Skip to main content

Koszyk

Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ – proces, który narodził się z mojego pragnienia wolności i zamiłowania do rozwoju osobistego. Proces, którego nie da się opowiedzieć, ponieważ u każdego przebiega indywidualnie, ale opiera się na mechanizmach, które zrozumiane i zastosowane stają się trampoliną do osobistej transformacji.

Przez wiele lat zdobywania wiedzy, nauki różnych technik pracy ze Sobą, osiągnęłam zrozumienie, że wszyscy szukamy jednego…ulgi od tego, co wywołuje cierpienie ( opór emocjonalny wobec doświadczenia).

Emocje to efekt końcowy przeszłych doświadczeń i dopóki te negatywne nie zostaną świadomie uwolnione z przestrzeni fizycznej ciała, będą nieustannie o sobie przypominać dyskomfortem oraz nieprzyjemnymi zdarzeniami. 

Dopiero uwolnienie ich robi przestrzeń na nowe doświadczenia, które potem każdy stworzy Sobie samodzielnie w zależności od osobistych pragnień, potrzeb, wykształconych kompetencji lub planu Duszy. Zdarzy się tak, ponieważ zwalniając opór nasza świadomość uruchamia w ciele przepływ energetyczny, dzięki czemu Dusza ma wreszcie możliwość przejawić swój potencjał.

Energia niesie w Sobie informację.

Kiedy uruchamiamy jej przepływ zwalniając opór, nagle czujemy się bardziej sprawczy, zainspirowani do nowego działania, otwierają się nowe, wcześniej niedostrzegane perspektywy. 

Moim celem przez wiele lat było uwolnienie się od uwikłań emocjonalnych, których części byłam świadoma, ale nie wiedziałam jak to zmienić, a nieświadoma część objawiała mi się pod postacią wszelkiego rodzaju niepowodzeń życiowych…głównie w relacjach, finansach i kondycji ciała plasując mnie w roli ofiary losu. Nieświadomie oporowałam wobec życia, mając głowę pełną nieswoich, fałszywych przekonań niesionych pokoleniowo, a potem nieustannie utrwalanych przeze mnie w drodze doświadczenia negatywnych emocji. Następnie obserwowałam moje niefortunne manifestacje i reagowałam na nie, w sposób przewidywalny czyli oporem. Funkcjonowałam w błędnym kole. Jak obecnie większość moich Klientów. 

Dowiedziałam się, a następnie zauważyłam, że wszystko co nas otacza działa w zorganizowanych systemach począwszy od galaktyk, poprzez różnorodne gatunki istot żywych, narody, społeczności, rodziny, kończąc na ciele jako najbardziej niesamowitym i wciąż pełnym tajemnic systemie energetycznym. Energie łączą się ze sobą tworząc tzw. pola morficzne, w których wszystkie złączone rezonansem energetycznym istoty wzajemnie na Siebie oddziałują. 

Najsilniejszym polem morficznym dla Człowieka jest Rodzina, a szczególnie Mama. To z jej myśli, intencji, przeżyć i tkanek powstaje Człowiek, oczywiście przy współudziale pakietu informacyjnego Taty. 

Mama i Tata to kluczowe postacie w życiu każdego Człowieka.

Relacje z członkami Rodziny i środowisko ( ugrupowania religijne, szkoła), w jakim dorasta Człowiek determinują jego osobowość poprzez wszystkie doświadczenia emocjonalne, które archiwizuje ciało, a umysł tworzy z tych pakietów energetycznych nieświadome podosobowości, które wyznaczają los Człowieka nieświadomego ich istnienia. 

Te podosobowości, nieustannie zasilane energią myśli, uczuć i emocji nazwałam AWATARAMI. To właśnie one rządzą naszym życiem, ponieważ uległy oddzieleniu od naszej świadomości i robią wszystko, by z powrotem do niej wrócić. Pod wpływem bodźców zewnętrznych ( najczęściej zachowania bliskich osób) odpalają się całą kaskadą trudnych emocji takich jak: złość, wściekłość, zazdrość, nienawiść, smutek, rozczarowanie, rozżalenie, bezsilność, zamrożenie. Najczęściej to aspekty Wewnętrznego Dziecka…niechcianego, niewysłuchanego, niewidzialnego, odrzuconego, zranionego, samotnego etc.

To właśnie AWATARY ( upostaciowione myśli, emocje i uczucia oraz zachowania) tworzą Twoją osobowość. W projekcji umysłu mają one realne postaci, szczególne atrybuty, specyficzne zachowania. Można się z nimi komunikować, często uzyskując informacje, których latami poszukiwaliśmy, a dzięki którym doświadczamy natychmiastowego zrozumienia.

W drodze osobistego doświadczenia terapeutycznego skompilowałam z różnych technik prosty proces terapeutyczny – Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ dzięki której działam wielowymiarowo, prowadząc porozdzielaną traumami osobowość do świadomego zjednoczenia. Podczas procesu z Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ zostaje automatycznie uruchomiona świadomość, którą inicjuję prowadzeniem poprzez swoją wiedzę, odpowiednie formuły słowne oraz pytania. 

W kontakcie z AWATARAMI Ty doświadczasz swoich emocji, które zawsze dotyczą przeszłych wspomnień i możesz od razu je uwolnić. Dzieje się to poprzez techniki w jakich Cię wspomagam, natomiast ogromnym bonusem tej pracy jest to, że Twój mózg uczy się jej automatycznie poprzez wykonywane przez Ciebie działania z ciałem, wymawiane formuły i uwalnianie oddechem przeżywanych stanów emocjonalnych. Możesz taki proces, choć w dużej części kontynuować samodzielnie po sesji, do czego zawsze gorąco zachęcam moich klientów.

Proces jest w pełni świadomy, przeplatany piciam herbaty i rozmowami. Jestem w stanie dotrzeć z Twoją świadomością do każdej traumy i namierzyć Twoje blokujące przekonania wraz z zapisami na poziomie ciała, by je następnie doprowadzić do stanu neutralnego.

Następuje jakby reset systemu, a Ty masz przywrócone swoje pierwotne ( duchowo – mentalne) ustawienia fabryczne. Oczywiście jest to rozciągnięte w czasie, niektóre zmiany zachodzą od razu, a inne dopiero zauważamy z perspektywy czasu.  

Dzięki pracy z Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ dość szybko i w naturalny sposób pojawia się efekt Obserwatora, który staje się pomostem do późniejszego bycia świadomym kreatorem/kreatorką swojego życia. 

Obserwator pozwala zauważyć, że świat materialny jest modalny i mocno zależny od woli jednostki. 

Osoba, z którą odbywam taką podróż po meandrach podświadomości zaczyna uświadamiać Sobie połączenie pomiędzy umysłem, emocjami i uczuciami oraz ciałem, oraz uczy się komunikować je wszystkie ze Sobą za pomocą Obserwatora, czyli Wyższego Ja.

Nie stworzysz nowej rzeczywistości na fundamencie starej osobowości, bo to niemożliwe.

Nasza biologia, neurochemia, hormony, ekspresja genów odzwierciedlają co myślimy, jak czujemy i jak działamy. Jeżeli nieustannie doświadczamy podobnych stanów emocjonalnych to na poziomie fizycznym stają się mocną tkanka neuronalną, wychwytującą wciąż te same myśli, a na poziomie niefizycznym AWATAREM o określonej wibracji energetycznej przejawionej pod postacią określonych emocji. 

Praca z Terapeutyczna Gra Umysłowa AWATAR™ zdecydowanie szybciej niż np. medytacja pozwala uświadomić Sobie swoje oporne myśli, zrozumieć powtarzające się stany emocjonalne i od razu uwolnić z nich ciało za pomocą stosowanych przeze mnie technik. 

Kiedy uświadamiasz Sobie po kolei swoje stany emocjonalne wraz z ich źródłem, a następnie odpuszczasz opór ( najważniejszą do uwolnienia warstwą traum dla Człowieka jest opór wobec własnych Rodziców ), wtedy wybudzasz się z automatycznego programu umysłu do zostania Kreatorem swojego życia. 

To jedyna droga do odmiany losu…świadomy wybór tożsamości Człowieka jakim zdecydowałaś/ eś się być na resztę swojego życia.

Wejście w nieznane może wywołać dyskomfort, ale kiedy przejdziesz ze mną taki proces terapeutyczny ( poznaj szczegóły oferty ) i poznasz narzędzia jakimi będziesz się wspomagać w chwilach zmiany lub kryzysu, przekonasz się, że odpuszczanie może być proste i w którymś momencie staje się dla Ciebie naturalne.

Zdecydowanie więcej zaangażowania i wysiłku wymaga zainstalowanie nowego oprogramowania, ale to już zupełnie inna historia…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments