotnie zauważyłaś/eś, że gdziekolwiek się nie przemieścisz ( nawet na drugi koniec świata) pewien rodzaj ludzi i zdarzeń, będzie zawsze Ci towarzyszył, dopóki nie zauważysz połączenia ich z Sobą, i nie zneutralizujesz EMOCJI względem tego “niechcianego”. Jeżeli Ty tego nie zrobisz, nie zorientujesz się jakimi uczuciami jesteście połączeni, to gwarantuję Ci, że zrobią to siły równoważące Wszechświata.

Możesz to zrobić tylko W SOBIE, ponieważ ta zmiana da Ci nową perspektywę, a za nią pójdą nowe działania. Stworzysz nowe połączenia.

Świat, to beznamiętne lustro. Odbija się w nim każde Twoje przekonanie na temat otaczającej rzeczywistości.

Tak działamy i to żadna magia, raczej nasza natura…natura życia, które przelewa się przez moje i Twoje ciało.

Umiejętność korzystania z “odbicia” jest fantastyczna i bardzo przydatna.

Zamiast się wkurzać na kogoś, kto Ciebie rozstraja wewnętrznie zabierz z niego uwagę i przenieś ją na Siebie. Zamiast lokować uwagę na zewnątrz w przykrych zdarzeniach ( wiem z autopsji jakie to trudne), przenieś uwagę na swoje ciało i skup się na niemiłych odczuciach w nim, oddychaj w nie, pozwól im być.

Kiedy największa fala niewygody przeminie, albo w trakcie niej uświadom Sobie…

Kiedy Ty zachowujesz się tak samo? 

Czego szczerze w sobie nie znosisz?

Kto z Twoich bliskich podobnie się zachowuje?

Każdy z Nas jest zanurzony swoim indywidualnym polem w informacji pola energetycznego swojej Rodziny, swoich Rodów. Jeśli pozwolisz Sobie tu i teraz, skorzystać z informacji, które do Ciebie płyną w tym trudnym momencie, możesz “uzdrowić” Siebie.

Wyjmiesz wtedy drzazgę ze swojego oka, zamiast zajmować się belką w czyimś.

Samo uświadomienie sobie wzorca, łączącego Cię negatywnie z innymi to już sukces, pozostaje jeszcze uwolnić go z ciała.

Właśnie w taki sposób pracuję z moimi Klientami w czasie sesji indywidualnej POWRÓT DO SIEBIE.

Proces ten skompilowałam z wielu dziedzin w autorską „Terapeutyczną Grę Umysłową AWATAR©”, podczas której korzystamy z informacji z pola energetycznego, gdzie przewodnikiem są uczucia ( warstwa duchowa) i emocje ( warstwa mentalna ), a narzędziem uwalniania jest oddech i komunikacja z Awatarami, czyli naszym Cieniem.

W takim procesie wewnętrznym, w który zanurzam się z Tobą jako przewodniczka odkrywamy połączenia ze wszystkimi członkami Twojego systemu rodzinnego, byłymi partnerami, czasami poprzednimi wcieleniami, innymi bytami, transformując je do pozytywnych lub całkowicie neutralnych.

Ulga i spokój, a wręcz obojętność do tego, co dręczyło wcześniej to znak, że zmiana nastąpiła. Połączenie z negatywnym aspektem przeradza się albo w obojętność, albo rozkwita miłość.

I nagle się okazuje, że negatywna osoba znika z Twojej przestrzeni, tak jakby przestała istnieć. Albo przechodzi cudowną “metamorfozę” i zmienia oblicze wręcz na naszych oczach. Czasami jeszcze jakieś warstwy objawiają się w rzeczywistości, by odsłonić kolejne nieharmonijne uczucia, którymi jesteśmy połączeni.

Co się wydarzyło?

Nastąpiło przesunięcie do nowej, równoległej rzeczywistości, w której doświadczysz nowego wyboru, nowej decyzji, nowej rzeczywistości.

Aktualnie zmierzamy do nowej wersji naszej rzeczywistości, globalnie, jako Ludzkość. To również jest proces wewnętrzny, uczuciowy.

O tym, w której wersji rzeczywistości przebywasz aktualnie mówi Twój stan emocjonalny. Czy doświadczasz lęków, czy spokoju i zaufania, że wszystko idzie jak należy, a Ty jesteś na dobrej drodze, pomimo… W każdej sekundzie wybierasz, swoim nastawieniem mentalnym i uczuciami, do jakiej rzeczywistości się przesuniesz.

Dlatego powiedzenie ” Zmieniając siebie, zmienisz świat” jest bardzo prawdziwe.

Każdy z nas jest tutaj na indywidualnym doświadczaniu Siebie, w różnych aspektach, rolach, możliwościach. Każdy z Nas jest mikrowszechświatem z nieograniczoną liczbą połączeń.

Nie ma przypadkowych spotkań w życiu…

 

 

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments